Gus Ring

Gus Ring to młody artysta ze Szwecji, którego muzyczne poczatki miały związek z grą na trąbce w orkiestrach. Następnie zmierzał ku metalowym i hardcorowym brzmieniom, aż finalnie oddał się kruchej, melancholijnej muzyce, do której zaczął pisać swoje autorskie teksty i nagrywać piosenki.

Jego pierwszy album ukazał się w 2014 r. i nosił nazwę "Boredmtapes". Artysta sam nagrał, zmiksował i zmontował krążek w studiu - był to jego eksperyment, który dowiódł, że młody artysta może to wszystko zrobić sam i osiągnąć spektakularny efekt.

Dużym zainteresowaniem również cieszył się album wydany przez Gusa na kasetach magnetofonowych, które miały ręcznie rysowane okładki. Wydanie taśm doprowadziło do tego, że Gus zarezerwował swoją pierwszą europejską trasę koncertową pod tytułem "Boredomtour - Side A", podróżując przez Szwecję do Danii i Niemiec.

W 2016 roku Gus Ring napisał dwie kolejne EPki, rozpoczął współpracę z niemiecką agencją bookingową i wyruszył w swoją drugą trasę "Boredomtour - Side B", odwiedzając nowe kraje, takie jak Belgia, Szwajcaria i Holandia.

W kwietniu 2017 roku wytwórnia "Daughters and Sons" wydała Jego nowy album "Hypnoseas".
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.