szukaj zaloguj

Zamknij
Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
Zamknij
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Betlejem w Polsce: "GŁOŚNA NOC", Wrocław

BETLEJEM W POLSCE zaprasza na Widowisko p.t. "GŁOŚNA NOC!"
 
Widowisko
GŁOŚNA NOC!
Betlejem w Polsce 2019/2020
 
Jak co roku: GRAMY i POMAGAMY!
Głośno. Coraz głośniej... Na całą Polskę!
 

·  Koncerty w 10 miastach Polski
·  Kolędy z różnych stron świata
·  Utwory premierowe napisane specjalnie na tę okazję
·  Wyjątkowi artyści, którzy wyśpiewają także swoją historię Bożego Narodzenia
·  Porywające aranżacje muzyczne
·  Niezwykła oprawa multimedialna
·  Świąteczna atmosfera, w której podzielimy się opłatkiem

A przede wszystkim Wy – najlepiej kolędująca na świecie PUBLICZNOŚĆ!
 
 
Zaśpiewają i zagrają dla Was i z Wami:
 
Arka NOEGO
Natalia Niemen
Magda Bereda
Kasia Wilk
Agnieszka Musiał
Gabi Gąsior
Maya Avraham
Andrzej Lampert
Skubas
Robert Friedrich Litza
Adam Krylik
Mate.O
Marek Piekarczyk
Mietek Szcześniak
oraz
Zespół Muzyczny Jana Smoczyńskiego!
 

To będzie koncert na tysiące głosów!
To będzie Głośna Noc!
Przeżyj ją i wyśpiewaj ją z nami!
 

Dochód z trasy koncertowej widowiska Betlejem w Polsce, Głośna Noc zostanie przeznaczony na pomoc dla osób potrzebujących.
 
Kup bilet – zostań Ambasadorem Miłosierdzia!
 
Osoby zainteresowane zakupem biletów dla osób niepełnosprawnych prosimy o kontakt pod adresem bilety@betlejemwpolsce.pl
 
