menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Koncert Otwarcia Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Steve Nash & Film Orchestra, gościnnie Tomasz Organek i Natalia Nykiel

Koncert Steve Nash & Film Orchestra.

Steve Nash & Film Orchestra to niezwykły projekt muzyczny przygotowany specjalnie na inaugurację 14. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest.
Tym razem Steve Nash – kompozytor, producent, pianista i DJ wziął na warsztat muzykę z najlepszych filmów polskiej i światowej kinematografii.  Twórczość Enio Moricone, Nina Roty, Hansa Zimmera, Johna Williamsa, Andrzeja Kurylewicza i Krzysztofa Komedy zaaranżował w różnych stylach i gatunkach muzycznych. Podczas koncertu usłyszymy  kompozycje z filmów takich, jak James Bond, Mission Impossible, Incepcja, American Beauty oraz wielu innych.
Do swojego projektu zaprosił muzyków oryginalnych i niekonwencjonalnych – artystów mieszających style, łączących gatunki, szukających własnej drogi.
Film Orchestra to 9 osobowy zespół, w składzie : Steve Nash – fortepian, elektronika, syntezatory, Marek Pospieszalski – saksofony, klarnet, flet, Sławek Kosa Kosiński - gitara elektryczna, Kamil Filipski - gitara elektryczna i klasyczna, Moo Latte– elektronika, pady perkusyjne . Marta Kotaszewska - wiolonczela, Wojciech Zadrużyński - perkusja, Robert Rychlicki - bass, Dj Funktion - gramofony
Podczas koncertu wraz z zespołem gościnnie wystąpią - Tomasz Organek i Natalia Nykiel.
14. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest odbędzie się w Toruniu w dniach 15 - 23 października 2016.
Więcej festiwalowych informacji na www.tofifest.pl oraz http://facebook.com/tofifest.Regulamin koncertu pn. Steve Nash & Film Orchestra, gościnnie Tomasz Organek i Natalia Nykiel
1. Organizatorem jest FUNDACJA BIURO KULTURY, z siedzibą przy ul. Ducha Świętego 2a/2 w Toruniu, 87-100, KRS 0000256070, NIP 9562172917, REGON 340168325.
2. Koncert Steve Nash & Film Orchestra, gościnnie Tomasz Organek i Natalia Nykiel (zwany dalej „Koncertem”) odbywa się w dniu 15.10.2016 r. o g. 19.00, w ramach otwarcia Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki, ul. Aleja Solidarności 1-3, 87-100 Toruń.
3. Osoby uczestniczące w koncercie zwane są dalej „Uczestnikami”, a każdy z osobna - „Uczestnikiem”.
4. Uprawnienie Uczestnika do wstępu na teren Koncertu określa niniejszy regulamin, a warunkiem jest posiadanie przez niego ważnego biletu oraz okazanie go przy wejściu na teren Koncertu wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość uczestnika takim, jak dowód osobisty, paszport, legitymacja szkolna/ studencka, inny dokument stwierdzający tożsamość cudzoziemca albo inny dokument zaopatrzony w wizerunek osoby (zdjęcie) oraz adres zamieszkania.
5. Zakup biletu oznacza akceptację niniejszego regulaminu i zasad uczestnictwa w Koncercie.
6. Do wejścia na Koncert uprawniają wyłącznie oryginalne bilety zakupione w oficjalnych miejscach sprzedaży. Zakupienie biletu u osób postronnych powoduje ryzyko nabycia biletu podrobionego, który nie uprawnia do wejścia na Koncert.
7. W Sali, w której odbywać się będzie koncert, obowiązują wyłącznie numerowane miejsca siedzące.
8. Bilety na Koncert sprzedawane są w cenach: 50/55/65 zł
 
9. Bilet jest imienny — zostanie wystawiony na imię i nazwisko osoby zamawiającej
10. Nie można przepisać biletu na inną osobę
11. Nie można dokonać zwrotu biletu.
12. Nie będą wydawane duplikaty biletów
13. Sprzedaż jest ograniczona ilością nakładu biletów.
14. Organizator zastrzega sobie możliwość zakończenia sprzedaży w każdej chwili bez podania przyczyny
15. Sprzedaż biletów odbywa się za pośrednictwem DialCom24 Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-327) ul. Kanclerska 15, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000306513, NIP 781-173-38-52, REGON 634509164, prowadząca dystrybucję biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe za pośrednictwem Systemu, zwanego dalej Dystrybutorem.
16. Dodatkową sprzedaż prowadzić może Organizator, w kasach biletowych Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest, w dniach 15.10.2016 r., o czym poinformuje odrębnie.
17. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za działanie sił od niego niezależnych, które mogą spowodować awarię systemu elektronicznego Dystrybutora.
18. Osoba dokonująca zakupu  biletu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do wykonania zamówienia. Administratorem danych osobowych osób zakupujących bilet jest Organizator oraz Dystrybutor,
19. Dane osobowe osób dokonujących zakupu nie będą przekazane innym Stronom bez ich zgody i wiedzy.
20. Rejestracja w systemie dystrybucji biletów Bilety24 równoważna jest z automatyczną zgodą na warunki niniejszego regulaminu.
21. Uczestnik koncertu jest zobowiązany podporządkować się zaleceniom Organizatora.
22. Zabrania się wnoszenia na Teren Koncertu, a także posiadania przez Uczestników podczas Koncertu, broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, opakowań szklanych, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych, środków odurzających lub substancji psychotropowych.
23. Zabrania się wnoszenia na Teren Koncertu, a także posiadania przez Uczestników podczas Koncertu: kamery, a także innego rodzaju sprzętu nagrywającego audio-wideo, z wyjątkiem aparatów zamieszczonych w telefonach komórkowych.         
24. Filmowanie i fotografowanie profesjonalnym sprzętem fotograficznym (za wyjątkiem telefonów komórkowych) jest zabronione.
25. Zabrania się wnoszenia na Teren Koncertu, a także posiadania przez Uczestników podczas Koncertu instrumentów muzycznych oraz jakichkolwiek przedmiotów, które mogą zakłócać przebieg Koncertu zgodnie ze scenariuszem.
26. Organizator zastrzega sobie prawo odmówienia wejścia na Koncert osobom nietrzeźwym, znajdującym się pod wpływem narkotyków lub zachowującym się agresywnie.
27. Przed wejściem na Koncert Uczestnik zobowiązany jest do pozostawienia w szatni okrycia (płaszcza, kurtki) oraz dużych toreb, plecaków itd.
28. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za cenne przedmioty pozostawione w szatni ani za kradzieże na terenie Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki.
29. W Sali, na której odbywa się koncert, obowiązuje całkowity zakaz konsumpcji oraz spożywania napojów za wyjątkiem wody mineralnej w opakowaniu plastikowym.
30. Na terenie całego obiektu, w którym odbywa się Koncert, obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych.
31. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie Koncertu.

