menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Koncert Austin Miller

Zainteresowanie Austina Millera muzyką pojawiło się w bardzo młodym wieku. Wychowany był w Ameryce na lekcjach Springsteena, Petty'ego i fortepianu od 3 roku życia. W jego rodzinnym domu rzadko zdarzało się, by radio nie grało lub by płyta się nie kręciła na adapterze. Dopiero po college'u zaczął przelewać na papier swoje teksty, dzięki tygodniowej popijawie w stylu Dylana.

Dziś wpływy te spotkały się z krótką historią koncertów obejmującą 40 stanów i 13 krajów. Miller ma 27 lat, jest pewny siebie, ale wyjątkowość jego muzyki tworzą nie tylko jego teksty ale także rytm i przemyślana, oryginalna gra na gitarze.

Z biegiem lat inspiracja nadal uderzała tak, jak ta oryginalna moc Dylana: bez ostrzeżenia, ale pięknie napędzająca.

To połączenie samotnych odcinków autostrad pomiędzy koncertami i wyjazdami na zachód, lub krótki czas w domu, zanim chce się znów  wyruszyć w drogę, powodują że jego piosenki wydają się spełnione. Kiedy znajdzie czas, by się zastanowić, pisze nostalgiczne i odświeżające kawałki dające nowe spojrzenie na klasyczny już styl muzyki jakim jest Amerykana, z której czerpie tyle inspiracji.

W albumie "Engine", jego trzecim i najbardziej ambitnym wydawnictwie, Miller emanuje opowieściami o miłości i stracie w dyskretnych, wyrachowanych i umiejętnie zastosowanych haczykach, które pozostawiają słuchaczy z właściwym smakiem melancholii w ustach.

W "Skeleton Keys" śpiewa: "Odpocznę, gdy będzie zapewnione, że nie mam żadnego powodu, aby się obudzić".

Wygląda na to, że jeszcze nie znalazł szansy na odpoczynek, a my możemy dzięki temu mieć szanse poczuć się lepiej dzięki jego muzyce.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Sejny

01.06.2018 , g. 19:00 (piątek)

 
info

Bilety na termin:
01.06.2018 , g. 19:00 (piątek)

Zainteresowanie Austina Millera muzyką pojawiło się w bardzo młodym wieku. Wychowany był w Ameryce na lekcjach Springsteena, Petty'ego i fortepianu od 3 roku życia. W jego rodzinnym domu rzadko zdarzało się, by radio nie grało lub by płyta się nie kręciła na adapterze. Dopiero po college'u zaczął przelewać na papier swoje teksty, dzięki tygodniowej popijawie w stylu Dylana. Dziś wpływy te spotkały się z krótką historią koncertów obejmującą 40 stanów i 13 krajów. Miller ma 27 lat, jest pewny siebie, ale wyjątkowość jego muzyki tworzą nie tylko jego teksty ale także rytm i przemyślana, oryginalna gra na gitarze. Z biegiem lat inspiracja nadal uderzała tak, jak ta oryginalna moc Dylana: bez ostrzeżenia, ale pięknie napędzająca. To połączenie...
info
info