 
REGULAMIN UCZESTNICTWA W KONCERCIE BETLEJEM W POLSCE
 
 
1.   Osoby uczestniczące w imprezie mają obowiązek zachowywać się w sposób nie zagrażający bezpieczeństwu innych osób obecnych na tej imprezie, a w szczególności przestrzegać regulaminu obiektu i imprezy.
2.   Przy wejściu na teren imprezy widz zobowiązany jest okazać ważny bilet (zaproszenie) oraz poddać się kontroli służbom porządkowym, w zakresie określonym niniejszym regulaminem. Wchodząc na teren koncertu uczestnik bezwględnie akceptuje regulamin.
3.   Prawo wstępu na imprezę mają posiadacze ważnych biletów wstępu, które należy zachować do kontroli przez cały czas trwania imprezy, posiadacze kart wolnego wstępu wydanych przez organizatora, posiadacze ważnych akredytacji prasy, radia, telewizji i innych mediów, wydanych przez organizatora imprezy.  Prawo wstępu posiadają także przedstawiciele służb państwowych, komunalnych oraz medycznych, uprawnionych do czynności kontrolnych na podstawie ważnych legitymacji służbowych, po wcześniejszym zgłoszeniu się do organizatora imprezy.
4.   Zabronione jest wnoszenie na teren imprezy przedmiotów mogących stanowić bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa współuczestników, takich jak broń palna, broń gazowa, paralizator, miotacz gazu, nóż, pałka, łańcuch, petarda, świeca dymna, laser oraz przedmiotów, które mogłyby być wykorzystane jako pociski oraz wszelkich im podobnych.
5.   Zabronione jest wnoszenie i spożywanie napojów alkoholowych oraz innych środków odurzających jak również wnoszenie opakowań szklanych, metalowych, plastikowych.
6.   Zabronione jest używanie ognia otwartego, palenia tytoniu.
7.   Osoby w stanie nietrzeźwym nie mają prawa wstępu na imprezę pomimo posiadania ważnego biletu wstępu, a osoby których stan wskazują na spożycie alkoholu lub środków odurzających ujawnione przy wejściu na imprezę, zobowiązane są do natychmiastowego opuszczenia terenu imprezy pod rygorem wyprowadzenia przez służby porządkowe.
8.   Widzowie zobowiązani są do zajmowania miejsc zgodnie z oznaczeniem na biletach i kartach wstępu. Naruszenie tej zasady uprawnia służby porządkowe do wydania polecenia udania się na właściwe miejsce, a w przypadku niezastosowania się do wydanych poleceń służb porządkowych do wyprowadzenia z obiektu. 
9.   Wywieszanie transparentów, plansz bez zgody organizatora oraz wznoszenie okrzyków o treści wulgarnej i obelżywej lub naruszającej dobre obyczaje jest niedozwolone.
10. Wprowadzanie psów i kotów oraz innych zwierząt na teren obiektów jest zabronione.
11.   Na terenie Imprezy zakazuje się prowadzenia bez zezwolenia Organizatora jakiejkolwiek działalności handlowej, zarobkowej, promocyjnej.
12. Osoby nieprzestrzegające ustaleń niniejszego regulaminu  i nie stosujące się do poleceń służb porządkowych zostaną usunięte z obiektu bez prawa do zwrotu równowartości pieniężnej za zakupiony bilet wstępu.
13. Bilet wstępu traci ważność w momencie opuszczenia obiektu i nie upoważnia do ponownego wejścia na teren obiektu.
14. Osobom, którym w przypadkach przewidzianych Regulaminem oraz przepisami prawa odmówiono wstępu na Imprezę lub zostały zobowiązane do opuszczenia jej terenu, nie przysługują żadne roszczenia wobec Organizatora, a w szczególności roszczenia o zwrot ceny biletu.
15. Osoby z niepełnosprawnościami bądź innymi zaburzeniami stanowiącymi barierę w uczestnictwie w Imprezie zobowiązane są do poinformowania Organizatora o uczestnictwie w Imprezie w celu zagwarantowania właściwej widoczności oraz bezpieczeństwa w trakcie Imprezy.
16. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne niedogodności spowodowane niezgłoszeniem lub zbyt późnym zgłoszeniem uczestnictwa w Imprezie osoby z niepełnosprawnościami.
17. Dzieci do lat 3. mogą bezpłatnie uczestniczyć w Imprezie pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna, który posiada ważny bilet wstępu. Warunkiem jest zajmowanie przez dziecko miejsca na kolanach rodzica lub opiekuna prawnego.
18. Obowiązkiem rodzica lub opiekuna prawnego, który uczestniczy w Imprezie wraz z dzieckiem do lat 3., jest zadbanie o bezpieczeństwo dziecka, a w szczególności o zabezpieczenie słuchu tak, aby nie doszło do uszkodzeń wskutek zbyt głośnej muzyki.
19. Organizator nie jest zobowiązany do zwrotu pieniędzy z tytułu niewykorzystanego biletu.