 

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Toruń

15.10.2016 , g. 19:00 (sobota)

 
info

Bilety na termin:
15.10.2016 , g. 19:00 (sobota)

Koncert Steve Nash & Film Orchestra. Steve Nash & Film Orchestra to niezwykły projekt muzyczny przygotowany specjalnie na inaugurację 14. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Tym razem Steve Nash – kompozytor, producent, pianista i DJ wziął na warsztat muzykę z najlepszych filmów polskiej i światowej kinematografii.  Twórczość Enio Moricone, Nina Roty, Hansa Zimmera, Johna Williamsa, Andrzeja Kurylewicza i Krzysztofa Komedy zaaranżował w różnych stylach i gatunkach muzycznych. Podczas koncertu usłyszymy  kompozycje z filmów takich, jak James Bond, Mission Impossible, Incepcja, American Beauty oraz wielu innych. Do swojego projektu zaprosił muzyków oryginalnych i niekonwencjonalnych – artystów mieszających style, łączących gatunki,...
info
info

Inne wydarzenia w pobliżu

Chłopiec i czapla

Hayao Miyazaki, genialny artysta będący współtwórcą sukcesu legendarnego Studia Ghibli, autor niezwykłych anime takich jak „Mój sąsiad Totoro”, „Księżniczka Mononoke” czy „Spirited Away: W krainie bogów”, powraca po dłuższej przerwie z przepięknym „Chłopcem i Czaplą”! Animacja miała swą międzynarodową premierę 7 września 2023 roku otwierając Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Toronto. Bardzo ciepło...
Hayao Miyazaki, genialny artysta będący współtwórcą sukcesu legendarnego Studia Ghibli, autor niezwykłych anime takich jak „Mój sąsiad Totoro”, „Księżniczka...
05.06.2024, Toruń
FILM

Chłopiec i czapla

05.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Return to Reason

"Return to Reason" to odrestaurowany zbiór czterech awangardowych filmów krótkometrażowych Man Raya, wzbogacony nową muzyką skomponowaną przez Jima Jarmuscha i Cartera Logana, znanych jako SQÜRL. Filmy "Le Retour à la Raison", "Emak-Bakia", "L’Étoile de Mer" i "Les Mystères du Château du Dé" pochodzą z lat 1923-1929 i są przykładami wczesnego europejskiego kina awangardowego, które eksperymentuje z...
"Return to Reason" to odrestaurowany zbiór czterech awangardowych filmów krótkometrażowych Man Raya, wzbogacony nową muzyką skomponowaną przez Jima Jarmuscha...
15.06.2024, Toruń
FILM

Return to Reason

15.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Smak wolności

„Smak wolności” to komedia kulinarna, która podbiła serca widzów w ukraińskich kinach. Film opowiada historię młodej kucharki Warii, która traci pracę w przydrożnej kawiarni, gdzie nikt nie docenia jej wykwintnej kuchni. Postanawia uciec jak najdalej od domu, by odnaleźć spełnienie i udowodnić swoje kulinarne umiejętności. Przełomowy moment następuje, gdy Waria odkrywa w swoim mieszkaniu starą książkę...
„Smak wolności” to komedia kulinarna, która podbiła serca widzów w ukraińskich kinach. Film opowiada historię młodej kucharki Warii, która traci pracę...
05.06.2024, Toruń
FILM

Smak wolności

05.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Spirited Away: W krainie Bogów

Nagrodzony Oscarem dla Najlepszego Filmu Animowanego i Złotym Niedźwiedziem festiwalu w Berlinie, „Spirited Away: W krainie bogów” to arcydzieło światowego kina stworzone przez jednego z najbardziej cenionych twórców animacji, Hayao Miyazakiego. Niezwykle szybko film zyskał status dzieła kultowego, skutecznie popularyzując anime na całym świecie. „Spirited Away: W krainie bogów” zabierze Cię w podróż...
Nagrodzony Oscarem dla Najlepszego Filmu Animowanego i Złotym Niedźwiedziem festiwalu w Berlinie, „Spirited Away: W krainie bogów” to arcydzieło światowego...
03.06.2024, Toruń
FILM

