Bilet otwarty do Kieleckiego Centrum Kultury

   REGULAMIN AKCJI „KULTURA OD NOWA”1. Jedynym organizatorem akcji jest Kieleckie Centrum Kultury.2. Celem akcji jest wsparcie działań Kieleckiego Centrum Kultury i artystów współpracujących z Kieleckim Centrum Kultury.3. Wsparcie odbywa się przez sprzedaż Biletów Otwartych KCK na wydarzenia kulturalne organizowane wyłącznie przez Kieleckie Centrum Kultury w terminie: od 1 września 2020 do 30 czerwca 2021.4. Cena Biletu Otwartego KCK to 300,00 zł (słownie: trzysta złotych).5. Bilet Otwa
Organizator

Kieleckie Centrum Kultury

Kieleckie Centrum Kultury Plac Stanisława Moniuszki 2 25-334 Kielce

Dane kontaktowe

Pl. Moniuszki 2b
25-334 Kielce

Środa 30 czerwca 2021
Sprzedaż online kończy się : 30-06-2021 16:00


2021-06-30T16:00:00+0200
Bilet otwarty do Kieleckiego Centrum Kultury
Bilet otwarty do Kieleckiego Centrum Kultury Kieleckie Centrum Kultury
2021-06-30 (Środa) Kielce Kieleckie Centrum Kultury

Opis wydarzenia:

   REGULAMIN AKCJI „KULTURA OD NOWA”

1. Jedynym organizatorem akcji jest Kieleckie Centrum Kultury.
2. Celem akcji jest wsparcie działań Kieleckiego Centrum
Kultury i artystów współpracujących z Kieleckim Centrum Kultury.
3. Wsparcie odbywa się przez sprzedaż Biletów Otwartych KCK na wydarzenia kulturalne organizowane wyłącznie przez Kieleckie Centrum Kultury w terminie: od 1 września 2020 do 30 czerwca 2021.
4. Cena Biletu Otwartego KCK to 300,00 zł (słownie: trzysta złotych).
5. Bilet Otwarty KCK obejmuje uczestnictwo w 6 dowolnie wybranych wydarzeniach organizowanych przez Kieleckie Centrum Kultury w terminie od 1 września 2020r. do 30 czerwca 2021r.
6. Osoby, które kupiły Bilet Otwarty KCK drogą online muszą zgłosić się do Kasy bądź Impresariatu Kieleckiego Centrum Kultury w celu otrzymania Wydruku Biletu Otwartego KCK. Osoby dokonujące zakupu Biletu Otwartego KCK w kasie KCK otrzymują Wydruk Biletu Otwartego bezpośrednio przy zakupie.
a) Wydruk Biletu Otwartego KCK wydawany jest tylko i wyłącznie na podstawie przedstawienia dowodu zakupu Biletu Otwartego KCK.
b) Wydruk Biletu Otwartego KCK zawiera wyodrębnione sześć „okienek”, gdzie wpisywane będą nazwy wydarzeń oraz miejsca przypisane posiadaczowi Biletu Otwartego KCK na wybrane przez posiadacza jednostkowe koncerty organizowane przez Kieleckie Centrum Kultury
c) Wydruk Biletu Otwartego KCK służy weryfikacji i kontroli prawidłowego korzystania z Biletu Otwartego KCK
d) Osoba posiadająca Bilet Otwarty KCK musi zgłosić chęć uczestnictwa w wydarzeniu kulturalnym najpóźniej na 14 dni przed początkiem wydarzenia. Jest to niezbędne do przypisania odpowiednich miejsc posiadaczowi Biletu.
e) Wejście na wydarzenia wybrane na podstawie Biletu Otwartego KCK odbywa się tylko i wyłącznie na podstawie Wydruku Biletu Otwartego KCK.
7. Jedna osoba może na podstawie jednego Biletu Otwartego KCK odebrać dwie wejściówki na pojedyncze wydarzenie objęte akcją „Kultura Od Nowa”.
8. Bilet Otwarty KCK nie obejmuje wydarzeń organizowanych w Kieleckim Centrum Kultury przez podmioty zewnętrzne (agencje, teatry, firmy eventowe).
9. Bilet Otwarty KCK stanowi integralną całość zawierającą 6 wydarzeń kulturalnych i środki finansowe wykorzystane na jego zakup nie mogą być zwrócone w żadnej jego części po rozpoczęciu korzystania z Biletu.
10. Posiadanie Biletu Otwartego KCK nie uprawnia do wejścia na wydarzenie oraz nie gwarantuje uczestnictwa w wydarzeniu bez uprzedniej weryfikacji dokonanej za pomocą Wydruku Biletu Otwartego KCK.
11. Bilet Otwarty KCK nie podlega dalszej odsprzedaży.
12. W przypadku reklamacji dotyczącej zakupu jak i wymiany Biletu Otwartego KCK, należy kontaktować się bezpośrednio z Impresariatem Kieleckiego Centrum Kultury. Do reklamacji należy dołączyć dowód zakupu (potwierdzenie transakcji płatniczej)
13. Serwis Bilety24 oraz Instytucje do której bilet otwarty został zakupiony, nie przyjmują zwrotów zakupionych biletów.
14. Za niewykorzystany “bilet otwarty” Serwis Bilety24 oraz Instytucja do której „bilet otwarty” został zakupiony nie zwracają pieniędzy.
Inne wydarzenia
Bilety na: Zwiedzanie Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu
Muzea
Zwiedzanie Muzeum Broni Pancernej w Po...
Poznań - 07 lipca 2020 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.