20. Obowiązuje zakaz fotografowania oraz wideofilmowania przebiegu koncertu.
21. Organizator imprezy ma prawo do rejestrowania przebiegu imprezy, a w szczególności zachowania uczestników przy pomocy urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. 
22. Bezpieczeństwa uczestników na imprezie strzegą oznakowane służby porządkowe, legitymujące się identyfikatorem za zdjęciem, umieszczonym w widocznym miejscu.
23. Służby te uprawnione są do:
·       sprawdzania uprawnień do przebywania na terenie imprezy
·       przeglądania zawartości bagaży, odzieży osób w przypadku podejrzenia, że osoby te wnoszą na teren imprezy masowej przedmioty, o których mowa w pkt 3.
·       wzywania do opuszczenia terenu imprezy masowej w przypadku stwierdzenia braku uprawnień do przebywania na imprezie.
·       ujęcia i niezwłocznego przekazania Policji osób, stanowiących bezpośrednie zagrożenie dla życia i zdrowia ludzkiego, a  także chronionego mienia.
·       usunięcie z terenu imprezy osób, które swoim zachowaniem zakłócają przebieg imprezy.
·       nie wpuszczenia na teren imprezy osób, wobec których zostało wydane orzeczenie sądowe, zakazujące wstępu na imprezę masową, w razie ukarania za wykroczenia, o których mowa w art. 22 ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych  lub  zobowiązujące do powstrzymania się od przebywania w miejscach przeprowadzania imprez masowych, wydane przez sąd wobec skazanego w związku z warunkowym zawieszeniem wykonania kary pobawienia wolności albo wobec nieletniego  na podstawie art. 6 pkt.2 ustawy z dnia 26 października 1982r. o postępowaniu w sprawach nieletnich ( Dz. U. Nr 11 poz. 109 z 2002r. ) z  późn. zm. ).
·       niewpuszczania na teren imprezy osób odmawiających poddania się czynnościom, o których mowa w pkt. 14 nn.  regulaminu.
24. Organizator nie prowadzi depozytu przedmiotów, których wnoszenie i posiadanie w trakcie imprezy jest zabronione.
25. Zabrania się niszczenia tablic informacyjnych, koszy na śmieci, ławek oraz wszelkich innych obiektów i mienia, a także samodzielnego przemieszczania urządzeń i mienia znajdującego się na terenie imprezy.
26. Zabronione jest tarasowanie i zastawianie w jakikolwiek sposób wyjść i dróg ewakuacyjnych, dróg dojazdowych dla służb ratowniczych oraz hydrantów i innych urządzeń niezbędnych w przypadku prowadzenia akcji ratowniczej lub gaśniczej.
27. Uczestnik imprezy zobowiązany jest do informowania organizatora lub służby porządkowej o zauważonym pożarze, zagrożeniu życia, zdrowia ludzkiego lub mienia. 
28. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za mienie pozostawione na terenie imprezy.
29. Organizator nie odpowiada za ochronę miejsc parkingowych oraz pozostawionych na parkingu pojazdów.
30. Uczestnik zobowiązany jest do stosowania się do zaleceń organizatora oraz służby porządkowej.
31. Organizator ma prawo do odwołania imprezy bez wcześniejszego uprzedzenia, z przyczyn, za które Organizator nie ponosi odpowiedzialności.
32. Organizator ma prawo zmienić datę, miejsce oraz program imprezy z ważnych przyczyn, tj. ogłoszenie żałoby narodowej, niesprzyjające warunki pogodowe uniemożliwiające odbycie się imprezy (w przypadku imprez plenerowych), choroba, niedyspozycja lub inna pozostająca poza odpowiedzialnością Organizatora obiektywna przyczyna uniemożliwiająca występ wykonawcy oraz przypadki, gdy zmiana spowodowana jest koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa, zdrowia lub życia ludzi lub mienia lub koniecznością zapewnienia niezakłóconego oraz komfortowego dla uczestników przebiegu imprezy.
33. Uczestnicy przyjmują do wiadomości, że wstęp na teren Imprezy jest jednoznaczny z udzieleniem ich zgody na nieodpłatne nagrywanie, fotografowanie, filmowanie oraz transmitowanie, rozpowszechnianie lub pokazywanie wizerunku lub głos w związku z jakimkolwiek programem przedstawiającym Imprezę. Uczestnikowi nie przysługują żadne roszczenia wobec Organizatora z tego tytułu.
34. Uczestnik może być narażony na ciągłe przebywanie w strefie natężenia dźwięków mogących spowodować uszkodzenie słuchu.
35. Organizator zastrzega sobie prawo ustalenia i zmian w przebiegu Imprezy oraz prawo do ustalenia i zmiany programu Imprezy pod względem artystycznym i czasowym bez podania przyczyny,
36. Ostateczna interpretacja niniejszego regulaminu należy wyłącznie do organizatora.
 