Spirited Away: W krainie Bogów

03.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Zaginiony świat

Już w niedzielę 26 maja, na naszym ekranie zagości kultowy klasyk kina niemego - pierwsza filmowa adaptacja „Zaginionego Świata” Arthura Conan Doyle’a, który obchodziłby w tym roku swoje 165 urodziny! Według przekazów, Doyle widział film i bardzo mu się podobał. Obraz wyreżyserowany przez Harry’ego O. Hoyta w 1998 roku uznany został za dzieło o ogromnej kulturowej, historycznej i estetycznej wartości...
Już w niedzielę 26 maja, na naszym ekranie zagości kultowy klasyk kina niemego - pierwsza filmowa adaptacja „Zaginionego Świata” Arthura Conan Doyle’a,...
23.06.2024, Toruń
FILM

Zaginiony świat

23.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Nasza młodsza siostra

"Nasza młodsza siostra" to subtelny i piękny film oparty na popularnej mandze „Umimachi Diary” autorstwa Akimi Yoshidy. Opowiada historię trzech sióstr: Sachi, Yoshino i Chiki, które mieszkają razem w rodzinnym domu w Kamakurze. Kiedy dowiadują się o śmierci ojca, z którym nie miały kontaktu, poznają swoją młodszą przyrodnią siostrę Suzu. Decydują się przyjąć ją pod swój dach, co prowadzi do głębokich...
"Nasza młodsza siostra" to subtelny i piękny film oparty na popularnej mandze „Umimachi Diary” autorstwa Akimi Yoshidy. Opowiada historię trzech sióstr:...
13.06.2024, Toruń
FILM

Nasza młodsza siostra

13.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Return to Reason

"Return to Reason" to odrestaurowany zbiór czterech awangardowych filmów krótkometrażowych Man Raya, wzbogacony nową muzyką skomponowaną przez Jima Jarmuscha i Cartera Logana, znanych jako SQÜRL. Filmy "Le Retour à la Raison", "Emak-Bakia", "L’Étoile de Mer" i "Les Mystères du Château du Dé" pochodzą z lat 1923-1929 i są przykładami wczesnego europejskiego kina awangardowego, które eksperymentuje z...
"Return to Reason" to odrestaurowany zbiór czterech awangardowych filmów krótkometrażowych Man Raya, wzbogacony nową muzyką skomponowaną przez Jima Jarmuscha...
20.06.2024, Toruń
FILM

Return to Reason

20.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Jutro będzie nasze

"Jutro będzie nasze" to debiut reżyserski Paoli Cortellesi, która – podobnie jak Phoebe Waller-Bridge w „Fleabag” – nie tylko reżyseruje, ale również gra w filmie główną rolę. Film opowiada historię Delii, włoskiej gospodyni domowej, która zmaga się z trudami codzienności w patriarchalnym społeczeństwie powojennych Włoch. Ciężko pracuje, by związać koniec z końcem, jednocześnie opiekując się domem,...
"Jutro będzie nasze" to debiut reżyserski Paoli Cortellesi, która – podobnie jak Phoebe Waller-Bridge w „Fleabag” – nie tylko reżyseruje, ale również gra...
24.06.2024, Toruń
FILM

Jutro będzie nasze

24.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Nasza młodsza siostra

"Nasza młodsza siostra" to subtelny i piękny film oparty na popularnej mandze „Umimachi Diary” autorstwa Akimi Yoshidy. Opowiada historię trzech sióstr: Sachi, Yoshino i Chiki, które mieszkają razem w rodzinnym domu w Kamakurze. Kiedy dowiadują się o śmierci ojca, z którym nie miały kontaktu, poznają swoją młodszą przyrodnią siostrę Suzu. Decydują się przyjąć ją pod swój dach, co prowadzi do głębokich...
"Nasza młodsza siostra" to subtelny i piękny film oparty na popularnej mandze „Umimachi Diary” autorstwa Akimi Yoshidy. Opowiada historię trzech sióstr:...
03.06.2024, Toruń
FILM

Nasza młodsza siostra

03.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Jutro będzie nasze

"Jutro będzie nasze" to debiut reżyserski Paoli Cortellesi, która – podobnie jak Phoebe Waller-Bridge w „Fleabag” – nie tylko reżyseruje, ale również gra w filmie główną rolę. Film opowiada historię Delii, włoskiej gospodyni domowej, która zmaga się z trudami codzienności w patriarchalnym społeczeństwie powojennych Włoch. Ciężko pracuje, by związać koniec z końcem, jednocześnie opiekując się domem,...
"Jutro będzie nasze" to debiut reżyserski Paoli Cortellesi, która – podobnie jak Phoebe Waller-Bridge w „Fleabag” – nie tylko reżyseruje, ale również gra...
15.06.2024, Toruń
FILM

