menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
00:00 Czas na złożenie zamówienia. Rezerwacja biletów
następuje po kliknięciu przycisku kupuję i płącę.

Bilety na: Cykl koncertów familijnych - BEMOLEK POZNAJE MUZYKĘ

Łódź, plac Dąbrowskiego

08.06.2025, g. 12:00 (niedziela)

cena - od 32,00 pln

Organizator: Teatr Wielki w Łodzi

Organizator: Teatr Wielki w Łodzi

Zakończenie sprzedaży online: 08.06.2025, g. 11:00

W Teatrze Wielkim w Łodzi przypadkiem ląduje kosmita! Okazuje się, że jego niesamowicie skomplikowany statek kosmiczny nie napędza zwykłe paliwo, ale muzyka, jednakże taka, której na ziemi nie ma. Nasz gość musi, zatem czym prędzej nauczyć się naszej – ziemskiej muzyki, aby odpowiednio zmodyfikować działanie silników, po czym zatankować statek i móc dalej lecieć, przemierzać i badać Wszechświat.
Na miejsce spotkania (wyrwane z innego spektaklu) zostają sprowadzone artystki – Patrycja Krzeszowska, Olga Maroszek oraz Marta Macierzyńska. Dzięki nim, niespodziewany gość, o imieniu Bemolek, będzie mógł poznać elementy dzieła muzycznego, takie jak melodia, rytm, nastrój, dynamika, czy tempo. Jednak, choć jest naprawdę mądry i ma niesamowite poczucie humoru, to nieco się myli, robi sporo błędów i jest to dla niego trochę kłopotliwe.
Byłoby zatem wspaniale, gdyby wszyscy uczestnicy spotkania, na czele z Publicznością, zechcieli mu pomagać, aby poznał muzykę i mógł właściwie wyregulować silniki.
Na to interesujące spotkanie z kosmicznym gościem zapraszamy wspólnie z Cezarym Kurowskim autorem muzyki i tekstów, Patrycją Krzeszowską, Olgą Maroszek, Martą Macierzyńską oraz Bemolkiem, czyli Beatą Brożek-Grabarczyk.
A czy Wy znacie wszystkie muzyczne nazwy i pojęcia?
Jeśli nie to zapraszamy 21 stycznia 2024 roku na godz. 12:00 do Teatru Wielkiego w Łodzi. A jeśli znacie to tym bardziej zapraszamy, pomożecie Bemolkowi naładować silniki.
Do zobaczenia!

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Bilety nienumerowane

bilet
Normalny
Sekcja 1
37,00 pln
bilet
Ulgowy
Sekcja 1
32,00 pln

Podsumowanie

Opcje dodatkowe

Wybierz grafikę:

Podgląd biletu:

Podgląd biletu:

aaaaaa

Dodaj tekst do swoich biletów i zobacz jak będzie wyglądał bilet:

Wybrane bilety

Wybrane bilety sektor szczegóły biletu usuń
Bilety: 0.00 PLN , opłata serwisowa: 0.00 PLN
razem
0 bilety
Razem
0.00 PLN
po rabacie
0.00 PLN

Nieprawidłowy kod rabatowy

Ubezpieczenie

Czy chcesz ubezpieczyć swój bilet na wypadek braku możliwości uczestnictwa wydarzeniu w ramach zakupionego biletu np. z powodu nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku?

Sprawdź szczegółowe informacje o produkcie:

Przedmiotem ubezpieczenia jest wartość Biletu oraz koszt poniesiony w związku z rezygnacją ubezpieczonego z uczestnictwa w wydarzeniu kulturalnym, sportowym lub rozrywkowym z 28 powodów m. in.:

  • nieszczęśliwego wypadku,
  • nagłego zachorowania,
  • śmierci

ubezpieczonego lub osób bliskich ubezpieczonemu, a także wypowiedzenia umowy o pracę czy poważnej szkody w mieniu ubezpieczonego.

Suma ubezpieczenia równa jest cenie zakupu ubezpieczonego Biletu nie więcej niż 5 000 zł na osobę.

Suma ubezpieczenia określona jest na jedno i wszystkie zdarzenia w Okresie ubezpieczenia i stanowi górną granicę odpowiedzialności SIGNAL IDUNA.

Gdzie obowiązuje ubezpieczenie?

Ochrona ubezpieczeniowa obowiązuje na terenie wszystkich krajów świata.

Jak i kiedy należy opłacać składki?

Składka płatna jest jednorazowo w złotych polskich w dniu zawarcia umowy ubezpieczenia w formie bezgotówkowej.

Kiedy rozpoczyna się i kończy ochrona ubezpieczeniowa?

Ochrona ubezpieczeniowa i odpowiedzialność SIGNAL IDUNA, rozpoczyna się w dniu i z godziną nabycia Biletu, jednak nie wcześniej niż z momentem zawarcia umowy ubezpieczenia, a kończy w dniu Wydarzenia, 1 godzinę po jego planowanym rozpoczęciu, zgodnie z datą i godziną określoną na Bilecie i wskazaną w umowie ubezpieczenia.

Odpowiedzialność SIGNAL IDUNA wygasa:

  • z upływem ostatniego dnia okresu ubezpieczenia,
  • z dniem odstąpienia przez Ubezpieczającego od umowy ubezpieczenia,
  • z dniem wypowiedzenia umowy ubezpieczenia,
  • z dniem wyczerpania się sumy ubezpieczenia.

Szczegółowe informacje o zakresie ochrony ubezpieczeniowej oraz wyłączenia odpowiedzialności znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU) i Karcie Produktu.

Oświadczenie Signal Iduna

SIGNAL IDUNA Polska TU S.A. informuje, że osoby wykonujące czynności dystrybucyjne zakładu ubezpieczeń otrzymują wynagrodzenie o charakterze finansowym lub niefinansowym.

Dane do realizacji zakupu

Forma płatności