NIEZNANY IMPRESJONIZM KOLEKCJA NA PAPIERZE. SPOTKANIE WOKÓŁ PRAKTYK KOLEKCJONERSKICH - wszystkie bilety

NIEZNANY IMPRESJONIZM KOLEKCJA NA PAPIERZE. SPOTKANIE WOKÓŁ PRAKTYK KOLEKCJONERSKICH  4.03. g. 18  Sala WystawRysunki, gwasze, pastele… Plakaty, grafiki, fotografie… Pocztówki, znaczki, exlibrisy… Dla wielu przygoda kolekcjonerska zaczyna się właśnie od prac na papierze. Niezwykle różnorodne, z reguły dostępne w niższych przedziałach cenowych, swym urokiem potrafią uwieść, ale i zwieźć niejednego amatora czy znawcę. Co to jest croquis? Jak wykonuje się pochoir? Co oznacza skrót

Organizator

Centrum Kultury ZAMEK

Sala Wystaw Święty Marcin 80/82 61-809 Poznań

Dane kontaktowe

Święty Marcin 80/82
61-809 Poznań

2020-03-04T18:00:00+0100

Opis wydarzenia:

NIEZNANY IMPRESJONIZM
 KOLEKCJA NA PAPIERZE. SPOTKANIE WOKÓŁ PRAKTYK KOLEKCJONERSKICH
  4.03. g. 18
  Sala Wystaw

Rysunki, gwasze, pastele… Plakaty, grafiki, fotografie… Pocztówki, znaczki, exlibrisy… Dla wielu przygoda kolekcjonerska zaczyna się właśnie od prac na papierze. Niezwykle różnorodne, z reguły dostępne w niższych przedziałach cenowych, swym urokiem potrafią uwieść, ale i zwieźć niejednego amatora czy znawcę. Co to jest croquis? Jak wykonuje się pochoir? Co oznacza skrót e.a.? Czym jest fiksatywa? Jak oprawiać prace na papierze? Jak je eksponować? Jak, bez lęku, rozbudowywać swoją kolekcję? Porozmawiajmy.
prowadzenie: Magdalena Dworak-Mróz
Inne wydarzenia
Bilety na: Krakowski Salon Poezji w Łodzi
Inne
Krakowski Salon Poezji w Łodzi
Łódź - 19 stycznia 2020 INFO
Bilety na: Andre Rieu- 70 lat młodości
Widowisko
Andre Rieu- 70 lat młodości
Jarocin - 19 stycznia 2020 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.