Kup bilet na inne wydarzenia : Poznański Klub Podróżnika – Zanskar. Powroty w Himalaje - Poznań, 11 Maj 19:00

Poznański Klub Podróżnika – Zanskar. Powroty w Himalaje

Organizator

Poznański Klub Podróżnika - Ewa Banasiak

Adres wydarzenia :

Kino Rialto
Dąbrowskiego 38
Poznań

Czwartek 11 Maj 19:00
Sprzedaż online kończy się : 11-05-2017 19:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Poznański Klub Podróżnika Ewa Banasiak zaprasza na spotkanie z Katarzyną i Andrzejem Mazurkiewiczami „Powroty w Himalaje. Zanskar”.
Odcięty przez kilka miesięcy od świata Zanskar to miejsce zamieszkałe przez serdecznych i gościnnych ludzi. Prelegenci opowiedzą o wędrówkach starymi trasami karawanowymi. Pokażą górskie panoramy od pustynnych gór do ośnieżonych szczytów, przeprawy przez górskie potoki i biwaki w malowniczych miejscach. Odwiedzając wioski będziemy witani uśmiechem i zapraszani na herbatę. Pomożemy przy żniwach i sianokosach, trafimy na modlitwy i tańce masek w klasztorach, odwiedzimy lokalnego króla, będziemy gośćmi na weselu. A po przyjeździe do domu będziemy chcieli znów tam wrócić...
Katarzyna i Andrzej Mazurkiewiczowie - podróżnicy, autorzy wystaw fotograficznych i książek o Himalajach, prekursorzy profesjonalnych pokazów slajdów podróżniczych w Polsce. Pasja podróżowania stała się ich sposobem na życie. W 1988 po raz pierwszy wyruszyli w Himalaje indyjskie i nepalskie. Następnie przyszedł czas na Syberię, rosyjski Daleki Wschód, Mongolię, Azję Środkową, Iran, Pakistan, Tybet, Turcję, Gruzję, Kirgizję a także Wenezuelę i Tanzanię.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Cała sala

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon:
Imię i nazwisko :

Opcje dostawy:

?
?
?
Wiadomość (do 80 znaków) :
Szablon biletu:

Forma płatności :

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "Zapłać" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.