Organizator

Klub Stara Przepompownia

Dane kontaktowe

Cisowa 39
63-400 Ostrów Wielkopolski

Piątek 17 Listopad 2017 21:00
2017-11-17T21:00:00+0100
Grubson – Gatunek L | Ostrów Wielkopolski – Stara Przepompownia
Grubson – Gatunek L | Ostrów Wielkopolski – Stara Przepompownia Klub Stara Przepompownia
2017-11-17 , godz. 21:00 (Piątek) Ostrów Wielkopolski Klub Stara Przepompownia

Opis wydarzenia:

Grubson + SANEPID Live Band - Gatunek L

17-11-2017 Ostrów Wielkopolski – Stara Przepompownia

 

Klub Stara Przepompownia i Rapmademedoit zapraszają 17 listopada 2017r. na koncert Grubson + SANEPID Live Band promujący nowy album "Gatunek L"

„Gatunek L” to 4 album studyjny GrubSona, którego premiera odbyła się 29 wrzesinia 2017 roku.
GrubSon to artysta, który wielokrotnie udowadniał, że potrafi łączyć różne gatunki muzyczne, tym razem przedstawia swoją najbardziej przemyślaną i spójną płytę, która stanowi jego największe muzyczne przedsięwzięcie w całej dotychczasowej karierze. Gościnnie na płycie pojawili się jego przyjaciele, Jarecki, oraz niezaprzeczalni międzynarodowi gracze – Szwed Promoe z Looptroop Rockers, oraz Nowojorczyk Chip-Fu z grupy Fu-Schnickens. Dodatkowo do płyty, poza wsparciem koncertującego z GrubSonem live bandu SANEPID, dograła się orkiestra „eM Band”.

„Gatunek L” to podsumowanie całej dotychczasowej muzycznej kariery i życia GrubSona, mieszanka jego ulubionych stylów i gatunków, mocnych tekstów – pisanych w oparciu o sumę doświadczeń w trasie i poza nią, a także – co najważniejsze – pierwszy album nagrany i stworzony całkowicie niezależnie. Za produkcję albumu odpowiedzialni są w całości DJ BRK, SoDrumatic, OER, oraz GrubSon, a za za mix i mastering Dj Eprom. Wydawnictwo ukazało się nakładem nowej wytwórni Supa’High Music oraz wydawnictwa Agora.

 

Kup bilety na Grubsona + SANEPID Live Band - Gatunek L w Starej Przepompowni już dziś!

Inne wydarzenia
Bilety na: Ich Troje
Koncert
Ich Troje
Poznań - 11 Listopad 2017 KUP BILET od 79 zł
Bilety na: HEY FAYRANT TOUR // Poznań
Koncert
HEY FAYRANT TOUR // Poznań
Poznań - 02 Grudzień 2017 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.