Magda Bereda

Dziewczyna o niezwykle promienistym uśmiechu. Trudno bowiem się nie uśmiechać, gdy ma się tak ogromny talent i oddanych fanów. Kariera Magdy w Internecie rozpoczęła się od wstawiania coverów znanych utworów, które cieszyły się bardzo dużą popularnością.

Jednym z najpopularniejszych hitów Magdy jest przeróbka "Despacito", czyli "Siedź tu cicho", która nie tylko została odtworzona ponad 5 milionów razy, ale także bezlitośnie rozprawiła się z hejterami. Magda sama komponuje muzykę i pisze własne teksty. Wszystkie jej muzyczne poczynania zostały odtworzone prawie 70 milionów razy, a jej kanał obserwuje 700 tysięcy osób. Na koncie ma kilka autorskich kawałków i teledysków.

Pod koniec 2019 roku Magda planuje premierę nowego singla. Kontakt z fanami jest dla niej równie ważny - Magda dzieli się swoim muzycznym światem oraz przekazuje mnóstwo pozytywnej energii na swoim Instagramie, gdzie obserwuje ją 732 tysięcy osób.

W tym roku jej praca została doceniona również ważnymi nagrodami – statuetkami Influencera Roku 2019 otrzymanej na gali See Bloggers, Gwiazdy Young według miesięcznika Party oraz Young Choice według widzów 4fun.TV.

Aktualnie bierze również udział w 10. Edycji programu Taniec z Gwiazdami, gdzie razem z Kamilem Kuroczko walczy o Kryształową Kulę.


Miejsca
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.