menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

W stronę Słońca

Dawno, dawno temu...
a właściwie dziś wraz ze wschodem Słońca, na świat przyszła muszka Jętka. Maleńki rozmiar nie przeszkadza jej wcale w snuciu wielkich planów. Marzy o tym, by każdego dnia kąpać się kroplach rosy na innej łące, chce bzyczeć najgłośniej na świecie, wygrać zawody w lataniu na czas i zwiedzić każde mieszkanie w mieście. Jest tylko jeden problem... Nasza bohaterka nie wie jeszcze, że wszystkie muszki z jej rodziny żyją jeden dzień. Na realizację swych planów ma czas tylko do zachodu słońca.

Zapraszamy widzów dużych i małych do śledzenia zabawnych i poplątanych losów naszej bohaterki. „W stronę Słońca” to opowieść o przygodach maleńkiej muszki, której celem jest spełnianie marzeń. Historia Jętki pokazuje, że nawet przez jeden dzień z pomocą przyjaciół i bliskich osób – wszystko jest możliwe. Zabawna historia naszej muszki może stać się wielką inspiracją. W sztuce zostało ukryte wiele pytań. Chcemy, aby spektakl stał się przestrzenią do rozmowy o odchodzeniu i pomógł rodzicom w odpowiadaniu na ciężkie pytania zadawane przez pociechy.

Spektakl rekomendowany dla widzów od 5. roku życia.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Wrocław

28.10.2023 , g. 12:00 (sobota)

 
info

Bilety na termin:
28.10.2023 , g. 12:00 (sobota)

Dawno, dawno temu... a właściwie dziś wraz ze wschodem Słońca, na świat przyszła muszka Jętka. Maleńki rozmiar nie przeszkadza jej wcale w snuciu wielkich planów. Marzy o tym, by każdego dnia kąpać się kroplach rosy na innej łące, chce bzyczeć najgłośniej na świecie, wygrać zawody w lataniu na czas i zwiedzić każde mieszkanie w mieście. Jest tylko jeden problem... Nasza bohaterka nie wie jeszcze, że wszystkie muszki z jej rodziny żyją jeden dzień. Na realizację swych planów ma czas tylko do zachodu słońca. Zapraszamy widzów dużych i małych do śledzenia zabawnych i poplątanych losów naszej bohaterki. „W stronę Słońca” to opowieść o przygodach maleńkiej muszki, której celem jest spełnianie marzeń. Historia Jętki pokazuje, że nawet przez jeden...
info
info

Inne wydarzenia organizatora