menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Szamotulski Ośrodek Kultury

Niniejsza strona umożliwia zakup biletów na imprezy biletowane.
Jeżeli nic się nie wyświetla, oznacza to, że w najbliższym czasie wstęp na wydarzenia organizowane przez Szok jest bezpłatny lub nie są planowane żadne imprezy.
 • SORTUJ:
 • TYTUŁ
 • DATA
 • POPULARNOŚĆ
Sortowanie
 • WIDOK:

„Magiczny Koncert Bajki Świata”

 • od 38,00 pln
Niezwykła muzyczna podróż w świat ulubionych bajek. Bohaterowie zejdą z ekranu, by podzielić się najpiękniejszymi i najbardziej znanymi utworami. Poczynając od Stumilowego Lasu, który zwiedzimy w towarzystwie Kubusia Puchatka, wpłyniemy na wielkie wody południowego Pacyfiku pod przywództwem legendarnej Vaiany, by przez chwilę zanurkować z Małą Syrenką w niezmierzonych, morskich głębinach. Następnie wskakując na latający dywan wraz z Aladynem dolecimy aż do indiańskiej wioski Pocahontas. Nagle Zaplątani na lianie z Tarzanem wylądujemy na gorącej Sawannie gdzie panuje słynny Król Lew, by potem ochłodzić się w mroźnej Krainie Lodu…******* Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków...
kup bilet

Carrantuohill

 • od 42,00 pln
Pierwsza i kultowa polska grupa wykonująca muzykę celtycką rodem z Irlandii i Szkocji, jak i własne opracowania aranżacyjne oparte na „celtyckich korzeniach”. Wykorzystuje przy tym bardzo stylowe instrumentarium (skrzypce, uilleann pipes, bouzouki, cittern, bodhrán, flety, tin whistle, akordeon, mandolina, gitara akustyczna) poszerzając brzmienie o instrumenty perkusyjne, klawiszowe oraz gitarę basową.******* Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.
kup bilet

Renata Przemyk Kwartet „Babę zesłał Bóg”

Projekt w składzie: Renata Przemyk – wokal/perkusjonalia, Piotr Wojtanowski – bas, Jarek Kucharczyk – gitara, ukulele, Maciej Gołyźniak – instrumenty perkusyjne. Wyjątkowy koncert złożony z najważniejszych piosenek artystki z ostatniej płyty „Renata Przemyk i Mężczyźni”. Jeden z projektów specjalnie stworzonych w ramach jubileuszu pracy artystycznej.******* Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.
info
info

Operetka „Jejmość Operetka”

 • od 38,00 pln
Joanna Wojtaszewska – sopran i Kamil Roch Karolczuk - tenor & Kwintet Dżentelmenów w programie z największymi dziełami twórców operetkowych.******* Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.
kup bilet

Marek Piekarczyk Akustycznie

 • od 70,00 pln
To będzie spotkanie autorskie połączone z koncertem. Usłyszymy piosenki pochodzące z repertuaru TSA, z autorskiej płyty „Źródło” i historii polskiego bigbitu.******* Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.
kup bilet

O.S.T.R.

Legenda polskiego hip-hopu, raper, freestyle’owiec, muzyk i kompozytor, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku. Pięciokrotny laureat nagrody „Fryderyka”.******* Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.
info
info

Bartek Walos – Stand-up

 • od 38,00 pln
W życiu znowu ci nie wyszło? Praca cię przygnębia? Matka goni cię do lekcji? Telefon wpadł ci do ścieków? Wezwij Walosa. Fachowa stand-upowa robota w przystępnej cenie z wysokiej jakości nowych materiałów z dojazdem do Twojej lokalizacji. Gwarancja jakości. Pomocnik komediowy (tzw. support) w cenie biletu.******* Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.
kup bilet

Illusion

 • od 48,00 pln
Legenda rocka, żywa nie tylko jako legenda, ale jako zespół nagrywający nowe płyty i ciągle dające niezapomniane koncerty. Pierwszy raz w Szamotułach!******* Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.
kup bilet