Organizator

Klub Stara Przepompownia

Dane kontaktowe

Cisowa 39
63-400 Ostrów Wielkopolski

Sobota 24 Czerwiec 2017 22:30
2017-06-24T22:30:00+0200
Fisz Emade Tworzywo | Ostrów Wielkopolski – Stara Przepompownia
Fisz Emade Tworzywo | Ostrów Wielkopolski – Stara Przepompownia Klub Stara Przepompownia
2017-06-24 , godz. 22:30 (Sobota) Ostrów Wielkopolski Klub Stara Przepompownia
INFO

Opis wydarzenia:

Fisz Emade Tworzywo

Ostrów Wielkopolski – Stara Przepompownia

 

Fisz Emade w ciągu ostatnich 15 lat wydali 10 płyt utrzymanych w bardzo różnorodnej stylistyce. Jako pierwsi na takim poziomie wprowadzili w polskim hip-hopie miękkie brzmienia i miękkie teksty nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starają się jednak by wszystkie ich produkcje łączył jeden składnik - wysoka jakość i zaangażowanie. Występują jako Fisz Emade Tworzywo w mocno poszerzonym składzie wsparci znakomitymi muzykami. Ich  płyta „Mamut”, wydana w 2014 roku, to jedno z największych dokonań zespołu. Uznana przez wielu dziennikarzy muzycznych za płytę roku, uzyskała status Platynowej Płyty, została również laureatem Fryderyka 2015 w kategorii Album Roku Elektronika/ Indie/Alternatywa.

21 października 2017, FISZ EMADE TWORZYWO powrócili z nową płytą „Drony”, która w miesiąc po premierze uzyskała status Złotej Płyty a pół roku później Platynowej.

Płytę produkował Emade – jak zawsze na najwyższym poziomie. Mariusz Obijalski napisał piękne aranżacje smyczkowe, Marcin Pendowski soczyste riffy basowe, a Michał Sobolewski zgrał wyśmienite solo gitarowe. Na najnowszej płycie zespołu znajdziecie napisane przez Fisza piosenki o samochodach, telefonach , komputerach i dronach - wynalazkach, które ułatwiają nam życie, ale często wpychają w świat iluzji, neurozy, odrywają od natury, uzależniają, a czasami wręcz zabijają.

Fisz Emade Tworzywo na koncertach to jeszcze inny wymiar. Wiele z utworów ewoluowało aranżacyjnie, wiele z nich nabrało zupełnie innego ciała, zespół czasem powraca także do kilku starszych nagrań. Łączy je jedno – maksymalny energetyczny ładunek, emocje i jakość.

Inne wydarzenia
Bilety na: 40-lecie Zespołu Pod Budą
Koncert
40-lecie Zespołu Pod Budą
Wrocław - 24 Wrzesień 2017 INFO
Bilety na: WTORKOWY KLUB JAZZOWY /  Peter Bernstein Trio
Koncert
WTORKOWY KLUB JAZZOWY / Peter Bernste...
Katowice - 27 Czerwiec 2017 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.