Organizator

Klub Blue Note

Dane kontaktowe

Kościuszki 79
61-891 Poznań
Telefon: 61 851 04 08

Niedziela 1 Październik 2017 19:00
2017-10-01T19:00:00+0200
PIOTR BUKARTYK
PIOTR BUKARTYK Klub Blue Note
2017-10-01 , godz. 19:00 (Niedziela) Poznań Blue Note Jazz Club

Opis wydarzenia:

PIOTR BUKARTYK

Klub Blue Note 

1-10-2017 Poznań

Artysta z ogromnym poczuciem humoru, doskonałym refleksem, trafną puentą, genialnym poczuciem humoru i z mega pozytywną energią. Jego satyryczne postrzeganie świata jest niezwykle trafne, a jego teksty to mistrzostwo świata. Do tego niebanalne brzmienie muzyczne – to wszystko stanowi doskonałej jakości recital muzyczno – satyryczny!

Kim jest Piotr Bukartyk?
- Właściwie też stand-uper, tyle że sit-downer. Autor z własnym krzesłem – siada i gada. No i gra, głównie to, co sam wymyśli.
- Oficjalnie autor-kompozytor, a tak naprawdę zwyczajny układacz piosenek, posługujący się gitarą, tenorem umiarkowanie bohaterskim, bądź sopranem koloraturowym domowej roboty.
- Układa jedną piosenkę tygodniowo – w czwartek wieczorem. W piątek rano premiera w radiowej Trójce, w audycji Wojciecha Manna. I tak od ośmiu lat.
- Co jakiś czas wybiera parę numerów i robi z tego płytę. Sprzedają się przyzwoicie.
- Koncertuje solo, w duecie (druga gitara), trio (druga gitara plus Hammond), kwartecie (j.w. plus bas), lub z całym bandem (j.w. plus bębny). Są na to dowody w postaci dwóch płyt koncertowych – jedna ze studia im. Agnieszki Osieckiej, druga z dużej sceny festiwalu Woodstock 2012 (DVD)
- Swoje piosenki wypożycza znajomym (Łobaszewska, Pakosińska, Zamachowski). Brzmią wtedy bardzo ładnie.
 - Prócz tego, co powyżej, bywał redaktorem (radiowa Trójka), aktorem (teatr RAMPA), konferansjerem. Bogate doświadczenie życiowe - handel wędzoną rybą, wróżenie z ręki lub nogi, połykanie ognia za zaliczeniem pocztowym, czarny pas w feng shui.
 
Bilety: 100 zł – pierwsze miejsca, 80 zł – drugie miejsca
dostępne w sprzedaży on-line: Bilet.pl, Bilety24.pl

Kup bilety na Piotra Bukartyka - Bilety24 

Inne wydarzenia
Bilety na: 40-lecie Zespołu Pod Budą
Koncert
40-lecie Zespołu Pod Budą
Szczecin - 25 Wrzesień 2017 INFO
Bilety na: Myrra Rós & Kuba Duda
Koncert
Myrra Rós & Kuba Duda
Tychy - 25 Wrzesień 2017 KUP BILET
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.