Organizator

Ośrodek Kultury w Sejnach

Dane kontaktowe

1 Maja 17
16-500 Sejny

Sobota 2 Grudzień 2017 19:00
2017-12-02T19:00:00+0100
Koncert NO LOGO i Uprising Tree
Koncert NO LOGO i Uprising Tree Ośrodek Kultury w Sejnach
2017-12-02 , godz. 19:00 (Sobota) Sejny Ośrodek Kultury w Sejnach
INFO

Opis wydarzenia:

NO LOGO to alternatywna kapela reggae, funky, ska z elementami hard rocka, pochodząca z małego miasteczka - Sejny. Lider zespołu Adrian Łabanowski- wokalista, gitarzysta, autor tekstów i muzyki, założył kapelę wraz z bratem Tomkiem, wyśmienitym młodym gitarzystą, który pobierał naukę gry u samego Wieśka Kibisza. W skład kapeli wchodzą : Namiot muzyk grający na didgeridoo, najstarszym instrumencie dętym na świecie, który gra również na djembee. Konik - wychowanek Jaco Pastorious'a - serwujący dawkę tłustego basu i wybitny przeszkadzajkarz Burza-conga. Za perkusją niesamowity Bumcol Putin. Kapela istnieje już od 10 lat i oddaje mnóstwo pozytywnej energii na swoich koncertach.


Uprising Tree - grupa, która powstała w 2015 roku i skupia młodych muzyków z wileńskiej sceny niezależnej. Jesienią tego roku wydali debiutancki album  "Rainbow people". O zespole mówią, że jest jak najbardziej pozytywne drzewo, narodzone z muzyki i wzrastające prosto do Twojego serca. Skład: Danguolė Petrikaitė (wokal); Paulina Simutytė (wok, instr. perkusyjne); Gintarė Kulikauskytė (wokal, klawisze); Algirdas Janonis (duda, saksofon, efekty); Matvydas Leonas Pranulis (trąbka, klawisze); Linas Samp (perkusja); Ugnius Raugalas (gitara basowa); Paulius Večera (gitara)

Inne wydarzenia
Bilety na: Betlejem w Gdyni
Koncert
Betlejem w Gdyni
Gdynia - 14 Styczeń 2018 KUP BILET od 40 zł
Bilety na: KENSINGTON
Koncert
KENSINGTON
Wrocław - 15 Kwiecień 2018 INFO
Bilety na:  AKADEMIA WIOLIMISIA    HARMONIJNE USZKA KLAPNIĘCIE
Koncert
AKADEMIA WIOLIMISIA HARMONIJNE USZ...
Bydgoszcz - 16 Grudzień 2017 INFO
Bilety na:  94. Od brzuszka do uszka maluszka    KOLĘDOWY CZAS
Koncert
94. Od brzuszka do uszka maluszka...
Bydgoszcz - 16 Grudzień 2017 INFO
Bilety na: Koncert Świąteczny Chóru Skowronki
Koncert
Koncert Świąteczny Chóru Skowronki
Poznań - 16 Grudzień 2017 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.