Organizator

Gminny Ośrodek Kultury "Sokół"

Dane kontaktowe

Gdyńska 47
62-004 Czerwonak

Piątek 27 kwietnia 2018 19:00
2018-04-27T19:00:00+0200
Tomasz Dolski z Dj-em
Tomasz Dolski z Dj-em Gminny Ośrodek Kultury "Sokół"
2018-04-27 , godz. 19:00 (Piątek) Koziegłowy Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

Opis wydarzenia:

Zapraszamy do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na koncert Tomasza Dolskiego z DJ-em.

 

Tomasz Dolski nie jest ani polską Vanessą Mae ani polskim Davidem Garrettem. Nikogo nie naśladuje. Urodził się 9 lipca 1995r. w Słupcy. Ten młody, utalentowany skrzypek i kompozytor tworzy własny, niepowtarzalny styl. Jak mówi: „Chcę by każdy mój koncert był podróżą przez świat dźwięków. Chcę tworzyć bajeczny świat muzyki, od klasyki opracowanej w nowoczesnej stylistyce poprzez pop, rock, blues, funk, dubstep czasem jazz i muzykę elektroniczną”.

 

Popularność i uznanie fanów artysta zdobył dzięki udziałowi w I edycji talent show „Must be the Music-Tylko Muzyka” telewizji Polsat, w którym zdobył 3 miejsce spośród ponad 10 tysięcy uczestników. Zwrócił na siebie uwagę niekonwencjonalnym podejściem do gry na skrzypcach z akompaniamentem bliskim muzyce elektronicznej. Popularność i uznanie fanów zdobył wykonując m.in. temat z filmu „Piraci z Karaibów” w wersjihouse'owej i utwór „Lacrimosa” W. A. Mozarta również w klimacie elektronicznym.

 

Artysta ma niezwykłą charyzmę i doskonały kontakt z publicznością. Mimo młodego wieku zagrał już wiele koncertów, w tym na największych polskich Scenach. W 2014 roku ukazała się jego debiutancka płyta „Love to Music”. Z najnowszych osiągnięć Tomasza Dolskiego jest zdobycie 2 miejsca na Polskim Festiwalu Sztuki – Orzeł 2016 w kategorii „Dźwięk” oraz nagrody specjalnej Związku Polskich Autorów i Kompozytorów ZAKR – Kryształowy Kamerton.

 

Koncerty młodego muzyka są niezwykle żywiołowe i zyskują duże uznanie wśród zebranej publiczności. W swoim repertuarze Tomasz posiada autorską muzykę jak i popularne hity takie jak: Smooth Criminal – Michaela Jacksona, Skyfall – Adele, Nothing else matters – Metallica i wiele innych. Sztandarem wykonywanym na każdym koncercie stał się utwór „Piraci z Karaibów” w wersji elektronicznej, który publiczność pokochała od debiutu telewizyjnego w talent show Polsatu.
Inne wydarzenia
Bilety na: FISH
Koncert
FISH
Poznań - 15 października 2018 kup bilet od 120 zł
Bilety na: WIWAT MONIUSZKO 2018
Koncert
WIWAT MONIUSZKO 2018
Jelenia Góra - 26 kwietnia 2018 kup bilet od 10 zł
Bilety na: Koncert relaksacyjny w Grocie Solnej GALOS na misy i gongi
Koncert
Koncert relaksacyjny w Grocie Solnej G...
Poznań - 26 kwietnia 2018 INFO
Bilety na: Macklemore
Koncert
Macklemore
Warszawa - 26 kwietnia 2018 kup bilet
Bilety na: SKRZYPEK NA DACHU
Koncert
SKRZYPEK NA DACHU
Łódź - 27 kwietnia 2018 kup bilet od 43 zł
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.