Organizator

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las

Dane kontaktowe

Szkolna 16
62-002 Suchy Las

Piątek 25 października 2019 19:00
2019-10-25T19:00:00+0200
NATALIA KUKULSKA
NATALIA KUKULSKA Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las
2019-10-25 , godz. 19:00 (Piątek) Suchy Las Sala Widowiskowa CKiBP

Opis wydarzenia:

Już 25 października w Centrum Kultury w Suchym Lesie wystąpi jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek - Natalia Kukulska. 
W swojej "dorosłej" karierze nagrała 9 solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. Na koncie ma wiele nagród i aż 12 nominacji do nagrody Fryderyk, którą w tym roku nagrodzony został akustyczny album „Szukaj w snach", nagrany wraz z jazzowym gitarzystą Markiem Napiórkowskim. Ostatni album Artystki - „Halo tu Ziemia" to kolejne wydawnictwo, na którym Natalia konsekwentnie podażą swoją odważną drogą. Drogą, którą zdobyła uznanie zarówno branży muzycznej, jak i publiczności. 

Podczas koncertu Natalii na scenie towarzyszyć będą fantastyczni muzycy: Michał Dąbrówka, Archie Shevsky oraz Artur Boo Boo Twarowski. 
To niepowtarzalna okazja by usłyszeć takie utwory jak  "Kobieta", "Im więcej Ciebie tym mniej", "Decymy" czy "Światło" w zupełnie nowych, akustycznych aranżacjach. 
Zapraszamy
Inne wydarzenia
Bilety na: NA WOLNYM - koncert CLOCK MACHINE & MITOCHONDRIUM
Koncert
NA WOLNYM - koncert CLOCK MACHINE & MI...
Poznań - 26 lipca 2019 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.