Kup bilet na kabaret : LENIWE IMPRO: 3. KOMEDIOWE WARIACJE NA KOLACJĘ - Poznań, 07 Czerwiec 20:00

LENIWE IMPRO: 3. KOMEDIOWE WARIACJE NA KOLACJĘ

Organizator

Klub Blue Note

Adres wydarzenia :

Blue Note Jazz Club
Kościuszki 76/78
Poznań

Środa 07 Czerwiec 20:00
Sprzedaż online kończy się : 07-06-2017 19:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Ostatni przed wakacjami spektakl komedii improwizowanej w wykonaniu post-Kluskowej Grupy Improwizacji Kabaretowej Leniwe Impro!

- To będzie niepowtarzalny wieczór, w którym spontanicznie zagramy to, co sobie zamarzycie – zapowiadają artyści. – Stworzymy skecze i piosenki improwizowane. To przecież publiczność wybiera nam role, decyduje, gdzie odbędzie się akcja i przydziela postaciom problemy lub cechy charakterystyczne oraz łączy bohaterów siecią relacji.

Dzięki współpracy z publicznością może powstać horror w „Dniu z życia”, dramat z romansem w tle w „Historii po słowie z morałem”, a może tragikomedia w „Bez emocji”? – Przyjdźcie, wyreżyserujcie nasz spektakl, my na pewno Was zaskoczymy i skłonimy do śmiechu – zapraszają członkowie grupy Leniwe Impro.

Grupę Leniwe Impro tworzą: Magdalena Sobczak, Marcin „Morus” Jakóbczyk, Agnieszka Rogaczewska-Foryś, Piotr „BigBeat” Rychter, Anka Borysiak, Anna Siedlewska i Justyna Klak-Nowakowa. Oprawa muzyczna (piano): Marta Torebko.

Bilety: 20 zł

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Cała sala
Parter
Antresola

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon:
Imię i nazwisko :

Opcje dostawy:

?
?
?
Wiadomość (do 80 znaków) :
Szablon biletu:

Faktura Vat :


Forma płatności :

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "Zapłać" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.