menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Olsztyński Teatr Tańca MOA

Mamy przyjemność zaprosić Paaństwa na premierę spektaklu Olsztyńskiego Teatru Tańca „MOA” w reżyserii i choreografii Gosi Mielech.
„MOA” to spektakl, który częściowo powstawał podczas lockdownu. Artystki najpierw spotykały się online. Tancerki pracowały na sali prób w Olsztynie, a choreografka w Poznaniu. Premiera materiału online odbyła się 19 grudnia 2020r.
W lipcu, podczas dwutygodniowej, stacjonarnej rezydencji w Olsztynie tancerki pracowały razem z choreografką nad powstałym wcześniej materiałem. Znacznie rozbudowały choreografię i stworzyły spektakl, który zostanie zaprezentowany publiczności na żywo już w tym miesiącu.
W związku z nietypowym charakterem pracy nad spektaklem, połączeniem pracy online i offline, podczas premiery, przed pokazem spektaklu na żywo, zaprezentujemy publiczności pokaz materiału „MOA online”.

„MOA” to opowieść o równoległych światach, które potrafią przenikać się we wspólnej, bliżej nieokreślonej przestrzeni. Jest to spotkanie trzech różnych osobowości - nieoczywiste, a jednocześnie spójne i rzeczywiste.
Miejsce: Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie
Termin: 31 października 2021r (niedziela), godzina 18:00
REŻYSERIA I CHOREOGRAFIA: Gosia Mielech
WYKONANIE I KREACJA: Paulina Spiel / Aleksandra Salej, Anna Janczarek, Marta Jakimicha
OPIEKUN ARTYSTYCZNY: Katarzyna Grabińska
MUZYKA: Bartosz Smorągiewicz
PRODUKCJA: Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA
ORGANIZATOR: Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie
PARTNER: Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA
PREMIERA: Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, 31.10.2021
Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
WSPÓŁORGANIZATOR: Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie
ORGANIZATOR: Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Olsztyn

31.10.2021 , g. 18:00 (niedziela)

Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych

 
info

Bilety na termin:
31.10.2021 , g. 18:00 (niedziela)

  • 31.10.2021 , g. 18:00
  • Olsztyn
  • Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych
  • Centrum Edukacji i Inicjatyw Kult...
Mamy przyjemność zaprosić Paaństwa na premierę spektaklu Olsztyńskiego Teatru Tańca „MOA” w reżyserii i choreografii Gosi Mielech. „MOA” to spektakl, który częściowo powstawał podczas lockdownu. Artystki najpierw spotykały się online. Tancerki pracowały na sali prób w Olsztynie, a choreografka w Poznaniu. Premiera materiału online odbyła się 19 grudnia 2020r. W lipcu, podczas dwutygodniowej, stacjonarnej rezydencji w Olsztynie tancerki pracowały razem z choreografką nad powstałym wcześniej materiałem. Znacznie rozbudowały choreografię i stworzyły spektakl, który zostanie zaprezentowany publiczności na żywo już w tym miesiącu. W związku z nietypowym charakterem pracy nad spektaklem, połączeniem pracy online i offline, podczas premiery, przed...
info
info