menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

14th Jazz Contest 2022

Koncert Finałowy 14th Jazz Contest 2022
A Tribute to Stevie Wonder
Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach,
5 listopada, godz. 18:00

Gwiazdą koncertu będzie Jnr Robinson, słynny wokalista gospel, kompozytor oraz wykładowca śpiewu, artysta, który miał zaszczyt występować w Watykanie przed dwoma papieżami – Janem Pawłem II i Franciszkiem, i który między innymi ma na koncie nagrodę BBC dla „Najlepszego męskiego wokalisty roku”.
Koncert w Lusławicach dedykowany jest jednej z gwiazd i ikon popkultury – Stevie Wonderowi z okazji 60-lecia jego pracy artystycznej. Wraz z Jnr Robinsonem, pod kierownictwem muzycznym Piotra Pociaska, wystąpią gwiazdy europejskiego i polskiego jazzu, m.in.: Zbigniew Jakubek, Darek Ziółek, Wojciech Fedkowicz, Kasia Godzisz, Sławek Ramian, Chór Natural Voice Perfection Institute. Wykonają największe przeboje Stevie Wondera.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Lusławice

05.11.2022 , g. 18:00 (sobota)

 
info

Bilety na termin:
05.11.2022 , g. 18:00 (sobota)

Koncert Finałowy 14th Jazz Contest 2022 A Tribute to Stevie Wonder Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach, 5 listopada, godz. 18:00 Gwiazdą koncertu będzie Jnr Robinson, słynny wokalista gospel, kompozytor oraz wykładowca śpiewu, artysta, który miał zaszczyt występować w Watykanie przed dwoma papieżami – Janem Pawłem II i Franciszkiem, i który między innymi ma na koncie nagrodę BBC dla „Najlepszego męskiego wokalisty roku”. Koncert w Lusławicach dedykowany jest jednej z gwiazd i ikon popkultury – Stevie Wonderowi z okazji 60-lecia jego pracy artystycznej. Wraz z Jnr Robinsonem, pod kierownictwem muzycznym Piotra Pociaska, wystąpią gwiazdy europejskiego i polskiego jazzu, m.in.: Zbigniew Jakubek, Darek Ziółek, Wojciech...
info
info