Organizator

Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku

Dane kontaktowe

ul. Ołowianka 1
80-751 Gdańsk

Czwartek 14 lutego 2019 19:00
2019-02-14T19:00:00+0100
Koncert Walentynkowy
Koncert Walentynkowy Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku
2019-02-14 , godz. 19:00 (Czwartek) Gdańsk Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
INFO

Opis wydarzenia:

KONCERT WALENTYNKOWY
w wykonaniu
Śpiewającej Rodziny Kaczmarków
 
14 luty 2019 godz. 19.oo
Sala Koncertowa Polskiej  Filharmonii Bałtyckiej  im. Fryderyka Chopina w Gdańsku.
 
Dzień św. Walentego jak rzadko dotąd znajdował oddźwięk w dedykowanych mu programach filharmonicznych, czemu jednak nie nawiązać – z przymrużeniem oka – do tego sympatycznego i cośkolwiek nowego w Polsce  święta?
Program koncertu walentynkowego stwarza więc wymarzoną okazję, by zakochane pary, z których tylko choć jedna osoba jest melomanem zaprosiła tę drugą do filharmonii – może po raz pierwszy i – po tak miłym doświadczeniu – z pewnością nie ostatni!
W programie koncertu, który trwa dwie godziny, będziecie Państwo mogli odbyć wspaniałą muzyczną podróż  przez najpiękniejsze historie miłosne operetki i musicalu w wykonaniu nadzwyczajnej,  jedynej takiej w Polsce - Śpiewającej Rodziny Kaczmarków. Usłyszycie Państwo  najbardziej znane i lubiane arie operetkowe i musicalowe.  Nie zabraknie też muzycznych  niespodzianek   w wykonaniu Adama i Wojciecha Kaczmarków.  
Zespołowi będzie towarzyszyła orkiestra kameralna „Alla Vienna” pod kierownictwem prof. Adama Manijaka.
 
Kilka słów o artystach...
 
Iwona Kaczmarek – sopran liryczno ( mama) . Ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi. Solistka Teatru Wielkiego w Łodzi, gdzie kreowała  główne role w takich operach, jak Aida, Tosca, Hrabina, Halka, czy Trubadur. Nie dzieli jednak muzyki na gatunki, czuje się równie doskonale w repertuarze operetkowym: Baron cygański, Wesoła Wdówka, Księżniczka Czardasza, a nawet w musicalu.
Piotr Kaczmarek – tenor –dramatyczny ( tata). Były pierwszy tenor Teatru Wielkiego w Łodzi, pierwszy solista Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego w Warszawie. Po studiach w Akademii Muzycznej  w Łodzi kontynuował edukację u światowej sławy tenora Kałudi Kałudowa. Współpracuje z teatrami w całej Polsce.
 
Adam Kaczmarek – tenor. Ma zaledwie 15 lat !  Głos o jasnej, dźwięcznej wspaniałej barwie, silny i czysty budzi zachwyt. Popularność przyniósł mu udział w programie „Mam talent” wykonując piosenkę „Delilah”, ale ze sceną zżył  się od dziecka, a śpiew jest dla niego bardziej naturalną formą wypowiedzi niż słowo.
Adam razem z bratem Wojciechem w 2017 r. wydali dwie płyty: „Marzenia się spełniają” oraz „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”.
Wojtek Kaczmarek – baryton. Ma 19 lat. Niezwykła, fenomenalna dojrzała barwa męskiego głosu zaskakuje za każdym razem, gdy zaczyna śpiewać. Doskonale śpiewa zarówno klasykę, jak i popularne przeboje. Nie wyobraża sobie życia bez śpiewu. Studiuje w Akademii Muzycznej w Łodzi na Wydziale Wokalno-Aktorskim.
Wojciech  razem z bratem Adamem  w 2017 r. wydali dwie płyty:  „Marzenia się spełniają” oraz „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”.
 
Bilety do nabycia : w kasie  Polskiej  Filharmonii Bałtyckiej  im. Fryderyka Chopina w Gdańsku  ul. Ołowianka 1, 80-001 Gdańsk tel. 58 320 62 50 i na portalu   www.bilety24.pl                    
Bilety już  od 85 zł. – 120zł
Organizator koncertu : Agencja Artystyczna ŚRK
                                               www.pieknekoncerty.pl
Inne wydarzenia
Bilety na: THE BEST OF MUZYCZNY
Koncert
THE BEST OF MUZYCZNY
Łódź - 17 lutego 2019 INFO
Bilety na: Nico ‘ZZ
Koncert
Nico ‘ZZ
Poznań - 17 lutego 2019 kup bilet od 46 zł
Bilety na: CHARYTATYWNY KONCERT POGODNY - A GDYBYM CHCIAŁ CIĘ ZJEŚĆ
Koncert
CHARYTATYWNY KONCERT POGODNY - A GDYBY...
Warszawa - 18 lutego 2019 INFO
Bilety na: HoTS
Koncert
HoTS
Sejny - 19 lutego 2019 kup bilet od 20 zł
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.