Organizator

FUNDACJA POMOCY DZIECIOM "KOLOROWY ŚWIAT"

Dane kontaktowe

Żabia 10/12
91-457 Łódź

Niedziela 8 Październik 2017 17:00
2017-10-08T17:00:00+0200
Motion Trio i Sinfonietta charytatywnie dla #17milionów - Łódź
Motion Trio i Sinfonietta charytatywnie dla #17milionów - Łódź FUNDACJA POMOCY DZIECIOM "KOLOROWY ŚWIAT"
2017-10-08 , godz. 17:00 (Niedziela) Łódź Sala Koncertowa Filh. Łódź

Opis wydarzenia:

Koncert Charytatywny #17milionów Fundacji "Kolorowy Świat"

08.10.2017 godz. 17:00

Gmach Filharmonii Łódzkiej ul. Narutowicza 20/22
Cena biletu 30 zł

Fundacja „Kolorowy Świat” z okazji Światowego Dnia Mózgowego Porażenia Dziecięcego – MPD organizuje Koncert Charytatywny #17milionów. Podczas koncertu wystąpi Motion Trio, Młodzieżowa Orkiestra Regionu Łódzkiego „Sinfonietta” pod dyrekcją Wojciecha Pławnera oraz wokalistka Marta Majek.

Motion Trio – w składzie  Janusz Wojtarowicz, Paweł Baranek i Marcin Gałażyn, to polskie trio akordeonowe, współpracujące z Michaelem Nymanem, Wojciechem Kilarem, Krzysztofem Pendereckim, Janem A.P. Kaczmarkiem, Leszkiem Możdżerem, Michałem Urbaniakiem, Tomaszem  Stańko, Bobbym  McFerrinem, czy Joe Zawinulem. Motion Trio wystąpiło w czterdziestu krajach świata na wszystkich kontynentach, na największych salach koncertowych. Dwanaście albumów wydanych do tej pory przez Motion Trio zdobyło szerokie uznanie, zbierając pochwały i nagrody zarówno krytyków muzyki jazzowej jak i klasycznej.

Młodzieżowa Orkiestra Regionu Łódzkiego „Sinfonietta”- pod dyrekcją Wojciecha Pławnera, laureata wielu krajowych i międzynarodowych konkursów skrzypcowych i dyrygenckich, który koncertował w Niemczech, Holandii, Austrii, Chorwacji, na Malcie oraz w Japonii.


Fundacja  w październiku tego roku po raz trzeci poprowadzi Kampanię #17milionów, zwiększając tym samym świadomość społeczeństwa na temat codzienności osób dotkniętych MPD, których na świecie jest aż 17 milionów. (MPD to zespół przewlekłych zaburzeń neurologicznych wynikających z trwałego uszkodzenia mózgu). Koncert Charytatywny #17milionów w Gmachu Filharmonii Łódzkiej będzie wyjątkowym wydarzeniem dla podopiecznych Fundacji i ich rodzin, muzycznym wyrazem solidarności ze wszystkimi osobami dotkniętymi MPD.
Więcej informacji na www.kolorowyswiat.org i www.17milonow.pl

Inne wydarzenia
Bilety na: UNOBTAINUM
Koncert
UNOBTAINUM
Poznań - 21 Wrzesień 2017 KUP BILET od 25 zł
Bilety na: Papa Roach
Koncert
Papa Roach
Warszawa - 19 Wrzesień 2017 KUP BILET
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.