BILET OTWARTY DO OPERY BAŁTYCKIEJ

REGULAMIN AKCJI BILET OTWARTY:   1. „Bilet otwarty” należy wymienić w kasie Opery Bałtyckiej najpóźniej 24h przed wybranym wydarzeniem na bilet na docelowe wydarzenie. Jeden „bilet otwarty” można wymienić na jeden bilet docelowy.2. Bilet otwarty obowiązuje na wszystkie wydarzenia repertuarowe za wyjątkiem premier, wydarzeń specjalnych, koncertów sylwestrowych i miejsc w sektorze A.3. Bilet otwarty sprzedawany jest w dwóch wariantach cenowych: normalny 60 zł i specjalny 40 zł. Bilet
Organizator

Opera Bałtycka w Gdańsku

Opera Bałtycka w Gdańsku al. Zwycięstwa 15 80-219 Gdańsk

Dane kontaktowe

Al. Zwycięstwa 15
80-219 Gdańsk

Środa 30 czerwca 2021
Sprzedaż online kończy się : 29-06-2021 00:00


2021-06-30T00:00:00+0200
BILET OTWARTY DO OPERY BAŁTYCKIEJ
BILET OTWARTY DO OPERY BAŁTYCKIEJ Opera Bałtycka w Gdańsku
2021-06-30 (Środa) Gdańsk Opera Bałtycka w Gdańsku

Opis wydarzenia:

REGULAMIN AKCJI BILET OTWARTY
 
1. „Bilet otwarty” należy wymienić w kasie Opery Bałtyckiej najpóźniej 24h przed wybranym wydarzeniem na bilet na docelowe wydarzenie. Jeden „bilet otwarty” można wymienić na jeden bilet docelowy.

2. Bilet otwarty obowiązuje na wszystkie wydarzenia repertuarowe za wyjątkiem premier, wydarzeń specjalnych, koncertów sylwestrowych i miejsc w sektorze A.

3. Bilet otwarty sprzedawany jest w dwóch wariantach cenowych: normalny 60 zł i specjalny 40 zł. Bilet specjalny przysługuje uczniom szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych, słuchaczom szkół policealnych, doktorantom i studentom na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej/doktoranckiej, rencistom i emerytom na podstawie okazanego dokumentu potwierdzającego pobieranie świadczenia – emerytalnego lub rentowego - wraz z dokumentem tożsamości.

4. Nie ma możliwości dopłaty ani wymiany „biletu otwartego”. Jeżeli cena docelowego biletu jest niższa niż wartość "biletu otwartego" Opera Bałtycka w Gdańsku ani Serwis Bilety24 nie zwraca różnicy.

5. Podstawą do realizacji „biletu otwartego” jest okazanie jego numeru lub kodu. Kody zawarte na „bilecie otwartym” są ważne tylko przy pierwszej realizacji. Jakiekolwiek kopiowanie i udostępnianie biletu osobom trzecim spowoduje unieważnienie „biletu otwartego” i może być traktowane jako próba oszustwa. W przypadku gdy numer lub kod uwidoczniony na „bilecie otwartym” jest nieczytelny lub został uprzednio wykorzystany, dany „bilet otwarty” zostanie uznany za nieważny.
 
6. „Bilet otwarty”  można wykorzystać od 3 października 2020 roku do 30 czerwca 2021 roku. Nie ma możliwości przedłużenia terminu ważności „biletów otwartych”.

7. Posiadanie „biletu otwartego”  nie uprawnia do wejścia na wydarzenie oraz nie gwarantuje uczestnictwa w wydarzeniu bez uprzedniej wymiany na docelowy bilet, dostępny dla danego wydarzenia.
 
8. „Bilet otwarty”  nie podlega dalszej odsprzedaży.
 
9. W przypadku reklamacji dotyczącej zakupu jak i wymiany „biletu otwartego”, należy kontaktować się bezpośrednio z Operą Bałtycką w Gdańsku, al. Zwycięstwa 15, tel.+48 58 350 06 15 lub drogą mailową: kasabiletowa@operabaltycka.pl. Do reklamacji należy dołączyć dowód zakupu (potwierdzenie transakcji płatniczej).
 
10. Serwis Bilety24 oraz Opera Bałtycka w Gdańsku nie przyjmują zwrotów „biletów otwartych”. 

11. Za niewykorzystany "bilet otwarty" Serwis Bilety24 oraz Opera Bałtycka w Gdańsku nie zwracają pieniędzy. 

12.Regulamin korzystania z "Biletu otwartego" znajduje się na stronie: http://operabaltycka.pl/pl/bilety
Inne wydarzenia
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.