 
Informacja o sposobie udostępniania w/w regulaminu uczestnikom imprezy:
w/w regulamin dostępny jest na stronie www.betlejemwpolsce.pl/regulamin 

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Wrocław

11.01.2020 , g. 18:00 (sobota)

 
info
Bilety na termin:
11.01.2020 , g. 18:00 (sobota)
BETLEJEM W POLSCE zaprasza na Widowisko p.t. "GŁOŚNA NOC!"   Widowisko GŁOŚNA NOC! Betlejem w Polsce 2019/2020   Jak co roku: GRAMY i POMAGAMY! Głośno. Coraz głośniej... Na całą Polskę!   ·  Koncerty w 10 miastach Polski ·  Kolędy z różnych stron świata ·  Utwory premierowe napisane specjalnie na tę okazję ·  Wyjątkowi artyści, którzy wyśpiewają także swoją historię Bożego Narodzenia ·  Porywające aranżacje muzyczne ·  Niezwykła oprawa multimedialna ·  Świąteczna atmosfera, w której podzielimy się opłatkiem A przede wszystkim Wy – najlepiej kolędująca na świecie PUBLICZNOŚĆ!     Zaśpiewają i zagrają dla Was i z Wami:   Arka NOEGO Natalia Niemen Magda Bereda Kasia Wilk Agnieszka Musiał Gabi Gąsior Maya Avraham Andrzej Lampert Skubas Robert...
info
info

