Kategorie

Koncert Wydarzenia

Legendarny duet Pokahontaz i Pawbeats Orchestra w Gdańsku 11 stycznia!

Pawbeats Orchestra rusza w dalszą część trasy koncertowej. Artyści i muzycy odwiedzą 11 stycznia Gdańsk. Niestety w najbliższą sobotę zabraknie w składzie zabraknie GrubSona.  Marcin Pawłowski czyli Pawbeats poinformował o tym fakcie w mediach społecznościowych:

„Drodzy!
Niestety w sobotę zabraknie z nami GrubSona. Zadbaliśmy jednak, aby to wydarzenie było niepowtarzalne. Razem z nami wystąpi legendarny duet Pokahontaz, po raz pierwszy z Pawbeats Orchestra. Mam przyjemność aranżować muzykę, która mnie wychowała. Can’t wait.”

fot. Bartosz Kuśmierski

Podczas koncertu w Gdańsku  będzie też okazja wesprzeć tegoroczną zbiórkę WOŚP. Organizatorzy koncertu zadbali o puszkę, która zostanie przekazana do sztabu zlokalizowanego właśnie w Gdańsku.  Pawbeats i Agencja Muzyczna Union przekazała wspólny pakiet na dla fundacji Gdańsk dla Orkiestry. Link do aukcji: allegro.pl/oferta/pakiet-vip-pawbeats-orchestra-8837929219

Do tej pory trasa koncertowa Pawbeats Orchestra odwiedziła miasta: Bydgoszcz, Szczecin, Kraków, Toruń. Na koncertach oprócz stałego składu artystów: Bisz, Dorota Miśkiewicz, GrubSon, Klaudia Szafrańska, Marika, Natalia Grosiak, VNM, Zeus, pojawiło się wielu innych gości. Publiczność miała zatem okazję podziwiać, słuchać i spotkać się z takimi artystami jak: Sobota, Dwa Sławy, Pezet i Onar (Płomień 81), Oxon, Wacław Vogg Kiełtyka,  Masia, Tymek.  Przy takiej różnorodności muzycznej zapewne każdy fan muzyki będzie ciekawy jak w nowej aranżacji będzie brzmieć któryś z wymienionych artystów. O tym można się oczywiście przekonać na koncertach.