menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Wejscé smòka pò kaszëbskù

Ponadczasowy pokaz wschodnich sztuk walk z kultowym Brucem Lee w akcji powraca na wielki ekran!

Krążą głosy, że prawdziwym agentem Lee był niejaki Bronek Konkel, który dostał się na odległą od helskiej kosy wyspę, by stoczyć szereg walk i udowodnić światu, że czarne podniebienie znaczy więcej niż czarny charakter!

Krwawych starć i żądzy zemsty nie ostudzi nordowa bryza, ani bałtycka fala. Nasz Lee postara się, by Pùrtk ogonem zakrył parszywego Hana.

Współorganizatorem wydarzenia jest niezawodne Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie, a bohaterowie przemówią na żywo po kaszubsku głosem Dyrektora Tomasza Fopke.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Jastarnia

13.08.2022 , g. 21:00 (sobota)

 
info

Bilety na termin:
13.08.2022 , g. 21:00 (sobota)

Ponadczasowy pokaz wschodnich sztuk walk z kultowym Brucem Lee w akcji powraca na wielki ekran! Krążą głosy, że prawdziwym agentem Lee był niejaki Bronek Konkel, który dostał się na odległą od helskiej kosy wyspę, by stoczyć szereg walk i udowodnić światu, że czarne podniebienie znaczy więcej niż czarny charakter! Krwawych starć i żądzy zemsty nie ostudzi nordowa bryza, ani bałtycka fala. Nasz Lee postara się, by Pùrtk ogonem zakrył parszywego Hana. Współorganizatorem wydarzenia jest niezawodne Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie, a bohaterowie przemówią na żywo po kaszubsku głosem Dyrektora Tomasza Fopke.******* Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków...
info
info