menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Espresso w Pałacu

Listopadowy koncert Espresso to kameralistyka w nastrojowym wnętrzu Sali Cnót Pałacu Biskupa Erazma Ciołka, a zarazem zaproszenie do zwiedzania czasowej wystawy pt. "Mirys. Portrety", prezentującej XVIII-wiecznej sztuki portretowej. W duchu epoki zabrzmi fragment Tria g-moll op. 8 Karola Lipińskiego w wykonaniu kameralistów Sinfonietty Cracovii w składzie:
Sara Kupc – skrzypce
Danuta Augustyn – skrzypce
Łukasz Mazanek – kontrabas

Koncerty Espresso to wyjątkowa podróż do dziewięciu oddziałów Muzeum Narodowego. Program obejmuje dziewięć wydarzeń zaplanowanych na ten rok. Raz w miesiącu, w samo południe w różnych oddziałach Muzeum zabrzmią dźwięki muzyki klasycznej rozpisanej na smyczkowe brzmienie Sinfonietty Cracovii. Około trzydziestominutowy koncert będzie połączony z krótką prezentacją wybranego dzieła sztuki w wykonaniu ekspertów w dziedzinie historii sztuki. Repertuar wykonywany przez muzyków będzie nawiązywał do prezentowanego obrazu lub rzeźby (do epoki, tematu czy nastroju). Dla uczestników koncertu przygotowana zostanie również filiżanka ulubionej kawy – wszystko po to, aby żyjącym w codziennym pędzie mieszkańcom Krakowa zaoferować choćby chwilę wytchnienia w bliskości sztuki.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Kraków

06.11.2022 , g. 12:00 (niedziela)

Muzeum Narodowe Pałac Biskupa Erazma Ciołka

 
info

Bilety na termin:
06.11.2022 , g. 12:00 (niedziela)

  • 06.11.2022 , g. 12:00
  • Kraków
  • Muzeum Narodowe Pałac Biskupa Erazma Ciołka
  • Muzeum Narodowe Pałac Biskupa Erazma...
Listopadowy koncert Espresso to kameralistyka w nastrojowym wnętrzu Sali Cnót Pałacu Biskupa Erazma Ciołka, a zarazem zaproszenie do zwiedzania czasowej wystawy pt. "Mirys. Portrety", prezentującej XVIII-wiecznej sztuki portretowej. W duchu epoki zabrzmi fragment Tria g-moll op. 8 Karola Lipińskiego w wykonaniu kameralistów Sinfonietty Cracovii w składzie: Sara Kupc – skrzypce Danuta Augustyn – skrzypce Łukasz Mazanek – kontrabas Koncerty Espresso to wyjątkowa podróż do dziewięciu oddziałów Muzeum Narodowego. Program obejmuje dziewięć wydarzeń zaplanowanych na ten rok. Raz w miesiącu, w samo południe w różnych oddziałach Muzeum zabrzmią dźwięki muzyki klasycznej rozpisanej na smyczkowe brzmienie Sinfonietty Cracovii. Około trzydziestominutowy...
info
info

Inne wydarzenia organizatora