Sinatra with Matt Dusk

 Uwaga!Ze względu na oficjalne decyzje rządowe o COVID-19 i troskę o bezpieczeństwo uczestników imprezy, zaplanowany na 3.05.2020 koncert “Sinatra with Matt Dusk” zostaje przeniesiony na 10.11.2020. Nowa godzina koncertu to godz. 18:00. Zakupione bilety zachowują ważność.Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za okazaną wyrozumiałość. Zespół Good Taste Production   Sinatra w wykonaniu Matta Duska! Zapraszamy na sześć wyjątkowych koncertów promujących nadchodzący album z
Organizator

Good Taste Production

Teatr Muzyczny Roma Nowogrodzka 49 00-027 Warszawa

Dane kontaktowe

Ul. Dziewińska 59
60-178 Poznań

Wtorek 10 listopada 2020 18:00
2020-11-10T18:00:00+0100
Sinatra with Matt Dusk
Sinatra with Matt Dusk Good Taste Production
2020-11-10 , godz. 18:00 (Wtorek) Warszawa Teatr Muzyczny Roma

Opis wydarzenia:

 
Uwaga!

Ze względu na oficjalne decyzje rządowe o COVID-19 i troskę o bezpieczeństwo uczestników imprezy, zaplanowany na 3.05.2020 koncert “Sinatra with Matt Dusk” zostaje przeniesiony na 10.11.2020. Nowa godzina koncertu to godz. 18:00. Zakupione bilety zachowują ważność.
Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za okazaną wyrozumiałość.
 
Zespół Good Taste Production 
 
Sinatra w wykonaniu Matta Duska! Zapraszamy na sześć wyjątkowych koncertów promujących nadchodzący album z przebojami wybitnego wokalisty.
 
Doskonale znany w Polsce kanadyjski wokalista Matt Dusk od lat czaruje swoimi jazzowo-swingującymi hitami pochodzącymi z kilku złotych i platynowych albumów. I właśnie teraz, kiedy jego publiczność powiększa się z każdym nowym wydawnictwem, Matt proponuje wycieczkę w czasy, w których u szczytu popularności był jego idol – Frank Sinatra. W czasy elegancji i zmysłowości, zadymionych klubów Las Vegas z lat 60-tych, gdy na listach przebojów królowały dzisiejsze standardy - „Come Fly With Me”, „I’ve Got You Under My Skin”, czy „Fly Me To The Moon”.
 
Umieszczony na płycie Sinatra zestaw hitów zabiera nas na wycieczkę przez całą karierę Mistrza – jej wzloty, upadki, radości i problemy sercowe. Dzięki Mattowi odtwarzamy na nowo najlepsze momenty z jego życia, od czasu kiedy zawładnął sercami nastolatek (ze względu na wysokie skarpetki nazywanych Bobbysoxers) po czas, gdy stał się jednym z członków The Rat Pack, nieformalnej grupy piosenkarzy i aktorów, do której należeli m.in. Humphrey Bogart czy Judy Garland. Niewybredne żarty, koktajle, żetony do blackjacka – wszystko to tworzyło atmosferę oddaną także na tym krążku.
 
„Śpiewałem te piosenki od kiedy stać mnie było na wypożyczenie smokingu” mówi Matt. „Nie ma nic bardziej swingującego, niż wejście na scenę, na której zespół intonuje już standard, który znają wszyscy. Show, który nagraliśmy jest hołdem złożonym muzyce, muzykom i wspomnieniom z tamtych czasów”.
 
Z 12 albumami w dyskografii, Matt Dusk prezentuje teraz nagrania artysty, który jest jego największą inspiracją. „Piosenki Franka są z nami od dekad i wykonywaniu ich towarzyszy wiele zabawnych historii. Niektóre śpiewałem swojej córce, gdy się urodziła, inne wykonywałem na imprezach z okazji rozwodu” – śmieje się. Ale jedno jest pewne – z piosenkami Franka Sinatry łączy się wiele wspomnień, należących nie tylko do osób, które miały okazję poznać je wtedy, kiedy powstawały.
 
„Trudno wyobrazić sobie kogoś, kto nie wie kim był Sinatra. Ale z moich rozmów z ludźmi poniżej 30-stki wyłaniają się takie osoby. Chciałbym przedstawić im jako pierwszy kogoś, kto bez wątpienia był jednym z najważniejszych wokalistów XX wieku i inspiracją takich artystów, jak Bob Dylan czy U2. Wielka Muzyka nie umiera nigdy – tak jak i dorobek Franka.”
 
W związku z przesunięciem trasy koncertowej, płyta „Sinatra with Matt Dusk” również zmienia swoją datę premiery, którą poznamy po świętach.

 
Regulamin Imprezy dostępny na www.goodtaste.pl/regulamin.

Artyści:


Inne wydarzenia
Bilety na: MROZU
Koncert
MROZU
Kołobrzeg - 12 sierpnia 2020 kup bilet od 35 zł
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.