Organizator

Hotel Daglezja

Dane kontaktowe

Woźniaka 7
62-035 Kórnik

Niedziela 15 Styczeń 2017 18:00
2017-01-15T18:00:00+0100
Marcin Daniec -
Marcin Daniec - "One Man Show" Hotel Daglezja
2017-01-15 , godz. 18:00 (Niedziela) Kórnik Hotel Daglezja
INFO

Opis wydarzenia:

Muzyka i wino w Hotelu Daglezja

Zima to nie tylko krótkie dni owiane mrokiem i uderzającym mrozem. Zimą wcale nie musimy nudzić się w domach w wyczekiwaniu na wiosenno-letni sezon koncertów i wydarzeń. Bo dla nas sezon jest przez cały rok! Dlatego też w styczniu 2017 roku rozpoczynamy cykl koncertów, który wybudzi nas z zimowego snu, pomoże przetrwać lutowe mrozy, ociepli marcową pluchę i przywoła kwietniowe słońce.

15 stycznia posłuchamy znanego z ciętego dowcipu, artysty kabaretowego, Marcina Dańca, który od lat urzeka swą bezpośredniością i zdecydowanym wyrażaniem spostrzeżeń o rzeczywistości – choć nie pozbawionym dowcipu i swego rodzaju finezji. Z tego spotkania nikt nie może wyjść bez uśmiechu.
Kabaret rozpocznie się o godz. 18:00 w Hotelu Daglezja nad malowniczym Jeziorem Kórnickim.

Już teraz zapraszamy na kolejne koncerty z cyklu Muzyka i wino w Hotelu Daglezja!
- 19 lutego wystąpi dla nas znakomity duet: Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz,
- 12 marca będziemy gościć Andrzeja Sikorowskiego z córką, Mają Sikorowską i Jackiem Królikiem,
- 09 kwietnia będzie należał do Aloszy Awdiejewa.

Istnieje możliwość rezerwacji miejsc w układzie teatralnym, jak i przy stolikach, przy których przed koncertem lub też zaraz po nim będzie można miło spędzić czas w gronie przyjaciół lub rodziny i skosztować specjałów naszej restauracji, do czego serdecznie zachęcamy.
Zapraszamy słuchaczy nie tylko z Kórnika, ale również Biernatki, Błażejewko, Błażejewo, Borówiec, Czołowo, Czmoniec, Czmoń, Dachowa, Dębiec, Dziećmierowo, Gądki, Kamionki, Konarskie, Koninko, Kromolice, Mościenica, Pierzchno, Prusinowo, Radzewo, Robakowo, Runowo, Skrzynki, Szczodrzykowo, Szczytniki, Żerniki, Swarzędz, Kleszczewo, Śrem, Środa, Mosina, Zaniemyśl, Puszczykowo, Poznań i cała Wielkopolska.
 
Bilet na koncert stanowi wspaniałą formę prezentu!
Inne wydarzenia
Bilety na: Kabaret JURKI
Kabaret
Kabaret JURKI
Września - 18 Luty 2017 KUP BILET od 40 zł
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.