Jutro będzie nasze

15.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Monster

Najnowszy obraz Hirokazu Koreedy miał swoją premierę na zeszłorocznym Festiwalu w Cannes, gdzie otrzymał Złotą Palmą za najlepszy scenariusz oraz Palmę 'Queer' dla filmu pełnometrażowego. Dla Reżysera, który zazwyczaj jest także scenarzystą „Monster” jest dziełem nietypowym, tym razem za scenariusz odpowiadał Yûji Sakamoto. Autorem zdjęć do filmu jest Ryûto Kondô, który kilka lat wcześniej nakręcił...
Najnowszy obraz Hirokazu Koreedy miał swoją premierę na zeszłorocznym Festiwalu w Cannes, gdzie otrzymał Złotą Palmą za najlepszy scenariusz oraz Palmę...
08.06.2024, Toruń
FILM

Monster

08.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Kobieta z…

Małgorzata Szumowska i Michał Englert – współreżyser i autor zdjęć - zabierają nas do świata Anieli (rewelacyjna Małgorzata Hajewska-Krzysztofik), kobiety z małego miasteczka, która urodziła się w męskim ciele… Obserwujemy skomplikowane relacje bohaterki z najbliższymi oraz towarzyszymy jej w przejmującej i trudnej walce o samą siebie… Na zeszłorocznym Festiwalu w Wenecji obraz walczył o Złotego Lwa...
Małgorzata Szumowska i Michał Englert – współreżyser i autor zdjęć - zabierają nas do świata Anieli (rewelacyjna Małgorzata Hajewska-Krzysztofik), kobiety...
11.06.2024, Toruń
FILM

Kobieta z…

11.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Baby Broker

Sang-hyun (fenomelnaly Song Kang-Ho znany m.in. z „Parasite”, „Pragnienia” i „Zagadki zbrodni”) i jego przyjaciel Dong-soo (Gang Dong-Won) prowadzą mały zakład krawiecki. Pewnej ulewnej nocy odkrywają w oknie życia niemowlę. Przekonani, że po porzuconego chłopca nikt się nie zgłosi, chcąc sobie dorobić, decydują, że sprzedadzą go komuś, kto go pokocha. Kiedy plan jest już gotowy, niespodziewanie zjawia...
Sang-hyun (fenomelnaly Song Kang-Ho znany m.in. z „Parasite”, „Pragnienia” i „Zagadki zbrodni”) i jego przyjaciel Dong-soo (Gang Dong-Won) prowadzą mały...
17.06.2024, Toruń
FILM

Baby Broker

17.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Co robimy w ukryciu

„Co robimy w ukryciu” to błyskotliwa komedia w reżyserii Jemaine'a Clementa i Taiki Waititiego. Film przedstawia życie trzech współlokatorów w Nowej Zelandii, którzy nie są zwykłymi mężczyznami – to wampiry próbujące przetrwać w XXI wieku. Viago (Taika Waititi), Deacon (Jonathan Brugh) i Vladislav (Jemaine Clement) to trójka wampirów, którzy starają się odnaleźć w codziennym życiu, mierząc się z problemami...
„Co robimy w ukryciu” to błyskotliwa komedia w reżyserii Jemaine'a Clementa i Taiki Waititiego. Film przedstawia życie trzech współlokatorów w Nowej Zelandii,...
19.06.2024, Toruń
FILM

Co robimy w ukryciu

19.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Królestwo zwierząt

"Królestwo zwierząt" to film w reżyserii Thomasa Calleya, który opowiada historię osadzoną w niedalekiej przyszłości, gdzie ludzkość dotyka epidemia mutacji genetycznych. Mutacje te sprawiają, że niektórzy ludzie zaczynają upodabniać się do zwierząt zarówno wyglądem, jak i zachowaniem. Te nadludzkie hybrydy są postrzegane jako zagrożenie i izolowane w specjalnych ośrodkach. Głównym bohaterem jest François...
"Królestwo zwierząt" to film w reżyserii Thomasa Calleya, który opowiada historię osadzoną w niedalekiej przyszłości, gdzie ludzkość dotyka epidemia mutacji...
17.06.2024, Toruń
FILM

Królestwo zwierząt

17.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Księżniczka Mononoke

Zapierająca dech w piersiach „Księżniczka Mononoke" przenosi widzów do świata leśnych stworzeń, demonów i magii. Ta proekologiczna animacja Hayao Miyazakiego zadaje pytania o relację człowieka z przyrodą, wpisaną w naturę przemoc czy o granice podziałów na dobro i zło. Dawno temu, gdy przyroda była jeszcze nieujarzmiona, a ziemię zamieszkiwały bóstwa pod postacią zwierząt, młody wojownik Ashitaka zostaje...
Zapierająca dech w piersiach „Księżniczka Mononoke" przenosi widzów do świata leśnych stworzeń, demonów i magii. Ta proekologiczna animacja Hayao Miyazakiego...
14.06.2024, Toruń
FILM

Księżniczka Mononoke

14.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Błąd systemu

„Błąd systemu”, pełnometrażowy debiut fabularny reżyserki Nory Fingscheidt w 2019 roku uhonorowany został Srebrnym Niedźwiedziem na Berlinale, był niemieckim kandydatem do Oscara 2020, a debiutującemu Autorowi zdjęć Yunusowi Royowi Imerowi przyniósł nominację do Złotej Żaby w konkursie Debiutów Operatorskich na Festiwalu EnergaCamerimage. Dziewięcioletnia Benni (niesamowita Helena Zengel) ma ogromne...
„Błąd systemu”, pełnometrażowy debiut fabularny reżyserki Nory Fingscheidt w 2019 roku uhonorowany został Srebrnym Niedźwiedziem na Berlinale, był niemieckim...
12.06.2024, Toruń
FILM

