Organizator

Bego Booking Małgorzata Bego

Dane kontaktowe

Urbanowska 2/4a
60-647 Poznań

Czwartek 7 Grudzień 2017 20:00
2017-12-07T20:00:00+0100
Koncert New Cage - Winiarnia Pod Czarnym Kotem - Poznań 7.12.2017
Koncert New Cage - Winiarnia Pod Czarnym Kotem - Poznań 7.12.2017 Bego Booking Małgorzata Bego
2017-12-07 , godz. 20:00 (Czwartek) Poznań Winiarnia Pod Czarnym Kotem

Opis wydarzenia:

Tak piszą do Państwa New Cage:
"Chcieliśmy nazwać płytę Vemoedalen. Wtedy byłoby łatwo: byłoby o czym pisać w prasie. V. to nazwa uczucia, które pojawia się, kiedy robisz piękne zdjęcie czemuś pięknemu, podczas gdy tysiące takich pięknych zdjęć tych pięknych rzeczy już istnieją. Frustracja i strach, że wszystko już było. Nie mogliśmy sobie jednak odmówić zrobienia kolejnych kilku pięknych coverów. Ale tym razem bez frustracji i strachu, że wszystko już było. Wystarczyło to wszystko przesunąć na jutro. Mniejsze ciśnienie. Zdrowiej dla serca. Cisza, spokój. Na wszystko jest czas i jest miejsce na wszystko.
Założyliśmy zespół, żeby grać piosenki Johnnego Casha. Były dla nas inspiracją. Ktoś kiedyś powiedział, że nie powinna ich śpiewać kobieta. Postanowiliśmy sprawdzić, co się wtedy stanie. Czy zmiany dotrą do poziomu praw logiki? Czy ktoś nam coś odda, czy raczej odbierze? Czy może stać się Wszystko?
Wspólnie opracowaliśmy kilka utworów, później dodaliśmy do nich własne. Stworzyliśmy materiał w duchu gitarowych piosenek drogi, piosenek o miłości. Jest wokal na otwartym sercu, jest gitara, są szmery, chóry, noise i cisza.
Podczas grania i wymyślania materiału, duch Johnnego bywał z nami na pewno; straciliśmy jednak pewność który był to Johnny.
Pozdrawiamy
Joanna Halszka Sokołowska i Bartek Tyciński"

Joanna Halszka Sokołowska - Śpiewa. Komponuje. Pisze. Tworzy muzykę teatralną i filmową. Absolwentka wydziału filozofii UW.
Bartłomiej Tyciński - muzyk, multinstrumentalista. Współzałożyciel takich zespołow jak Mitch & Mitch, Starzy Singers czy Slalom, członek m.in Alte Zachen, Warszawskiej Orkiestry Rozrywkowej, Der Father, Kwadratowi. Współzałożyciel Stowarzyszenia kulturalnego Lado ABC skupiającego najciekawszych warszawskich artystów sceny niezależnej. Jako gitarzysta, kompozytor ma w swoim dorobku wiele wydanych albumow . Zajmuje się także muzyką teatralną i filmową.
Inne wydarzenia
Bilety na: HEY FAYRANT TOUR // Szczecin
Koncert
HEY FAYRANT TOUR // Szczecin
Szczecin - 25 Listopad 2017 INFO
Bilety na: Michał Bajor „Od Kofty do Korcza”
Koncert
Michał Bajor „Od Kofty do Korcza”
Poznań - 27 Listopad 2017 INFO
Bilety na: HEY FAYRANT TOUR // Wrocław - dodatkowy koncert
Koncert
HEY FAYRANT TOUR // Wrocław - dodatkow...
Wrocław - 12 Grudzień 2017 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.