The Klenczon Experience

Pierwszy dzień wiosny w Muzeum!THE KLENCZON EXPERIENCE: WOJCIECH HOFFMANN - gitary i śpiew (TURBO, ex-CZERWONE GITARY), AREK MALINOWSKI - bas i śpiew (ex-CZERWONE GITARY), DOMINIK PSZKIT - gitary i śpiew, MARIUSZ BOBKOWSKI - perkusja i śpiew(TURBO).SupportKOREK: Jacek Skrzypczak - wokal, Maciej Skrzypczak, Marcin Wojciechowski - gitary, Grzegorz Michalak - bas, Tomasz Buchwald - perkusja.Bielty: przedsprzedaż - 40 zł, w dniu koncertu - 50 zł.----------------------------------------------------------
Zlecający:

Muzeum Śremskie w Śremie

Sala widowiskowa Muzeum Śremskiego Adama Mickiewicza 89 63-100 Śrem

Dane kontaktowe

Adama Mickiewicza 89
63-100 Śrem

Sobota 3 października 2020 19:00
2020-10-03T19:00:00+0200
The Klenczon Experience
The Klenczon Experience Muzeum Śremskie w Śremie
2020-10-03 , godz. 19:00 (Sobota) Śrem Sala widowiskowa Muzeum Śremskiego

Opis wydarzenia:

Pierwszy dzień wiosny w Muzeum!

THE KLENCZON EXPERIENCE: WOJCIECH HOFFMANN - gitary i śpiew (TURBO, ex-CZERWONE GITARY), AREK MALINOWSKI - bas i śpiew (ex-CZERWONE GITARY), DOMINIK PSZKIT - gitary i śpiew, MARIUSZ BOBKOWSKI - perkusja i śpiew(TURBO).

Support
KOREK: Jacek Skrzypczak - wokal, Maciej Skrzypczak, Marcin Wojciechowski - gitary, Grzegorz Michalak - bas, Tomasz Buchwald - perkusja.

Bielty: przedsprzedaż - 40 zł, w dniu koncertu - 50 zł.

-----------------------------------------------------------

WOJCIECH HOFFMANN: Dla mnie wszystko zaczęło się od powstania CZERWONYCH GITAR. Ten zespół spowodował to, że jestem dzisiaj gitarzystą, muzykiem i kompozytorem. Charyzma KLENCZONA i jego podejście do rock and rolla to cechy bardzo mi bliskie i dlatego w podziękowaniu Krzyśkowi postanowiłem stworzyć THE KLENCZON EXPERIENCE. Piosenki Krzyśka są ponadczasowe, wiele z nich stało się wielkimi przebojami i są znane do dzisiaj. Wszyscy pamiętamy niezwykle piękne utwory takie jak poświęcony ojcu "BIAŁY KRZYŻ" czy "WRÓĆMY NA JEZIORA" i "KWIATY WE WŁOSACH". Pisał on też piosenki pogodniejsze. "POWIEDZ STARY GDZIEŚ TY BYŁ" albo "NIKT NA ŚWIECIE NIE WIE", to kompozycje idealnie oddające nastrój tamtejszej epoki. Moje duchowe powiązanie z Krzysztofem jest tym większe, że przez trzy lata grałem na jego pozycji w CZERWONYCH GITARACH i jestem w posiadaniu gitar, na jakich KRZYSZTOF KLENCZON grał w tym zespole.

TO OGROMNA DAWKA BEATOWEJ ENERGII W ARANŻACJACH LAT SZEŚĆDZIESIĄTYCH GWARANTUJĄCA NIEZAPOMNIANE PRZEŻYCIA I WSPOMNIENIA MUZYCZNE! Muzyka prezentowana na koncertach jest powrotem do brzmienia lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Zespół gra m.in. na oryginalniej gitarze ZENON Audition z 1961 roku, która charakteryzuje się unikatowym brzmieniem. Na takiej samej gitarze KRZYSZTOF KLENCZON grał w CZERWONYCH GITARACH. Biorąc pod uwagę znajomość muzyki rockowej i CZERWONYCH GITAR, poprzez swoje interpretacje WOJCIECH HOFFMANN zamierza dotrzeć zarówno do starszych jak i nowych odbiorców muzyki KLENCZONA. Celem "THE KLENCZON EXPERIENCE" jest propagowanie piosenek i osoby KRZYSZTOFA KLENCZONA - podkreśla gitarzysta. W trakcie koncertów THE KLENCZON EXPERIENCE usłyszeć można piosenki KRZYSZTOFA z okresu CZERWONYCH GITAR oraz późniejsze, z czasów TRZECH KORON, zagrane ze szczególną dbałością o jakość i zachowanie klimatu lat sześćdziesiątych. Biorąc pod uwagę miłość KRZYSZTOFA do Jimi'ego Hendrixa występ wypełnią również bardziej rockowe aranżacje, szczególnie w bloku kompozycji TRZECH KORON.
Inne wydarzenia
Bilety na: U Studni
Koncert
U Studni
Poznań - 07 czerwca 2020 kup bilet od 46 zł
Bilety na: PIOSENKI Z GÓRNEJ PÓŁKI OSIECKA, MŁYNARSKI, PRZYBORA
Koncert
PIOSENKI Z GÓRNEJ PÓŁKI OSIECKA, MŁYNA...
Gorzów Wielkopolski - 08 czerwca 2020 INFO
Bilety na: Jubileusz 70-lecia | Andrzej Sikorowski z Zespołem
Koncert
Jubileusz 70-lecia | Andrzej Sikorowsk...
Kraków - 13 czerwca 2020 INFO
Bilety na: Jubileusz 70-lecia | Andrzej Sikorowski z Zespołem
Koncert
Jubileusz 70-lecia | Andrzej Sikorowsk...
Kraków - 13 czerwca 2020 INFO
Bilety na: ZAKOŃCZENIE SEZONU
Koncert
ZAKOŃCZENIE SEZONU
Poznań - 19 czerwca 2020 INFO
Bilety na: 10 Tenorów
Koncert
10 Tenorów
Łódź - 25 czerwca 2020 kup bilet od 111 zł
Bilety na: BOND in Concert
Koncert
BOND in Concert
Poznań - 25 czerwca 2020 kup bilet od 95 zł
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.