DZIESIĘCIU TENORÓW DLA WALCZĄCYCH Z KORONAWIRUSEM

KONCERT 10.TENORÓW DLA WALCZĄCYCH Z KORONAWIRUSEM26 i 27 września 2020 | godz. 19:00 Czas pandemii jest dla wszystkich bardzo trudnym okresem, musimy nauczyć się inaczej funkcjonować, inaczej myśleć, inne sprawy nabierają większego znaczenia. Dlatego Dyrekcja i Artyści Teatru Wielkiego w Łodzi postanowili uhonorować wszystkich tych, którzy niezłomnie dbają o nasze zdrowie i walczą z koronawirusem. Zapraszamy na wyjątkowe koncerty, które odbędą się w ostatni weekend września. Na pierw
Organizator

Teatr Wielki w Łodzi

Teatr Wielki plac Henryka Dąbrowskiego 90-249 Łódź

Dane kontaktowe

Plac Dąbrowskiego
90-249 Łódź

Niedziela 27 września 2020 19:00
2020-09-27T19:00:00+0200
DZIESIĘCIU TENORÓW DLA WALCZĄCYCH Z KORONAWIRUSEM
DZIESIĘCIU TENORÓW DLA WALCZĄCYCH Z KORONAWIRUSEM Teatr Wielki w Łodzi
2020-09-27 , godz. 19:00 (Niedziela) Łódź Teatr Wielki
ODWOłANY
UWAGA! Wydarzenie "DZIESIĘCIU TENORÓW DLA WALCZĄCYCH Z KORONAWIRUSEM" z dnia 2020-09-27 19:00 zostało odwołane!
Informacja o procedurze zwrotu została wysłana na adres e-mail podany przy zakupie.
Bilety zakupione w punktach stacjonarnych należy zwracać w miejscu ich nabycia, za okazaniem dowodu zakupu.

Opis wydarzenia:

KONCERT 10.TENORÓW DLA WALCZĄCYCH Z KORONAWIRUSEM

26 i 27 września 2020 | godz. 19:00
 
Czas pandemii jest dla wszystkich bardzo trudnym okresem, musimy nauczyć się inaczej funkcjonować, inaczej myśleć, inne sprawy nabierają większego znaczenia. Dlatego Dyrekcja i Artyści Teatru Wielkiego w Łodzi postanowili uhonorować wszystkich tych, którzy niezłomnie dbają o nasze zdrowie i walczą z koronawirusem. Zapraszamy na wyjątkowe koncerty, które odbędą się w ostatni weekend września. Na pierwszym w sobotę gościć będziemy zaproszonych wspaniałych widzów, bohaterów dnia codziennego, którzy każdego ranka stają do walki o nasze zdrowie. To dla nich właśnie zaśpiewają jedni z najlepszych polskich tenorów a będzie ich aż dziesięciu…, być może nawet więcej; ale to już niespodzianka. W pięknych tenorowych ariach ze znanych oper, operetek i musicali oraz popularnych szlagierach zaprezentują się m.in. tenorzy z naszego Teatru: Dominik Sutowicz, Paweł Skałuba i Dawid Kwieciński, a gościnnie zaśpiewają: Łukasz Ratajczak, Tadeusz Szlenkier, Arnold Rutkowski, Mirosław Niewiadomski, Łukasz Gaj, Adam Sobierajski, Rafał Bartmiński oraz Krzysztof Zimny.

Aby jednak każdy mógł nasycić się pięknem tenorowych głosów, podziwiać gorący włoski temperament i pogodę ducha, której tak bardzo nam dzisiaj brakuje, w niedzielę 27 września zapraszamy wszystkich na powtórkę tego fantastycznego koncertu. Bilety już dostępne na operalodz.com.
 

Dla zachowania rygoru sanitarnego i dla naszego wspólnego dobra pamiętajcie Państwo o zabraniu maseczek, przed wejściem będzie również mierzona temperatura. Regulamin koncertu dostępny na stronie operalodz.com
Inne wydarzenia
Bilety na: BELLA ITALIA !
Koncert
BELLA ITALIA !
Jelenia Góra - 24 września 2020 kup bilet od 30 zł
Bilety na: PŁOCKIE TALENTY
Koncert
PŁOCKIE TALENTY
Płock - 24 września 2020 kup bilet od 22 zł
Bilety na: PAULINA PRZYBYSZ | Scena na Piętrze | 24.09.20
Koncert
PAULINA PRZYBYSZ | Scena na Piętrze |...
Poznań - 24 września 2020 INFO
Bilety na: Bułat Okudżawa - najpiękniejsze pieśni i ballady
Koncert
Bułat Okudżawa - najpiękniejsze pieśni...
Rzeszów - 25 września 2020 INFO
Bilety na: KULTURA W SIECI
Koncert
KULTURA W SIECI
Jelenia Góra - 25 września 2020 kup bilet od 60 zł
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.