Kup bilet na koncert : Koncert Agressiva 69 & Accomplice Affair | Ostrów Wielkopolski – Stara Przepompownia - Ostrów Wielkopolski, 07 Kwiecień 20:00

Koncert Agressiva 69 & Accomplice Affair | Ostrów Wielkopolski – Stara Przepompownia

Organizator

Klub Stara Przepompownia

Adres wydarzenia :

Klub Stara Przepompownia
Raszkowska 78
Ostrów Wielkopolski

Piątek 07 Kwiecień 20:00
Sprzedaż online kończy się : 07-04-2017 20:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Zapraszamy wszystkich 7 kwietnia do klubu Stara Przepompownia na wspólny koncert legendy rocka industrialnego Agressivy 69 i jednego z najbardziej rozpoznawalnych projektów polskiej sceny eksperymentalnej Accomplice Affair.

Agressiva 69 to prekursorzy i najbardziej rozpoznawalny w Polsce zespół rockowo industrialny. Grupa została założona w 1987 przez Tomasza Grocholę i Jacka Tokarczyka. Ich pierwszy album, „Deus Ex Machina” został wydany w 1992 roku przez SPV Poland. Był czymś zupełnie nowym na polskim rynku muzycznym, a Agressiva nie musiała długo czekać na zainteresowanie. Występowała na największych scenach w Polsce i Europie z takimi gwiazdami jak Prodigy, Paradise Lost, New Model Army, The Mission, Front 242, Marc Almond, Alphaville i innymi. Takie osobowości jak Martin Atkins (legendarny perkusita PIL, Killing Joke, Nine Inch Nails, Pigface) czy Wayne Hussey (The Mission, Sisters of Mercy) wzięły udział w nagraniach wydanego w 2005 roku albumu “In”, uznawanego za najlepszy jak do tej pory album Agressivy.
Grupa została także wielokrotnie doceniona przez polską branżę muzyczną. Klip do “Situations” był nominowany aż w 6 kategoriach na Yach Film Festival w 2003 roku i został nagrodzony nagrodą Grand Prix oraz w kategorii “animacja roku”. “Hammered by the Gods” został ogłoszony najlepszym industrialnym albumem roku 2004, a “2.47” był nominowany do Fryderyka w kategorii najlepszy album techno.
W listopadzie 2011 Agressiva 69 wydała płytę pt.Republika 69 z coverami legendarnej Republiki .Płyta ta została nominowana do nagrody Fryderyka w kategorii Album roku – Muzyka alternatywna . W styczniu tego roku zespół wydał kolejne, wyjątkowe wydawnictwo – „UMMMET”, będące artystyczną wizją tak ambientowej jak i industrialnej muzyki. Agressiva 69 pozostaje jedyną w Polsce grupą grającą tego rodzaju muzykę. I choć trudno jednoznacznie zdefiniować rodzaj muzyki jaki wykonują, Agressiva nigdy nie zapomina o swoich korzeniach.
Obecnie grupę tworzą: Tomek Grochola, Jacek Tokarczyk, Robert Tuta i Filip Mozul.

ACCOMPLICE AFFAIR – Projekt muzyczny Przemysława Rychlika powstał w 2005 r.
Porusza się w klimatach ambient, dark wave i psychodelicznego rocka.
Accomplice Affair występował na wielu festiwalach i koncertach u boku znanych projektów muzycznych z kraju i zagranicy, opublikował sześć albumów studyjnych „Act of Creation” (The Eastern Front 2006), „Jezioro Wspomnień” (My Hands Music 2007), „Samotny Horyzont” (My Hands Music 2009), „Cienie” (My Hands Music 2011). Ponadto ukazała się także angielska wersja płyty ” Samotny Horyzont” wydana przez Black Pyramind Records w 2009 r.
Uzupełnieniem dyskografii są pojedyncze utwory, wydane na płytach kompilacyjnych „Still the same after years” (Mizantrophy Prod 2009), Marek Styczyński „CyberTotem Remix Project” (The Word Flag 2010) oraz Recykling Sound (Plankton 2010). Najnowsza płyta zatytułowana „The Zone of Silence” została wydana dzięki oficynie wydawniczej Zoharum Records i swoją premierę miała podczas II Kalisz Ambient Festiwal 26.10.2013.
Od marca 2015 Accomplice Affair grał jako duet. Do składu dołączył Dawid Chrapla, muzyk znany z takich projektów jak Synapsis i Antybiotix. Aktualnie trwają prace nad następcą „The Zone of Silence”. Natomiast w sierpniu 2016 do składu dołączyła skrzypaczka Zuza Ciszewska, a po koncercie z okazji 10 lecia istnienia projektu na 5. Kalisz Ambient Festiwalu odchodzi Dawid Chrapla. Prace nad nowym albumem przebiegają już w nowym składzie.Więcej informacji na https://www.facebook.com/events/1233284670090258/
oraz na stronie www.staraprzepompownia.pl

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon:
Imię i nazwisko :

Opcje dostawy:

?
?
?
Wiadomość (do 80 znaków) :
Szablon biletu:

Faktura Vat :


Forma płatności :

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "Zapłać" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.