Organizator

SOSIMPLE Sp z o.o.

Dane kontaktowe

Hetmańska 26/4
60-252 Poznań

Czwartek 6 Lipiec 2017 20:00
2017-07-06T20:00:00+0200
Ray Wilson
Ray Wilson SOSIMPLE Sp z o.o.
2017-07-06 , godz. 20:00 (Czwartek) Kołobrzeg Amfiteatr w Kołobrzegu

Opis wydarzenia:

Ray Wilson

Artysta wstąpi 6 lipca 2017r. w Amfiteatrze w Kołobrzegu.

 

Szkocki wokalista zaprezentuje zarówno kultowe przeboje Genesis jak i autorski materiał, nie zabraknie zarówno mocniejszych dźwięków, jak i pięknych rockowych ballad. Można także spodziewać się muzycznych niespodzianek. 

Mija już prawie 8 lat od kiedy brytyjski wokalista i kompozytor, Ray Wilson, zamieszkał w Poznaniu. Grając rocznie ponad 100 koncertów na całym świecie spokojnie mógłby się znaleźć w księdze rekordów Guinnessa.

Rok 2016 był dla Raya Wilsona bardzo owocny, na rynku pojawiły się aż dwa nowe albumy artysty-  akustyczny “Song for a friend” oraz “Makes me think of home” o brzmieniu bardziej elektrycznym, rockowym. Albumy spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem na rynku polskim. Wilsonowi towarzyszyć będą na scenie muzycy ze Szkocji, Niemiec oraz Polski, z którymi współpracuje od lat – Ali Ferguson (gitara solowa), Steve Wilson (chórki, gitary), Lawrie Mcmillan (gitara basowa), Stefanie Hoelk (Skrzypce), Marcin Kajper (saksofon), Mariusz Koszel (perkusja), Michał Łyczek (piano).

Ray Wilson został wyróżniony przez „Classic Rock Magazin“ jako jeden z najwybitniejszych wokalistów z Wielkiej Brytanii, kompozytor, autor tekstów, ceniony zwłaszcza za sceniczną charyzmę i zawsze wysoką formę koncertową. swoją klasę potwierdził współpracą z zespołem Genesis, kiedy to w 1996 roku zastąpił w roli wokalisty Phila Collinsa. Wcześniej, w 1994 roku, debiutujący zespół Stiltskin z Rayem w składzie stworzył niezapomniany utwór Inside, który podbił listy przebojów, w tym był numerem 1 w UK. Szkocki wokalista współpracował także z takimi artystami jak Armin Van Buuren, RPWL czy Scorpions.

Inne wydarzenia
Bilety na: Bruno Mars
Koncert
Bruno Mars
Kraków - 27 Maj 2017 KUP BILET
Bilety na: The Hardkiss
Koncert
The Hardkiss
Warszawa - 27 Maj 2017 KUP BILET
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.