Organizator

Gminny Ośrodek Kultury

Dane kontaktowe

Łokietka 31
64 840 Budzyń

Niedziela 4 Luty 2018 17:00
2018-02-04T17:00:00+0100
Podatek od Miłości
Podatek od Miłości Gminny Ośrodek Kultury
2018-02-04 , godz. 17:00 (Niedziela) Budzyń Kino Mewa
INFO

Opis wydarzenia:

„Podatek od miłości” to nowa produkcja kinowa TVN. W rolach głównych plejada gwiazd: Grzegorz Damięcki, Aleksandra Domańska, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Magdalena Popławska, Anna Smołowik, Weronika Rosati, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Michał Czernecki, Zbigniew Zamachowski oraz Tomasz Włosok. „Podatek od miłości” to inteligentna i przewrotna komedia romantyczna o miłości, którą można spotkać wszędzie, nawet… w Urzędzie Skarbowym.

Surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki), który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia. Czy tak się stanie?

Debiutujący w pełnometrażowym filmie fabularnym Bartłomiej Ignaciuk to reżyser, przed którym gatunek komedii nie ma tajemnic. Dał temu wyraz, realizując m.in. kultowy już serial „Usta usta”. Przy filmie „Podatek od miłości” wspierali go doświadczeni i wielokrotnie nagradzani twórcy. Za scenografię w komedii odpowiada Joanna Macha („Córki dancingu”, „Jack Strong”, „Wenecja”, „Pakt”). Zdjęcia zrealizował Jan Holoubek („Król życia”, „Supermarket”, „Po prostu przyjaźń”). Film zmontował Jarosław Barzan („Bogowie”, „Listy do M”, „Disco Polo”, „Planeta Singli”). Producentami obrazu są Tomasz Blachnicki i Anna Waśniewska-Gill, a projekt zrealizował zespół produkcji fabularnej TVN. Zdjęcia do filmu były realizowane w Warszawie i Kołobrzegu. Za dystrybucję w Polsce odpowiada firma Kino Świat.
                                                       Opis: Dystrybutora
Inne wydarzenia
Bilety na: Tedi i mapa skarbów
Film
Tedi i mapa skarbów
Rabka Zdrój - 18 Luty 2018 KUP BILET od 17 zł
Bilety na: MAŁPIA AFERA
Film
MAŁPIA AFERA
Poznań - 18 Luty 2018 KUP BILET od 12 zł
Bilety na: Tarapaty
Film
Tarapaty
Zakopane - 18 Luty 2018 KUP BILET od 12 zł
Bilety na: Fernando 3D
Film
Fernando 3D
Rabka Zdrój - 18 Luty 2018 KUP BILET od 19 zł
Bilety na: Niemiłość
Film
Niemiłość
Warszawa - 18 Luty 2018 KUP BILET od 17 zł
Bilety na: NOWE OBLICZE GREYA
Film
NOWE OBLICZE GREYA
Szamotuły - 18 Luty 2018 KUP BILET od 13 zł
Bilety na: GNOMY ROZRABIAJĄ
Film
GNOMY ROZRABIAJĄ
Września - 18 Luty 2018 KUP BILET od 16 zł
Bilety na: Pomiędzy słowami
Film
Pomiędzy słowami
Gorzów Wlkp. - 18 Luty 2018 KUP BILET od 12 zł
Bilety na: KSZTAŁT WODY
Film
KSZTAŁT WODY
Poznań - 18 Luty 2018 KUP BILET od 14 zł
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.