Kup bilet na koncert : Atomik Vibes Festival - Karnet Trzydniowy - Zbąszyń, 28 Lipiec 10:00

Atomik Vibes Festival - Karnet Trzydniowy

Organizator

ATOMIK VIBES

Adres wydarzenia :

Stadion ATE Wicher
Strzyżewo
Zbąszyń

Piątek 28 Lipiec 10:00
Sprzedaż online kończy się : 28-07-2017 10:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Atomik Vibes 

Najbardziej pozytywny festiwal muzyczno- sportowy w Polsce! Trzy sceny! Trzy dni! 15 artystów! Mnóstwo atrakcji! 

 

Atomik Vibes to trzydniowy festiwal muzyczny, który w założeniu ma jednoczyć ludzi i łączyć muzykę, sport, rozrywkę i pozytywne emocje w jedną wielką mieszankę kultularno-społeczno-rozrywkową.

Festiwal odbędzie się w dniach 28-30 lipca tego roku w miejscowości Strzyżewo. A to dopiero wstęp: festiwal kolorów, Beach Party, SkimBoard, SlackLine, zumba, mistrzostwa Polski w Biegu Piwnym czy też walki w kisielu, to tylko jedne z wielu atrakcji , jakie są zaplanowane na trzy upalne dni Lipca tego roku.

Jeśli chodzi o oprawę muzyczną to w tym roku Strzyżewo odwiedzi prawdziwa śmietanka polskich wykonawców. O.S.T.R. – najbardziej popularny na tę chwilę artysta muzyczny w Polsce, Tom Swoon, dj, producent, który występował na słynnym festiwalu muzycznym w Belgii Tomorrowland, a poza tym kochany w Wielkopolsce Donguralesko, ceniony artysta reggae Kacezet, Mikro, Dj Gregory, Elvas, Luke S, Master, Tim Heart oraz sporo mniej znanych muzyków, którzy dadzą się poznać z dobrej strony szerszej publiczności, rozpalając serca uczestników dając prawdziwe show.

A więc muzyka, rozrywka, pozytywne emocje. Czy to nie brzmi jak baśń? Dokładnie tak! Tymże Atomik Vibes w istocie jest, w ten sposób chce oddziaływać na uczestników. To zapomnienie o realnym świecie, błogostan, który ma zabrać uczestników tego wydarzenia na kilkadziesiąt godzin w rzeczywistość w której nie ma problemów. Wielką inspiracją i niedoścignionym wzorem dla Atomik Vibes od lat pozostaje Tomorrowland, festiwal, który od lat pokazuje jak fantastycznie zorganizować podobny event.

 

Koncerty: 
O.S.T.R.
Tom Swoon 
donGURALesko 
Kacezet 
Mikro 
oraz wielu innych!


Wydarzenia: 
Festiwal Kolorów 
Skimboard
Slack Line 
Piana Party
Walki w Kisielu 
220m Mydlana Folia 
Beach Party 
Zumba 
5k 
Piwna Mila 
oraz wiele innych! 
 
W cenie karnetu trzydniowego:
Kamping 
Parking
Prysznice 
Strefa Chill Out 
Dostęp do wszystkich koncertów oraz atrakcji
 
W cenie karnetu jednodniowego
Dostęp do Main Stage (sceny głównej) od godziny 19:00 w piątek lub w sobotę. 
 
Cena karnetu wzrasta o 10 zł po wykupieniu pierwszej puli. 
 
Śledź nas na Facebook, Instagram, Snapchat @atomikvibes 
 
Proszę o zapoznanie się z regulaminem Festiwalu. Każda osoba, która zakupiła bilet, akceptuję warunki naszego festiwalu dostępnego na stronie: https://atomikvibes.com/regulamin/

 

Bilety na Atomik Vibes - bilety online - kup bilety na Bilety24.pl

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon:
Imię i nazwisko :

Opcje dostawy:

?
?
?
Wiadomość (do 80 znaków) :
Szablon biletu:

Forma płatności :

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "Zapłać" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.