menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
00:00 Czas na złożenie zamówienia. Rezerwacja biletów
następuje po kliknięciu przycisku kupuję i płącę.

Bilety na: Orkiestra Dęta z Chludowa z udziałem Kasi Moś

Suchy Las, Szkolna 20

21.02.2023, g. 19:00 (wtorek)

Hala widowiskowo sportowa

cena - od 50,00 pln

Zakończenie sprzedaży online: 21.02.2023, g. 19:00

Koncerty Ostatkowe Orkiestry Dętej z Chludowa to już nasza sucholeska tradycja. Tym razem wspólnie z Orkiestrą gościnnie wystąpi Kasia Moś. Koncert odbędzie się 21 lutego 2023 roku w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu w Suchym Lesie, natomiast bilety będą do nabycia w sekretariacie Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej oraz na portalu Bilety24.pl.
Kasia Moś reprezentowała Polskę podczas Konkursu Piosenki Eurowizji w 2017 roku. Ukończyła szkołę muzyczną im. Fryderyka Chopina w Bytomiu, w klasie wiolonczeli i fortepianu oraz Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Wokalistka ma na koncie muzyczne przygody telewizyjne – była finalistką III edycji programu „Must be the Music” oraz wzięła udział w 8. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W 2015 roku wydała swój debiutancki album INSPINATION, natomiast w 2018 roku nakładem wydawnictwa Agora ukazał się album „Retro” Jerzego Maksymiuka i Janusza Olejniczaka, na którym Kasia gościnnie zaśpiewała kilka utworów. 2021 rok to premiera płyty MONIUSZKO200, gdzie wraz z orkiestrą AUKSO Kasia Moś nagrała współczesne interpretacje utworów Stanisława Moniuszki. Kasia Moś nagrała również płytę z utworami „Karin Stanek” w zupełnie nowych, nieoczywistych i nowoczesnych klubowy aranżacjach. W listopadzie 2022 roku odbyła się premiera jej najnowszego singla pt. „Zapomnij”, do którego do współpracy został zaproszony Leszek Możdżer.
Orkiestra Dęta z Chludowa gromadzi w swoich szeregach ludzi, którzy kochają muzykę, amatorów często uczących się samodzielnie, których niesamowity upór, chęci i czas poświęcony na wielogodzinne ćwiczenia przyczyniły się do pięknego dorobku jakim jest ponad 70 lat istnienia chludowskiej Orkiestry Dętej. Pasja muzykowania często jest przekazywana z pokolenia na pokolenie, a ta skarbnica doświadczeń przekłada się na coraz większą różnorodność prezentowanego repertuaru.

21 lutego, godz. 19.00
hala sportowa Gminnego Ośrodka Sportu
Ul. Szkolna 20, Suchy Las
Bilety: 70/50 zł (N/U) do nabycia w sekretariacie Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej Gminy Suchy Las przy ul. Szkolnej 16 (pon 9:30-17:30, wt-pt 8:00-16:00) oraz na www.bilety24.pl.


Organizatorzy:
Stowarzyszenie Orkiestra Dęta w Chludowie
Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las
Koncert pod patronatem Wójta Gminy Suchy Las Grzegorza Wojtery

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Bilety nienumerowane

bilet
Normalny
Sekcja 1
DOSTĘPNE: 252 szt.
70,00 pln
bilet
Ulgowy
Sekcja 1
DOSTĘPNE: 252 szt.
50,00 pln

Podsumowanie

Opcje dodatkowe

Wybierz grafikę:

Podgląd biletu:

Podgląd biletu:

aaaaaa

Dodaj tekst do swoich biletów :

Wybrane bilety

Wybrane bilety sektor szczegóły biletu usuń
Bilety: 0.00 PLN , opłata serwisowa: 0.00 PLN
razem
0 bilety
Razem
0.00 PLN
po rabacie
0.00 PLN

Nieprawidłowy kod rabatowy

Dane do realizacji zakupu

Forma płatności

Operator płatności pobierze bezzwrotną opłatę transakcyjną w wysokości 1.95%