Błąd systemu

12.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Trzecia część nocy

Michał (L. Teleszyński), młody mężczyzna, utraciwszy żonę i syna, zabitych na jego oczach, postanawia włączyć się w konspirację w okupowanym Lwowie. W czasie ucieczki przed Niemcami trafia przypadkowo do mieszkania kobiety. Helena (M. Braunek) łudząco przypomina jego żonę. Jej mąż został zatrzymany przez gestapo. Michał postanawia zdobyć środki utrzymania dla niej i dla dziecka. Jako karmiciel wszy...
Michał (L. Teleszyński), młody mężczyzna, utraciwszy żonę i syna, zabitych na jego oczach, postanawia włączyć się w konspirację w okupowanym Lwowie. W...
25.06.2024, Toruń
FILM

Trzecia część nocy

25.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Chłopiec i czapla

Hayao Miyazaki, genialny artysta będący współtwórcą sukcesu legendarnego Studia Ghibli, autor niezwykłych anime takich jak „Mój sąsiad Totoro”, „Księżniczka Mononoke” czy „Spirited Away: W krainie bogów”, powraca po dłuższej przerwie z przepięknym „Chłopcem i Czaplą”! Animacja miała swą międzynarodową premierę 7 września 2023 roku otwierając Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Toronto. Bardzo ciepło...
Hayao Miyazaki, genialny artysta będący współtwórcą sukcesu legendarnego Studia Ghibli, autor niezwykłych anime takich jak „Mój sąsiad Totoro”, „Księżniczka...
24.06.2024, Toruń
FILM

Chłopiec i czapla

24.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Kim jesteś Hamlecie?

Kim jesteś, Hamlecie? nowa sztuka Jacka Thorne’a w reżyserii Sama Mendesa Mark Gatiss jako John Gielgud i Johnny Flynn jako Richard Burton w pełnej emocji i humoru sztuce w reżyserii Sama Mendesa (The Lehman Trilogy). Rok 1964. Richard Burton, świeżo po ślubie z Elizabeth Taylor, ma zagrać główną rolę w eksperymentalnej nowej inscenizacji Hamleta na Broadwayu w reżyserii Johna Gielguda. W trakcie prób...
Kim jesteś, Hamlecie? nowa sztuka Jacka Thorne’a w reżyserii Sama Mendesa Mark Gatiss jako John Gielgud i Johnny Flynn jako Richard Burton w pełnej emocji...
16.06.2024, Toruń
SPEKTAKL

Kim jesteś Hamlecie?

16.06.2024 Toruń od 32,00 pln
kup bilet

Perfect Days

Wim Wenders, twórca filmów takich jak „Paryż, Teksas” czy „Niebo nad Berlinem”, zabiera nas w podróż do współczesnej Japonii, gdzie przekonamy się jak piękna i poetycka może być proza życia. „Perfect Days” to niezwykle wyciszające, ciepłe kino będące hołdem dla codzienności. Główny bohater, Hirayama, którego rola przyniosła Kōjiemu Yakusho Złotą Palmę dla Najlepszego Aktora na zeszłorocznym Festiwalu...
Wim Wenders, twórca filmów takich jak „Paryż, Teksas” czy „Niebo nad Berlinem”, zabiera nas w podróż do współczesnej Japonii, gdzie przekonamy się jak...
26.06.2024, Toruń
FILM

Perfect Days

26.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Władca mroku

William Brent Bell, reżyser horrorów takich jak „Demony” czy „The Boy” w swoim najnowszym filmie opowiada historię Rebeki (Tuppence Middleton), młodej pastorki pracującej w niewielkim miasteczku. Gdy podczas lokalnych dożynek jej kilkuletnia córeczka Grace znika bez śladu, świat duchownej wywrócony zostaje do góry nogami…******* Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy...
William Brent Bell, reżyser horrorów takich jak „Demony” czy „The Boy” w swoim najnowszym filmie opowiada historię Rebeki (Tuppence Middleton), młodej...
07.06.2024, Toruń
FILM

Władca mroku

07.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

The Room

Historia kryształowo dobrego, przystojnego, zabawnego i uczciwego bankiera, który zostaje zdradzony przez narzeczoną i przyjaciela. Amerykańskie media pisały, że to „Obywatel Kane kina klasy B”. Jeden z absolutnie najgorszych filmów świata, antyarcydzieło, wzorcowy, wielopoziomowy przykład tego jak nie robić filmów. Kultowy film i tak zły, że aż dobry. Tommy Wiseau jest odtwórcą jednej z głównych ról,...
Historia kryształowo dobrego, przystojnego, zabawnego i uczciwego bankiera, który zostaje zdradzony przez narzeczoną i przyjaciela. Amerykańskie media...
07.06.2024, Toruń
FILM

The Room

07.06.2024 Toruń od 19,00 pln
kup bilet

Trzy kolory. Biały

"Trzy kolory: Biały" to druga część trylogii Krzysztofa Kieślowskiego, inspirowanej barwami francuskiej flagi i hasłami rewolucji: wolność, równość, braterstwo. Film bada temat równości poprzez historię Karola Karola (Zbigniew Zamachowski), polskiego fryzjera mieszkającego we Francji, którego życie rozpada się po rozwodzie z żoną Dominique (Julie Delpy). Po utracie wszystkiego, co miał, Karol wraca...
"Trzy kolory: Biały" to druga część trylogii Krzysztofa Kieślowskiego, inspirowanej barwami francuskiej flagi i hasłami rewolucji: wolność, równość, braterstwo....
13.06.2024, Toruń
FILM

