Bilety SMOLEŃ na kolonii, czyli 6 dni z życia kolonisty - Finał XV ZGK - Poznań, 16 Październik 20:00

Bilety na SMOLEŃ na kolonii, czyli 6 dni z życia kolonisty - Finał XV ZGK

Organizator

Stowarzyszenie Zostań Gwiazdą Kabaretu

Adres wydarzenia :

Teatr Muzyczny w Poznaniu
Niezłomnych 1e
Poznań

Poniedziałek 16 Październik 20:00
Sprzedaż online kończy się : 16-10-2017 20:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Finał XV festiwalu ZOSTAŃ GWIAZDĄ KABARETU. Koncert poświecony pamięci BOHDANA SMOLENIA założyciela i honorowego PREZESA Stowarzyszenia ZGK. W rolę Bohdana w KOLONISTACH wcielą się - ADRIANNA BOREK z kabaretu NOWAKI w "Papierosie" i "Gotowaniu kury", JAKUB KRZAK z kabaretu CHYBA w "Przebierańcach" , w monologu "Szeptanka " MARCIN DANIEC, w monologu "A tam cicho być - napisy z murów "MARCIN SAMOLCZYK z KABARETU BOHDANA SMOLENIA, w skeczu "Nie powinniśmy sie kłócić" MARCIN SAMOLCZYK z KABARETU BOHDANA SMOLENIA, a w roli Jana Tadeusza STANISŁAWSKIEGO PAWEŁ BINKOWSKI z TEATRU NOWEGO w Poznaniu, w piosence "SMUTASY, MAZGAJE " MARTA KOSTUR wersja rockowa, w wersji jazzowej ZESPÓŁ KAMERALNY POZNAŃSKIEGO CHÓRU CHŁOPIĘCEGO w aranżacji Jacka SYKULSKIEGO i Piotra LEWANDOWSKIEGO. W roli KOLONISTÓW wystapią Jarosław SOBAŃSKI i Tomasz ŁUPAK z kabaretu ZACHODNI i Krzysztof WILKOSZ i Piotr GUMULEC z kabaretu CHYBA, w koli kierownika kolonii Sławomir KACZMAREK z kabaretu MADE IN CHINA oraz dziewczęta i chłopcy czyli Zespół Kameralny Poznańskiej Szkoły Chóralnej JERZEGO KURCZEWSKIEGO - opieka artystyczna Laura STIELER w roli kierownika muzycznego KOLONII Jan PITUŁA z kabaretu CZOŁÓWKA PIEKŁA ... SPECJALNI KOLONIŚCI TO - LAUREAT XV festiwalu ZOSTAŃ GWIAZDĄ KABARETU ...
Scenariusz i reżyseria - Krzysztof DESZCZYŃSKI

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
PARTER
BALKON

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon:
Imię i nazwisko :

Opcje dostawy:

?
?
?
Wiadomość (do 80 znaków) :
Szablon biletu:

Faktura Vat :


Forma płatności :

Po rejestracji w Visa Checkout, otrzymasz 15.00 PLN zniżki na zakupy. Zapoznaj się z regulaminem promocji.
Visa Checkout
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "Zapłać" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.