Organizator

"ELLA" Elżbieta Lewandowska, PERFECT HOUSE

Dane kontaktowe

Wietrzykowskich 40
60-465 Poznań

Sobota 16 lutego 2019 17:00
2019-02-16T17:00:00+0100
Poznańska Gala Karnawałowa
Poznańska Gala Karnawałowa "ELLA" Elżbieta Lewandowska, PERFECT HOUSE
2019-02-16 , godz. 17:00 (Sobota) Poznań Aula Artis
INFO

Opis wydarzenia:

Koncert się odbędzie pomimo żałoby narodowej!

W karnawałowy wieczór 16.02.2019r. zapraszamy Państwa do czarownego świata muzyki na niezwykłą Galę, która odbędzie się w poznańskiej Auli Artis.
W koncercie udział wezmą wybitni artyści. Uwielbiana przez publiczność w kraju i poza jego granicami, za piękny głos, wdzięk i bajkowe kreacje, królowa polskiej sceny operetkowej - Grażyna Brodzińska oraz najwspanialsza odtwórczyni roli Violetty z Traviaty, niezastąpiony pierwszy sopran w wykonaniach dzieł Krzysztofa Pendereckiego, oklaskiwana na światowych scenach rodowita poznanianka – Iwona Hossa. Primadonnom partnerować będzie uwodzicielski i utytułowany tenor –
Adam Zdunikowski a także młody, utalentowany baryton, laureat konkursu wokalnego imienia Krystyny Jamroz – Arkadiusz Anyszka.
Artystom towarzyszyć będzie świetna poznańska orkiestra CoOperate Orchestra pod dyrekcją dyrygenta i kompozytora Adama Domurata.
W koncercie usłyszymy zarówno repertuar klasyczny z jego wielkimi przebojami, jak również utwory musicalowe, a także standardy scen światowych, m.in. z repertuaru Edith Piaf i Barbary Streisand. Poczujemy czar muzycznego Wiednia, Paryża i Nowego Jorku. 

Inne wydarzenia
Bilety na: GOLDEN LIFE
Koncert
GOLDEN LIFE
Ostrołęka - 23 lutego 2019 kup bilet od 30 zł
Bilety na: Paweł Domagała - organizator ADRIA Krzysztof Barczewski
Koncert
Paweł Domagała - organizator ADRIA Krz...
Bydgoszcz - 23 lutego 2019 INFO
Bilety na: Koncert Teresy Werner i Gorana Karana, organizator: P.P.H.U.
Koncert
Koncert Teresy Werner i Gorana Karana,...
Bydgoszcz - 24 lutego 2019 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.