menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Kongres Invest Cuffs 2022

Invest Cuffs do wyjątkowe wydarzenie w Polsce łączące w sobie targi oraz konferencję o tematyce inwestycyjnej. Kongres skierowany jest do osób aktywnie inwestujących na rynkach akcji, walut, surowców, kryptowalut, nieruchomości oraz sztuki. Invest Cuffs to kilkadziesiąt wykładów oraz paneli dyskusyjnych o tematyce inwestycyjnej.

Invest Cuffs to doroczne wydarzenie organizowane w jednym z najbardziej nowoczesnych centrów konferencyjnych w Polsce - ICE Kraków Congress Centre. Co roku wydarzenie gromadzi ponad 4000 uczestników.

Mamy dla Ciebie specjalną ofertę na bilet VIP, który umożliwia również:

- spotkania i rozmowy przy dobrej kawie oraz kieliszku wina z widokiem na Wawel w strefie VIP
- lunch w piątek
- lunch w sobotę
- after party w wyjątkowej strefie VIP w sobotę

Kogo spotkasz w naszej strefie VIP? M.in. prelegentów, uczestników debat, przedstawicieli brokerów, domów maklerskich, giełd kryptowalut, funduszy inwestycyjnych, banków, przedstawicieli spółek z GPW oraz innych uczestników rynku inwestycyjnego.

Jeśli chcesz poszerzyć swoją sieć kontaktów i porozmawiać w spokojnej atmosferze w strefie VIP lub przy lunchu ta oferta jest dla Ciebie.

Kongres jest skierowany dla każdego, kto aktywnie inwestuje oraz dla tych, którzy dopiero chcą zacząć i nie wiedzą w co i jak inwestować swoje oszczędności. Prelegenci będą prowadzić wykłady dla początkujących oraz zaawansowanych uczestników rynku inwestycyjnego. Nie zabraknie również debat ze znawcami rynków, które przybliżą słuchaczom aktualną sytuację ekonomiczną. Dodatkowo nasi eksperci przedstawią swoje strategie oraz podzielą się wieloma niezbędnymi wskazówkami ułatwiającymi inwestowanie.

Kongresowi towarzyszą Targi Expo Invest Cuffs, podczas których pojawi się ponad 60 wystawców z branży inwestycyjnej. Najbliższej edycji Invest Cuffs towarzyszyć będą również targi pracy oraz prezentacje startupów.

Wydarzeniem towarzyszącym będą również Warsztaty Książęca Street 10 w sobotę 26.03 od 10:00 do 20:00. Odbędą się prezentacje 8 spółek: - Bloober Team (Piotr Babieno), Movie Games (Mateusz Wcześniak), Noctiluca (Mateusz Nowak i Krzysztof Czaplicki), Covenant.dev (Stan Just), Longterm Games (Albert Rokicki, Robert Ogłodziński i Adrian Przybylski), Milton Essex (Jacek Stępień, Radosław Solan), Enjoy Studio (Dawid Strzeboński i Michał Baraniak) i Rune Powered (Mateusz Stoch i Szymon Miś).

Kongres Invest Cuffs rozpoczyna się w dniu 25.03.2022 o godzinie 8:00. Bilet ważny w dniu 25.03.2022 oraz 26.03.2022.
___________________________________________
*Bilet Standard
Wykłady w piątek i sobotę (25-26 marca 2022 r.)
Targi w piątek i sobotę (25-26 marca 2022 r.)
After Party w sobotę (26 marca 2022 r.)

*Bilet VIP
Wykłady w piątek i sobotę (25-26 marca 2022 r.)
Targi w piątek i sobotę (25-26 marca 2022 r.)
Wejście do strefy VIP (25-26 marca 2022 r.)
Lunch w piątek i sobotę (25-26 marca 2022 r.)
After party w sobotę w strefie VIP (26 marca 2022 r.)

*Warsztaty Książęca Street 10
Warsztaty w sobotę 26 marca 2022 r. od. godz. 10:00

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Kraków

25.03.2022 - 26.03.2022

 
info

Bilety na termin:

Invest Cuffs do wyjątkowe wydarzenie w Polsce łączące w sobie targi oraz konferencję o tematyce inwestycyjnej. Kongres skierowany jest do osób aktywnie inwestujących na rynkach akcji, walut, surowców, kryptowalut, nieruchomości oraz sztuki. Invest Cuffs to kilkadziesiąt wykładów oraz paneli dyskusyjnych o tematyce inwestycyjnej. Invest Cuffs to doroczne wydarzenie organizowane w jednym z najbardziej nowoczesnych centrów konferencyjnych w Polsce - ICE Kraków Congress Centre. Co roku wydarzenie gromadzi ponad 4000 uczestników. Mamy dla Ciebie specjalną ofertę na bilet VIP, który umożliwia również: - spotkania i rozmowy przy dobrej kawie oraz kieliszku wina z widokiem na Wawel w strefie VIP - lunch w piątek - lunch w sobotę - after party...
info
info

Inne wydarzenia organizatora