Bilet Otwarty do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku

 Regulamin akcji „bilet otwarty”  1. „Bilet otwarty” należy wymienić w kasie Polskiej Filharmonii Bałtyckiej najpóźniej dwa tygodnie przed wybranym wydarzeniem na bilet na docelowy koncert. Jeden „bilet otwarty” można wymienić na jeden bilet docelowy.  2. „Bilet otwarty”  obowiązuje na wszystkie koncerty organizowane przez Polską Filharmonię Bałtycką, i nie dotyczy wydarzeń organizatorów zewnętrznych.  3. „Bilet otwarty” można nabyć w dwóch wariantach cenowych: nor
Organizator

Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku

Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina Ołowianka 1 80-614 Gdańsk

Dane kontaktowe

ul. Ołowianka 1
80-751 Gdańsk

Wtorek 15 grudnia 2020
Sprzedaż online kończy się : 15-12-2020 00:00


2020-12-15T00:00:00+0100
Bilet Otwarty do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku
Bilet Otwarty do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku

Opis wydarzenia:

 
Regulamin akcji „bilet otwarty” 
1. „Bilet otwarty” należy wymienić w kasie Polskiej Filharmonii Bałtyckiej najpóźniej dwa tygodnie przed wybranym wydarzeniem na bilet na docelowy koncert. Jeden „bilet otwarty” można wymienić na jeden bilet docelowy.  2. „Bilet otwarty”  obowiązuje na wszystkie koncerty organizowane przez Polską Filharmonię Bałtycką, i nie dotyczy wydarzeń organizatorów zewnętrznych.  3. „Bilet otwarty” można nabyć w dwóch wariantach cenowych: normalny 35 zł i ulgowy 25 zł. Bilet ulgowy przysługuje uczniom, studentom, emerytom i rencistom za okazaniem odpowiedniego dokumentu.  4. Nie ma możliwości dopłaty ani wymiany „biletu otwartego”. Jeżeli cena docelowego biletu jest niższa niż wartość „biletu otwartego” Polska Filharmonia Bałtycka, ani Serwis Bilety24 nie zwraca różnicy.  5. Podstawą do realizacji „biletu otwartego” jest okazanie jego numeru lub kodu. Kody zawarte na „bilecie otwartym” są ważne tylko przy pierwszej realizacji/skanowaniu. Jakiekolwiek kopiowanie i udostępnianie biletu osobom trzecim spowoduje unieważnienie „biletu otwartego” i może być traktowane, jako próba oszustwa. W przypadku, gdy numer lub kod na „bilecie otwartym” jest nieczytelny lub został uprzednio wykorzystany, dany „bilet otwarty” zostanie uznany za nieważny. 6.  „Bilet otwarty”  ważny jest od 15 września do 15 grudnia 2020 roku.  Nie ma możliwości przedłużenia terminu ważności „biletów otwartych”. 7.  „Bilet otwarty” umożliwia zajęcie miejsc we wszystkich sektorach, z wyłączeniem sektora A1. 8. Przy zakupie trzech „biletów otwartych” dołączana jest płyta CD z nagraniami Orkiestry Symfonicznej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, do odebrania w kasie Filharmonii.  9. Posiadanie „biletu otwartego”  nie uprawnia do wejścia na koncert oraz nie gwarantuje uczestnictwa w wydarzeniu bez uprzedniej wymiany na bilet docelowy, dostępny dla danego koncertu. 10. „Bilet otwarty” nie podlega dalszej odsprzedaży. 11. W przypadku reklamacji dotyczącej zakupu, jak i wymiany „biletu otwartego”, należy kontaktować się bezpośrednio z Polską Filharmonią Bałtycką im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, ul. Ołowianka 1, tel. +48 58 320 62 62, +48 58 323 83 62 lub drogą mailową:
bilety@filharmonia.gda.pl. Do reklamacji należy dołączyć dowód zakupu (potwierdzenie transakcji płatniczej). 12. Serwis Bilety24 oraz Polska Filharmonia Bałtycka nie przyjmują zwrotów „biletów otwartych”. W przypadku wymiany „biletu otwartego” na bilet docelowy na koncert, który został odwołany, lub jego data została zmieniona, bilet podlega wymianie na inne wydarzenie zgodne z regulaminem.   13. Za niewykorzystany „bilet otwarty” Serwis Bilety24 oraz Polska Filharmonia Bałtycka nie zwracają pieniędzy. 14. Regulamin korzystania z „biletu otwartego” znajduje się na stronie www.filharmonia.gda.pl: https://filharmonia.gda.pl/images/pdf/Regulamin_bilet_otwarty_PFB
  Kochani melomani!
  
Zachęcamy do skorzystania z naszego biletu otwartego.
 
Jakie są dla Was korzyści?
 
-możliwość zamiany biletu na którykolwiek z naszych repertuarowych tytułów w Filharmonii Bałtyckiej w terminie od 15.09. do 15.12.2020r.(za wyjątkiem spektakli Impresaryjnych) -bilet otwarty, bez żadnej dopłaty, możecie wymienić także na nasze wydarzenia nadzwyczajne -zaoszczędzicie, bowiem bilet normalny w naszej Filharmonii kosztuje średnio 45 złotych. Cena biletu otwartego - normalny wynosi zaledwie 35 złotych zaś bilet ulgowy kosztuje średnio 35 zł. Cena biletu otwartego - ulgowego wynosi zaledwie 25 zł -ponadto, poprzez zakup biletu, możecie wspomóc swoją ulubioną instytucję kultury.
 
 
 
Wymiana biletu otwartego na konkretny tytuł nastąpi jak tylko wznowimy działalność! Będziecie mogli go zrealizować do 15 grudnia 2020 roku.
 
Mamy nadzieję, że już niedługo się z Wami spotkamy.
 
Inne wydarzenia
Bilety na: BAASCH
Koncert
BAASCH "Noc"
Lublin - 08 sierpnia 2020 kup bilet od 27 zł
Bilety na: BAJKOWY KONCERT / MUZYKA NA DACHU
Koncert
BAJKOWY KONCERT / MUZYKA NA DACHU
Tarnów - 09 sierpnia 2020 INFO
Bilety na: Letni Koncert CLEO
Koncert
Letni Koncert CLEO
Świnoujście - 09 sierpnia 2020 kup bilet od 35 zł
Bilety na: Koncert Zespołu IRA
Koncert
Koncert Zespołu IRA
Kołobrzeg - 09 sierpnia 2020 kup bilet od 80 zł
Bilety na: Koncert CLEO
Koncert
Koncert CLEO
Kołobrzeg - 10 sierpnia 2020 kup bilet od 35 zł
Bilety na: Letni Koncert CLEO
Koncert
Letni Koncert CLEO
Ustronie Morskie - 10 sierpnia 2020 kup bilet od 35 zł
Bilety na: Gala Disco Polo
Koncert
Gala Disco Polo
Kołobrzeg - 11 sierpnia 2020 kup bilet od 25 zł
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.