Rootman Skanking #22 - N4me It Sound.

Po 20 edycji Rootsman Skanking, razem z N4me It Sound, kurz dawno zdążył opaść, a sytuacja na świecie dawno dała zapomnieć o klubowej reggae sesji. Trzeciego dnia lipca wszystko ulegnie zmianie… no oprócz gości ?Zmianie uległa tez miejscówka, tym razem dobry vajb przenosimy do Parku PKiW na Letnią Strefę Kultury, gdzie „till a mornin’ sun” będziemy mogli się odpiąć w idealnych warunkach, przy muzyce stworzonej do latania wyżej niż latają ptaki ? Wracając do gości, to po krótk
Organizator

LETNIA STREFA KULTURY

SOSiR Słupsk Rybacka 9c 76-200 Słupsk

Dane kontaktowe

Rybacka 9c
76-200 Słupsk

Piątek 3 lipca 2020 23:59
2020-07-03T23:59:00+0200
Rootman Skanking #22 - N4me It Sound.
Rootman Skanking #22 - N4me It Sound. LETNIA STREFA KULTURY
2020-07-03 , godz. 23:59 (Piątek) Słupsk SOSiR Słupsk
INFO

Opis wydarzenia:

Po 20 edycji Rootsman Skanking, razem z N4me It Sound, kurz dawno zdążył opaść, a sytuacja na świecie dawno dała zapomnieć o klubowej reggae sesji. Trzeciego dnia lipca wszystko ulegnie zmianie… no oprócz gości ?

Zmianie uległa tez miejscówka, tym razem dobry vajb przenosimy do Parku PKiW na Letnią Strefę Kultury, gdzie „till a mornin’ sun” będziemy mogli się odpiąć w idealnych warunkach, przy muzyce stworzonej do latania wyżej niż latają ptaki ?

Wracając do gości, to po krótkiej przerwie, wracają z nowym materiałem, łódzki skład N4ME IT SOUND. Zaangażowana liryka, duby na żywo, świeże produkcje.

Więcej niż dwa grosze dołoży Easy Lokalers Crew!!!

Kapkie info:

N4ME IT SOUND to Carmel i Awiom.
Zderzenie osobowości, które wybucha coraz to nowszymi przedsięwzięciami. Obydwoje wnoszą w projekt bagaże swoich artystycznych doświadczeń i tworzą. W zdecydowany sposób manifestują światu swoje zaangażowanie w muzykę i szeroko pojęte środowisko, nie tylko w ujęciu ekologicznym i społecznym. Zwiedzając kraj szerzą pozytywną energię i zachęcają do uniesienia się na muzycznej fali, okraszonej starannie wypracowanym przekazem. Swoją muzyką N4ME IT SOUND dzielili się podczas m.in. The Vision Festival, Grass Roots Festiwal, Dub Weekender’a, oraz wielu wielu innych wydarzeń.
W 2019 roku ukazała się ich debiutancka EPka "TERAZ", która była rozprowadzana w wyjątkowej barterowej formie.
Aktualnie duet rozpoczął pracę nad nowym projektem DUBOFOLK. W basowe brzmienia wpasowywane są autorskie melodie oraz teksty inspirowane muzyką folkową i etniczną z całego świata. Dźwięki melodiki, okaryny, dopełnia głos wyśpiewujący proste acz dosadne treści.

Carmel - na muzycznej scenie od 2013 roku. Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiała w chórach gospel, zespole grającym muzykę folkową polską i tą inspirowaną kulturą zachodniej Afryki. Solową karierę rozpoczęła przy wsparciu G-Hot Sound, a później rozwijała skrzydła z zespołem The Zebras. Zagrała na wielu festiwalach (Woodstock, Reggaeland,etc.), wydała autorską epkę oraz płytę.

Awiom - na muzycznej scenie od 2003 roku. Swoje pierwsze imprezy zaczął grać w Łodzi, szybko okazało się, że to jest to. Od 2005 roku wraz z Kleebem tworzą Sound - Jam Vibez, do dziś razem z Daddym Bozo zjechali z imprezami i festiwalami Polskę, grali też w UK, Czechach i Słowacji. Jego muzyczny dorobek to dwa mixtape’y, winylowy maxi singiel oraz wydawnictwa w sieci.

_________________________________________
piątek, 03.07.2020, godz.20:00

W związku z obostrzeniami jako organizatorzy zobowiązani jesteśmy prowadzić ewidencję osób odwiedzających Nas i żeby jakoś tego specjalnie nie utrudniać wybraliśmy dogodny system zakupu biletów online - pozwoli to na identyfikacje osób uczestniczących w wydarzeniu w razie zagrożenia epidemiologicznego.

Na dole każdego wydarzenia będzie właściwy link do sprzedaży.

?Garść użytecznych informacji?

✔Toalety oraz wejście na teren Letniej Strefy Kultury znajdują się z tyłu budynku.

✔Po godzinie 20:00 wejście na teren SOSiR'u od strony Leśnej Chaty będzie zamknięte.

✔Bilety online dostępne są również na miejscu.

✔Możliwa jest płatność kartą

✔Na miejscu będzie można zaopatrzyć się w maseczki oraz środki dezynfekcji.

✔Bilety można również nabyć na miejscu ale będzie trzeba wtedy zostawić swoje dane wraz z telefonem

✔Liczba miejsc jest limitowana

✔Dziękujemy z góry za wyrozumiałość

All tribes welcome!!!
Inne wydarzenia
Bilety na: Józef Egipski - online VOD
Koncert
Józef Egipski - online VOD
- Transmisja Online - 20 lipca 2020 kup bilet od 15 zł
Bilety na: Letni Koncert CLEO
Koncert
Letni Koncert CLEO
Ustronie Morskie - 20 lipca 2020 kup bilet od 35 zł
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.