Voucher Kina Orzeł

VOUCHER KINA ORZEŁ - DOWOLNY SEANS - 14 ZŁZapraszamy do zakupu Vouchera na dowolny seans regularnego repertuaru Kina Orzeł (Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy).Zakupiony voucher należy bezpłatnie wymienić w kasie kina na bilet na konkretny seans.Voucher ważny jest 6 miesięcy od daty zakupu. Obowiązuje na regularny repertuar Kina Orzeł. Nie obejmuje on pokazów specjalnych, cykli filmowych i seansów festiwalowych.Cena: 14 zł.Szczegóły w kasie MCK.UWAGA!!! W związku z zamknięciem kina ze wz
Organizator

MCK Kino Orzeł

Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy - Kino Orzeł Marcinkowskiego 12-14 85-056 Bydgoszcz

Dane kontaktowe

Marcinkowskiego 12-14
85-056 Bydgoszcz

Czwartek 31 grudnia 2020
Sprzedaż online kończy się : 31-12-2020 22:59


2020-12-31T23:59:00+0100
Voucher Kina Orzeł
Voucher Kina Orzeł MCK Kino Orzeł

Opis wydarzenia:

VOUCHER KINA ORZEŁ - DOWOLNY SEANS - 14 ZŁ
Zapraszamy do zakupu Vouchera na dowolny seans regularnego repertuaru Kina Orzeł (Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy).
Zakupiony voucher należy bezpłatnie wymienić w kasie kina na bilet na konkretny seans.
Voucher ważny jest 6 miesięcy od daty zakupu. Obowiązuje na regularny repertuar Kina Orzeł. Nie obejmuje on pokazów specjalnych, cykli filmowych i seansów festiwalowych.
Cena: 14 zł.
Szczegóły w kasie MCK.
UWAGA!!! W związku z zamknięciem kina ze względu na pandemię koronawirusa, ważne vouchery zakupione przed i w trakcie zamknięcia będą honorowane 6 miesięcy od dnia ponownego uruchomienia kina.
Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i wsparcie :)
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.