Organizator

Klub Stara Przepompownia

Dane kontaktowe

Cisowa 39
63-400 Ostrów Wielkopolski

Piątek 8 listopada 2019 21:00
2019-11-08T21:00:00+0100
Mazolewski/Porter - Philosophia Tour | Ostrów Wielkopolski – Stara Przepompownia
Mazolewski/Porter - Philosophia Tour | Ostrów Wielkopolski – Stara Przepompownia Klub Stara Przepompownia
2019-11-08 , godz. 21:00 (Piątek) Ostrów Wielkopolski Klub Stara Przepompownia

Opis wydarzenia:


Spotkanie na MUZYCZNYM SZCZYCIE!


Dwie bezkompromisowe osobowości polskiej sceny, których wspólny album ma szanse być jednym z najbardziej komentowanych wydarzeń sezonu. Z jednej strony John Porter, Anglik, który w latach 70-tych wybrał Polskę na swój dom, znalazł się w pierwszym składzie Maanamu, grał ballady Cohena z Maciejem Zembatym, nagrał kultowe płyty z zespołem Porter Band, solowe i w duecie z Anitą Lipnicką. Z drugiej strony Wojtek Mazolewski człowiek, którego muzyka stanowi jeden z najlepszych polskich produktów eksportowych, niestrudzony propagator jazzu, grywający na całym świecie ze składami Pink Freud czy Wojtek Mazolewski Quintet.


Muzyczne drogi obu artystów skrzyżowały się po raz pierwszy podczas nagrywania albumu Wojtka zatytułowanego „Chaos Pełen Idei“. Od pierwszej minuty sesji nagraniowej okazało się, ze obaj artyści rozmawiają tym samym muzycznym językiem. Kolejne miesiące w trasie, próby i koncerty zaowocowały nowymi pomysłami na utwory. Obecnie John i Wojtek zakończyli pracę nad wspólnym albumem, którego premiera planowana w tym roku, obecnie przygotowują się do wspólnych koncertów.


Duet Porter & Mazolewski to połączenie klasyki z nowoczesnością, rockowego pazura z jazzową wirtuozerią i bluesowym duchem, zamkniętych w formie świetnie skrojonych piosenek. Skład Mazolewski/Porter uzupełniają znakomici muzycy: Piotr „Rubens” Rubik (gitara) i Tomek „Harry” Wadowski (perkusja).


TIMETABLE:


Otwarcie klubu 21:00 | Start koncertu 22:00* | Afterparty 23:30


-------------------------------


*Możliwe maksymalne opóźnienie 20 minut.
Inne wydarzenia
Bilety na: NA WOLNYM - koncert CLOCK MACHINE & MITOCHONDRIUM
Koncert
NA WOLNYM - koncert CLOCK MACHINE & MI...
Poznań - 26 lipca 2019 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.