menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Festiwal ETHNO PORT Poznań

ethno port

ETHNO PORT POZNAŃ 2021 - 3–5.09.
Organizator: Centrum Kultury ZAMEK

Podczas tegorocznej edycji festiwalu Ethno Port dominować będzie nadzieja, że to co najgorsze już za nami. Choć doświadczenia ostatniego roku nie pozwalają niczego być pewnym na sto procent, wierzymy w szczęśliwą gwiazdę festiwalu i w to, że będziemy mogli się spotkać i wspólnie słuchać muzyki. Wierzymy, że artyści z Afryki, Azji i Europy przybędą do Poznania, a ich koncerty pozostaną w Waszej pamięci na długie lata.


Program Ethno Portu 2021

ułożyliśmy jak zwykle tak, aby zobrazować bogactwo zawarte w tradycyjnych gatunkach muzycznych i ukazać wielobarwność wciąż fascynującego nas wszystkich świata. Na dwóch festiwalowych scenach będzie energetycznie i nastrojowo, głośno i cichutko, radośnie i refleksyjnie. A na widowni jak zawsze podczas Ethno Portu miło, przyjaźnie i serdecznie.

Wsłuchując się razem w świat odkryjemy nie tylko nowe melodie, rytmy i brzmienia. Skupimy się też na niepokojących globalnych problemach, których rozwiązanie możliwe jest tylko dzięki współpracy wszystkich mieszkańców naszej planety.


______

Ilustracja złożona jest z dwóch części. Po lewej stronie, na białym tle, widnieje narysowana sylwetka człowieka. Wykonano ją w przechodzących w siebie barwach: pomarańczowym, brzoskwiniowym, różowym, czerwonym, niebieskim, fioletowym. Na sylwetce narysowane są czarne wzory geometryczne złożone z grubych, "połamanych" linii. Widnieje na niej biały napis "Festival ETHNO PORT" (w miejscach, gdzie napis wchodzi na tło, jest czarny), a niżej hasło reklamowe: "Wsłuchaj się w świat!". Prawa strona grafiki powtarza barwy i wzory z sylwetki. Umieszczono tam miejsce wydarzenia, CK ZAMEK, oraz daty, w jakich się ono odbywa: 3–5.09.2021.