Ania Karwan

Ur.: 6 grudnia 1985 r., Łaszczów
Gatunki: pop
Zespoły: SOFA
Wydawnictwo: 2trackrecords
Współpraca: Ania Dąbrowska, Kasia Cerekwicka, Anna Wyszkoni, Natalia Kukulska, Monika Brodka, Andrzej Piaseczny, O.S.T.R. 
 
Piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów i aktorka. Szeroką sławę zdobyła biorąc udział w Voice of Poland. Zwyciężczyni plebiscytu „Premiery” na 56. Krajowym Festiwalu Polskiej w Opolu. Wykonywała utwory w wielu produkcjach filmowych i serialowych, m.in. w „Listach do M”, „Pitbullu”, „Planecie Singli” oraz „Legendach polskich”. Anna Karwan długo czekała na wydanie swojego debiutanckiego albumu. Z początku zajmowała się kompozycją muzyki do reklam, śpiewała w chórkach im. u Andrzeja Piasecznego i Moniki Brodki oraz brała udział w castingach, przesłuchaniach i rozrywkowych programach telewizyjnych. Po 18 latach artystka rozpoczęła samodzielną karierę. Jej debiutancki album pt. „Ania Karwan” ukazał się w 2019 roku i osiągnął 6 miejsce na liście OLiS.


Wydarzenia artysty
Ania Karwan - Wszystko Agencja Muzyczna Union
2021-10-08, godz. 18:00 (Piątek) Warszawa Palladium
INFO


Miejsca
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.