Kup bilet na koncert : NIE TYLKO OPERA - B JAK BAROK I BELCANTO - Łódź, 15 Maj 18:30

NIE TYLKO OPERA - B JAK BAROK I BELCANTO

Organizator

Teatr Wielki w Łodzi

Adres wydarzenia :

Teatr Wielki w Łodzi Sala Kameralna
plac Dąbrowskiego
Łódź

Poniedziałek 15 Maj 18:30
Sprzedaż online kończy się : 15-05-2017 17:30

Czytaj więcej o wydarzeniu

Joanna Woś – sopran, o którym wypowiedziano już chyba wszystkie możliwe pozytywne przymiotniki. Od swojego debiutu w Teatrze Wielkim w Łodzi jest jego niekwestionowanym filarem i gwiazdą, ulubienicą publiczności. Jest niezrównaną mistrzynią bel canta, a jej tytułowe kreacje m.in. w Lukrecji Borgii, Annie Bolenie, Łucji z Lammermoor, Traviacie czy główne w Purytanach, Cyruliku sewilskim, Don Giovannim, Czarodziejskim flecie, Napoju miłosnym już zapisały się na trwałe w historii nie tylko łódzkiej opery. Swoim talentem dzieli się publicznością całej Polski, jest też ozdobą wielu znaczących teatrów operowych i estrad filharmonicznych w całej Europie.
Tym razem Joanna Woś zaprasza na Scenę Kameralną na spotkanie B JAK BAROK I BEL CANTO, w którym – jak nietrudno się domyślić – Artystka z towarzyszeniem fortepianu i sekstetu instrumentalnego zaprezentuje te utwory wokalne, w których skala głosu i jego sprawność techniczna mają znaczenie szczególne. Nie zabraknie więc popisowych i karkołomnych arii m.in. Donizettiego, Belliniego, Rossiniego, ale i wokalistyki kantatowej… Bacha.
W przypadku Joanny Woś i jej niezrównanej maestrii wokalnej o satysfakcję artystyczną i wrażenia emocjonalne mogą być Państwo spokojni. Zapraszamy.


Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon:
Imię i nazwisko :

Opcje dostawy:

?
?
?
Wiadomość (do 80 znaków) :
Szablon biletu:

Faktura Vat :


Forma płatności :

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "Zapłać" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.