menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Obiecująca.Młoda.Kobieta

Obiecująca młoda kobieta

reż: Emerald Fenell | USA/Wielka Brytania 2020 | Dramat / Kryminał | 15 l. | 1 godz. 53 min.
Wszyscy mówili, że Cassie (Carey Mulligan) była obiecującą, młodą kobietą dopóki tajemnicze wydarzenie nagle nie zakłóciło jej przyszłości.
Ale nic w życiu Cassie nie jest tym, czym się wydaje. Cassie jest niesamowicie inteligentna, kusząco przebiegła, a nocą prowadzi sekretne, podwójne życie. Nieoczekiwane spotkanie da dziewczynie szansę naprawienia błędów z przeszłości w tej bardzo zabawnej historii.
Na portalu Rotten Tomatoes film otrzymał aż 97 procent pozytywnych recenzji, krytycy są zachwyceni wyjątkową kreacją Carey Mulligan. Reżyserką i autorką scenariusza filmu jest Emerald Fennell (serial „Obsesja Eve”).
Nas nie zawiódł – mimo że obawiałyśmy się amerykańskiego patosu i cukierkowej produkcji. Nic z tych rzeczy. To ważny film o zemście i niesprawiedliwości.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Jastarnia

12.09.2021 , g. 21:00 (niedziela)

 
info

Bilety na termin:
12.09.2021 , g. 21:00 (niedziela)

Obiecująca młoda kobieta reż: Emerald Fenell | USA/Wielka Brytania 2020 | Dramat / Kryminał | 15 l. | 1 godz. 53 min. Wszyscy mówili, że Cassie (Carey Mulligan) była obiecującą, młodą kobietą dopóki tajemnicze wydarzenie nagle nie zakłóciło jej przyszłości. Ale nic w życiu Cassie nie jest tym, czym się wydaje. Cassie jest niesamowicie inteligentna, kusząco przebiegła, a nocą prowadzi sekretne, podwójne życie. Nieoczekiwane spotkanie da dziewczynie szansę naprawienia błędów z przeszłości w tej bardzo zabawnej historii. Na portalu Rotten Tomatoes film otrzymał aż 97 procent pozytywnych recenzji, krytycy są zachwyceni wyjątkową kreacją Carey Mulligan. Reżyserką i autorką scenariusza filmu jest Emerald Fennell (serial „Obsesja Eve”)....
info
info

Inne wydarzenia organizatora