Trzy kolory. Biały

13.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Lśnienie

„Lśnienie” to adaptacja bestsellerowej powieści Stephena Kinga i jeden z najważniejszych filmów grozy wszech czasów. Film opowiada historię Jacka Torrance'a (Jack Nicholson), aspirującego pisarza i byłego nauczyciela, który podejmuje pracę jako zimowy dozorca w odosobnionym hotelu Overlook. Wraz z żoną Wendy (Shelley Duvall) i synem Dannym (Danny Lloyd) wprowadza się do hotelu, gdzie zaczyna się budzić...
„Lśnienie” to adaptacja bestsellerowej powieści Stephena Kinga i jeden z najważniejszych filmów grozy wszech czasów. Film opowiada historię Jacka Torrance'a...
08.06.2024, Toruń
FILM

Lśnienie

08.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Do usług szanownej pani

"Do usług szanownej pani" to urocza komedia oparta na bestsellerowej powieści Gillesa Legardiniera, opublikowanej w 22 krajach. Film opowiada historię Andrew Blake'a (John Malkovich), owdowiałego brytyjskiego biznesmena, który postanawia zmienić swoje życie. Po przekazaniu sterów swojej firmy zaufanej asystentce, zatrudnia się jako majordomus we Francji, w rodzinnym kraju swojej zmarłej żony. Na miejscu...
"Do usług szanownej pani" to urocza komedia oparta na bestsellerowej powieści Gillesa Legardiniera, opublikowanej w 22 krajach. Film opowiada historię...
18.06.2024, Toruń
FILM

Do usług szanownej pani

18.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Dwunastu gniewnych ludzi

"Dwunastu gniewnych ludzi" to arcydzieło dramatu sądowego z 1957 roku, które zagłębia się w psychikę i interakcje przysięgłych podczas rozpatrywania sprawy o morderstwo. Początkowo wszyscy, z wyjątkiem jednego, są przekonani o winie oskarżonego. Jednak Przysięgły Nr. 8, grany przez Henry'ego Fondę, wierzy, że istnieją wystarczające wątpliwości, aby przedyskutować sprawę dokładniej… Film, będący reżyserskim...
"Dwunastu gniewnych ludzi" to arcydzieło dramatu sądowego z 1957 roku, które zagłębia się w psychikę i interakcje przysięgłych podczas rozpatrywania sprawy...
09.06.2024, Toruń
FILM

Dwunastu gniewnych ludzi

09.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Latanie dla początkujących

Zapraszamy na zwariowaną komedię w reżyserii Hafsteinna Gunnara Sigurðssona. Przypadkową grupę osób łączy jedno – wszyscy boją się latać. By przezwyciężyć swoje lęki biorą udział w ekskluzywnym kursie, którego zwieńczeniem jest lot z Londynu na Islandię. Nic nie idzie jednak zgodnie z planem… ; Za wizualną stronę filmu odpowiada Niels Thastum. Autor zdjęć wielokrotnie gościł na Festiwalu Camerimage,...
Zapraszamy na zwariowaną komedię w reżyserii Hafsteinna Gunnara Sigurðssona. Przypadkową grupę osób łączy jedno – wszyscy boją się latać. By przezwyciężyć...
04.06.2024, Toruń
FILM

Latanie dla początkujących

04.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Smak wolności

„Smak wolności” to komedia kulinarna, która podbiła serca widzów w ukraińskich kinach. Film opowiada historię młodej kucharki Warii, która traci pracę w przydrożnej kawiarni, gdzie nikt nie docenia jej wykwintnej kuchni. Postanawia uciec jak najdalej od domu, by odnaleźć spełnienie i udowodnić swoje kulinarne umiejętności. Przełomowy moment następuje, gdy Waria odkrywa w swoim mieszkaniu starą książkę...
„Smak wolności” to komedia kulinarna, która podbiła serca widzów w ukraińskich kinach. Film opowiada historię młodej kucharki Warii, która traci pracę...
10.06.2024, Toruń
FILM

Smak wolności

10.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Trzy kolory. Czerwony

"Trzy kolory: Czerwony" to ostatnia część trylogii Krzysztofa Kieślowskiego, która odnosi się do barw francuskiej flagi i haseł rewolucji: wolności, równości, braterstwa. Film koncentruje się na temacie braterstwa, ukazując skomplikowane relacje między głównymi bohaterami. Główna bohaterka, Valentine (Irène Jacob), jest młodą modelką, która przypadkowo potrąca psa. Próbuje odnaleźć jego właściciela,...
"Trzy kolory: Czerwony" to ostatnia część trylogii Krzysztofa Kieślowskiego, która odnosi się do barw francuskiej flagi i haseł rewolucji: wolności, równości,...
20.06.2024, Toruń
FILM

Trzy kolory. Czerwony

20.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Monster

Najnowszy obraz Hirokazu Koreedy miał swoją premierę na zeszłorocznym Festiwalu w Cannes, gdzie otrzymał Złotą Palmą za najlepszy scenariusz oraz Palmę 'Queer' dla filmu pełnometrażowego. Dla Reżysera, który zazwyczaj jest także scenarzystą „Monster” jest dziełem nietypowym, tym razem za scenariusz odpowiadał Yûji Sakamoto. Autorem zdjęć do filmu jest Ryûto Kondô, który kilka lat wcześniej nakręcił...
Najnowszy obraz Hirokazu Koreedy miał swoją premierę na zeszłorocznym Festiwalu w Cannes, gdzie otrzymał Złotą Palmą za najlepszy scenariusz oraz Palmę...
19.06.2024, Toruń
FILM

Monster

19.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Trzy kolory. Niebieski

;"Trzy kolory: Niebieski" to pierwszy film z trylogii Krzysztofa Kieślowskiego, inspirowanej barwami francuskiej flagi oraz hasłami rewolucji: wolność, równość, braterstwo. Film opowiada historię Julie (Juliette Binoche), która po tragicznej śmierci męża i córki próbuje odciąć się od przeszłości i rozpocząć nowe życie w Paryżu. Julie odkrywa zdrady męża i postanawia dokończyć jego ostatnie dzieło muzyczne,...
;"Trzy kolory: Niebieski" to pierwszy film z trylogii Krzysztofa Kieślowskiego, inspirowanej barwami francuskiej flagi oraz hasłami rewolucji: wolność,...
06.06.2024, Toruń
FILM

Trzy kolory. Niebieski

06.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Władca mroku

William Brent Bell, reżyser horrorów takich jak „Demony” czy „The Boy” w swoim najnowszym filmie opowiada historię Rebeki (Tuppence Middleton), młodej pastorki pracującej w niewielkim miasteczku. Gdy podczas lokalnych dożynek jej kilkuletnia córeczka Grace znika bez śladu, świat duchownej wywrócony zostaje do góry nogami…******* Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy...
William Brent Bell, reżyser horrorów takich jak „Demony” czy „The Boy” w swoim najnowszym filmie opowiada historię Rebeki (Tuppence Middleton), młodej...
10.06.2024, Toruń
FILM

Władca mroku

10.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Ruchomy zamek Hauru

Jeden z najbardziej popularnych filmów Hayao Miyazakiego, który zabiera nas do świata pełnego kontrastów, magii i streampunkowej technologii. „Ruchomy zamek Hauru” to niezwykła adaptacja powieści Diany Wynne Jones o tym samym tytule, na bazie której japoński mistrz stworzył autonomiczne dzieło w swoim niepodrabialnym stylu. Nieśmiała Sophie pracuje w sklepie z kapeluszami, należącym niegdyś do jej...
Jeden z najbardziej popularnych filmów Hayao Miyazakiego, który zabiera nas do świata pełnego kontrastów, magii i streampunkowej technologii. „Ruchomy...
26.06.2024, Toruń
FILM

Ruchomy zamek Hauru

26.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Powoli

Absolutna perełka zeszłorocznego Festiwalu Sundance, która przyniosła Mariji Kavtaradze Nagrodę dla Najlepszego Zagranicznego Reżysera Dramatu to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy tęsknią za delikatnymi, zmysłowymi melodramatami. Już podczas pierwszego spotkania tancerka Elena i tłumacz języka migowego Dovydas (znakomici Greta Grinevičiūtė i Kęstutis Cicėnas), czują się tak, jak gdyby znali...
Absolutna perełka zeszłorocznego Festiwalu Sundance, która przyniosła Mariji Kavtaradze Nagrodę dla Najlepszego Zagranicznego Reżysera Dramatu to pozycja...
11.06.2024, Toruń
FILM

Powoli

11.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Księżniczka Mononoke

Zapierająca dech w piersiach „Księżniczka Mononoke" przenosi widzów do świata leśnych stworzeń, demonów i magii. Ta proekologiczna animacja Hayao Miyazakiego zadaje pytania o relację człowieka z przyrodą, wpisaną w naturę przemoc czy o granice podziałów na dobro i zło. Dawno temu, gdy przyroda była jeszcze nieujarzmiona, a ziemię zamieszkiwały bóstwa pod postacią zwierząt, młody wojownik Ashitaka zostaje...
Zapierająca dech w piersiach „Księżniczka Mononoke" przenosi widzów do świata leśnych stworzeń, demonów i magii. Ta proekologiczna animacja Hayao Miyazakiego...
23.06.2024, Toruń
FILM

Księżniczka Mononoke

23.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Wielka wolność

Poruszająca „Wielka wolność” swoją festiwalową drogę rozpoczęła 8 lipca 2021 roku w Cannes, gdzie reżyser Sebastian Meise otrzymał Nagrodę Jury Un Certain Regard. W listopadzie tego samego roku twórca walczył także m.in. o Złotą Żabę w Konkursie Debiutów Reżyserskich na Festiwalu EnergaCamerimage. Kilka miesięcy później film został austriackim kandydatem do Oscara. Zakończenie II Wojny Światowej nie...
Poruszająca „Wielka wolność” swoją festiwalową drogę rozpoczęła 8 lipca 2021 roku w Cannes, gdzie reżyser Sebastian Meise otrzymał Nagrodę Jury Un Certain...
18.06.2024, Toruń
FILM

Wielka wolność

18.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Ruchomy zamek Hauru

Jeden z najbardziej popularnych filmów Hayao Miyazakiego, który zabiera nas do świata pełnego kontrastów, magii i streampunkowej technologii. „Ruchomy zamek Hauru” to niezwykła adaptacja powieści Diany Wynne Jones o tym samym tytule, na bazie której japoński mistrz stworzył autonomiczne dzieło w swoim niepodrabialnym stylu. Nieśmiała Sophie pracuje w sklepie z kapeluszami, należącym niegdyś do jej...
Jeden z najbardziej popularnych filmów Hayao Miyazakiego, który zabiera nas do świata pełnego kontrastów, magii i streampunkowej technologii. „Ruchomy...
21.06.2024, Toruń
FILM

Ruchomy zamek Hauru

21.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Berlin Alexanderplatz

Reżyser Burhan Qurbani zabiera nas w epicką podróż po współczesnym Berlinie, w którym afrykański uchodźca Francis (Welket Bungué) szuka lepszego życia. Po trudnych przejściach, dręczony wyrzutami sumienia, stara się zacząć od zera. Dla takich jak on, nowy kraj nie oferuje jednak wielu perspektyw… Bezsilny i zdesperowany wiąże swój byt z bezdusznym dealerem Reinholdem (genialny Albrecht Schuch) i coraz...
Reżyser Burhan Qurbani zabiera nas w epicką podróż po współczesnym Berlinie, w którym afrykański uchodźca Francis (Welket Bungué) szuka lepszego życia....
21.06.2024, Toruń
FILM

Berlin Alexanderplatz

21.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Baby Broker

Sang-hyun (fenomelnaly Song Kang-Ho znany m.in. z „Parasite”, „Pragnienia” i „Zagadki zbrodni”) i jego przyjaciel Dong-soo (Gang Dong-Won) prowadzą mały zakład krawiecki. Pewnej ulewnej nocy odkrywają w oknie życia niemowlę. Przekonani, że po porzuconego chłopca nikt się nie zgłosi, chcąc sobie dorobić, decydują, że sprzedadzą go komuś, kto go pokocha. Kiedy plan jest już gotowy, niespodziewanie zjawia...
Sang-hyun (fenomelnaly Song Kang-Ho znany m.in. z „Parasite”, „Pragnienia” i „Zagadki zbrodni”) i jego przyjaciel Dong-soo (Gang Dong-Won) prowadzą mały...
06.06.2024, Toruń
FILM

Baby Broker

06.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Supernova

"Supernova" to poruszający dramat romantyczny opowiadający historię Sama (Colin Firth) i Tuskera (Stanley Tucci), którzy są parą od dwudziestu lat. Wyruszają w podróż kamperem przez Anglię, odwiedzając przyjaciół, rodzinę i ważne dla nich miejsca z przeszłości. Ta podróż ma szczególne znaczenie, ponieważ Tusker został zdiagnozowany z wczesnym stadium demencji. W obliczu nadchodzących wyzwań, ich miłość...
"Supernova" to poruszający dramat romantyczny opowiadający historię Sama (Colin Firth) i Tuskera (Stanley Tucci), którzy są parą od dwudziestu lat. Wyruszają...
14.06.2024, Toruń
FILM

Supernova

14.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Spirited Away: W krainie Bogów

Nagrodzony Oscarem dla Najlepszego Filmu Animowanego i Złotym Niedźwiedziem festiwalu w Berlinie, „Spirited Away: W krainie bogów” to arcydzieło światowego kina stworzone przez jednego z najbardziej cenionych twórców animacji, Hayao Miyazakiego. Niezwykle szybko film zyskał status dzieła kultowego, skutecznie popularyzując anime na całym świecie. „Spirited Away: W krainie bogów” zabierze Cię w podróż...
Nagrodzony Oscarem dla Najlepszego Filmu Animowanego i Złotym Niedźwiedziem festiwalu w Berlinie, „Spirited Away: W krainie bogów” to arcydzieło światowego...
25.06.2024, Toruń
FILM

Spirited Away: W krainie Bogów

25.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Do usług szanownej pani

"Do usług szanownej pani" to urocza komedia oparta na bestsellerowej powieści Gillesa Legardiniera, opublikowanej w 22 krajach. Film opowiada historię Andrew Blake'a (John Malkovich), owdowiałego brytyjskiego biznesmena, który postanawia zmienić swoje życie. Po przekazaniu sterów swojej firmy zaufanej asystentce, zatrudnia się jako majordomus we Francji, w rodzinnym kraju swojej zmarłej żony. Na miejscu...
"Do usług szanownej pani" to urocza komedia oparta na bestsellerowej powieści Gillesa Legardiniera, opublikowanej w 22 krajach. Film opowiada historię...
12.06.2024, Toruń
FILM

Do usług szanownej pani

12.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet

Królestwo zwierząt

"Królestwo zwierząt" to film w reżyserii Thomasa Calleya, który opowiada historię osadzoną w niedalekiej przyszłości, gdzie ludzkość dotyka epidemia mutacji genetycznych. Mutacje te sprawiają, że niektórzy ludzie zaczynają upodabniać się do zwierząt zarówno wyglądem, jak i zachowaniem. Te nadludzkie hybrydy są postrzegane jako zagrożenie i izolowane w specjalnych ośrodkach. Głównym bohaterem jest François...
"Królestwo zwierząt" to film w reżyserii Thomasa Calleya, który opowiada historię osadzoną w niedalekiej przyszłości, gdzie ludzkość dotyka epidemia mutacji...
26.06.2024, Toruń
FILM

Królestwo zwierząt

26.06.2024 Toruń od 13,00 pln
kup bilet