Inne wydarzenia w pobliżu

Ojczyzna
reż. Paweł Pawlikowski | Polska, Niemcy, Włochy, Francja | 2026 „Ojczyzna” to najnowszy, długo wyczekiwany film laureata Oscara®, Pawła Pawlikowskiego, twórcy „Idy” i „Zimnej wojny”, który powalczy o jedną z najważniejszych nagród filmowych na świecie - Złotą Palmę (Palme d’Or) na tegorocznym 79. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. W swoim najnowszym dziele, podobnie jak w „Idzie” i „Zimnej...
reż. Paweł Pawlikowski | Polska, Niemcy, Włochy, Francja | 2026 „Ojczyzna” to najnowszy, długo wyczekiwany film laureata Oscara®, Pawła Pawlikowskiego,...
28.06.2026, Wrocław
FILM
Ojczyzna
kalendarz 28.06.2026 lokalizacja Wrocław cena od 21,00 pln
kup bilet
Deus sex machina
DEUS SEX MACHINA Premierowy set spektaklu na podstawie książki Ewy Stusińskiej pt. „Deus sex machina. Czy roboty nas pokochają?”. Reportaż przenoszą na deski teatru Agnieszka Jakimiak i Mateusz Atman, dla których jest to kolejny projekt o seksualności. Twórcy sięgają po autentyczne przypadki relacji między ludźmi a seks-lalkami, robotami i systemami sztucznej inteligencji, by zadać pytanie, które jeszcze...
DEUS SEX MACHINA Premierowy set spektaklu na podstawie książki Ewy Stusińskiej pt. „Deus sex machina. Czy roboty nas pokochają?”. Reportaż przenoszą na...
12.09.2026, Wrocław
SPEKTAKL
Deus sex machina
kalendarz 12.09.2026 lokalizacja Wrocław cena od 75,00 pln
kup bilet
Stowarzyszenie Umarłych Poetów | 10/10 Klasyka filmowa
reż. Peter Weir | USA | 1989 Jeden z najbardziej poruszających filmów o młodości, edukacji i sile niezależnego myślenia. Akcja rozgrywa się w konserwatywnej elitarnej szkole dla chłopców, gdzie pojawienie się nauczyciela literatury, Johna Keatinga, staje się impulsem do intelektualnego i emocjonalnego przebudzenia uczniów. Stowarzyszenie umarłych poetów przeciwstawia skostniały system edukacji idei...
reż. Peter Weir | USA | 1989 Jeden z najbardziej poruszających filmów o młodości, edukacji i sile niezależnego myślenia. Akcja rozgrywa się w konserwatywnej...
01.10.2026, Wrocław
FILM
Stowarzyszenie Umarłych Poetów | 10/10 Klasyka filmowa
kalendarz 01.10.2026 lokalizacja Wrocław cena od 16,00 pln
kup bilet
Ojczyzna
reż. Paweł Pawlikowski | Polska, Niemcy, Włochy, Francja | 2026 „Ojczyzna” to najnowszy, długo wyczekiwany film laureata Oscara®, Pawła Pawlikowskiego, twórcy „Idy” i „Zimnej wojny”, który powalczy o jedną z najważniejszych nagród filmowych na świecie - Złotą Palmę (Palme d’Or) na tegorocznym 79. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. W swoim najnowszym dziele, podobnie jak w „Idzie” i „Zimnej...
reż. Paweł Pawlikowski | Polska, Niemcy, Włochy, Francja | 2026 „Ojczyzna” to najnowszy, długo wyczekiwany film laureata Oscara®, Pawła Pawlikowskiego,...
02.07.2026, Wrocław
FILM
Ojczyzna
kalendarz 02.07.2026 lokalizacja Wrocław cena od 16,00 pln
kup bilet
Kopnięci w czasie | FKS
reż.Vinciane Millereau |Francja, Belgia | 2025 Helene i Michel prowadzą uporządkowane, spokojne życie w małym francuskim miasteczku lat 50. On pracuje w banku, ona zajmuje się domem i wychowaniem dzieci – wszystko wydaje się idealnie poukładane. Jednak niespodziewany wypadek sprawia, że para trafia do roku 2025. Nowoczesna rzeczywistość, technologia, tempo życia i zmienione role społeczne okazują się...
reż.Vinciane Millereau |Francja, Belgia | 2025 Helene i Michel prowadzą uporządkowane, spokojne życie w małym francuskim miasteczku lat 50. On pracuje...
21.07.2026, Wrocław
FILM
Kopnięci w czasie | FKS
kalendarz 21.07.2026 lokalizacja Wrocław cena od 16,00 pln
kup bilet
Robin Hood: Koniec legendy
reż. Michael Sarnoski | USA | 2026 Legenda była kłamstwem. Hugh Jackman, Jodie Comer, Bill Skarsgård w mrocznej opowieści o odkupieniu. Zapomnijcie o historii, którą znacie. Nadchodzi najmroczniejsza i najbardziej bezkompromisowa opowieść o legendarnym banicie. Robin Hood (Hugh Jackman), który do tej pory wiódł życie bandyty — naznaczone przemocą, krwią i cierpieniem — pogodził się z tym, że każda...
reż. Michael Sarnoski | USA | 2026 Legenda była kłamstwem. Hugh Jackman, Jodie Comer, Bill Skarsgård w mrocznej opowieści o odkupieniu. Zapomnijcie o historii,...
29.06.2026, Wrocław
FILM
Robin Hood: Koniec legendy
kalendarz 29.06.2026 lokalizacja Wrocław cena od 18,00 pln
kup bilet
Toy Story 5 (2D, Dubbing)
Toy Story 5 reż. Andrew Stanton, McKenna Harris czas: 100’ produkcja: USA, Japonia 2026 gatunek: animacja, komedia, familijny Zabawki powracają w filmie Toy Story 5, najnowszej produkcji Disney i Pixar. Tym razem czeka je zupełnie nowe wyzwanie - świat technologii. Buzz, Woody, Jessie i reszta paczki muszą zmierzyć się z rzeczywistością, w której uwagę dzieci coraz częściej przyciągają… elektroniczne...
Toy Story 5 reż. Andrew Stanton, McKenna Harris czas: 100’ produkcja: USA, Japonia 2026 gatunek: animacja, komedia, familijny Zabawki powracają w filmie...
29.06.2026, Oborniki Śląskie
FILM
Toy Story 5 (2D, Dubbing)
kalendarz 29.06.2026 lokalizacja Oborniki Śląskie cena od 15,50 pln
kup bilet
Ojczyzna
reż. Paweł Pawlikowski | Polska, Niemcy, Włochy, Francja | 2026 „Ojczyzna” to najnowszy, długo wyczekiwany film laureata Oscara®, Pawła Pawlikowskiego, twórcy „Idy” i „Zimnej wojny”, który powalczy o jedną z najważniejszych nagród filmowych na świecie - Złotą Palmę (Palme d’Or) na tegorocznym 79. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. W swoim najnowszym dziele, podobnie jak w „Idzie” i „Zimnej...
reż. Paweł Pawlikowski | Polska, Niemcy, Włochy, Francja | 2026 „Ojczyzna” to najnowszy, długo wyczekiwany film laureata Oscara®, Pawła Pawlikowskiego,...
30.06.2026, Wrocław
FILM
Ojczyzna
kalendarz 30.06.2026 lokalizacja Wrocław cena od 18,00 pln
kup bilet
Ojczyzna
reż. Paweł Pawlikowski | Polska, Niemcy, Włochy, Francja | 2026 „Ojczyzna” to najnowszy, długo wyczekiwany film laureata Oscara®, Pawła Pawlikowskiego, twórcy „Idy” i „Zimnej wojny”, który powalczy o jedną z najważniejszych nagród filmowych na świecie - Złotą Palmę (Palme d’Or) na tegorocznym 79. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. W swoim najnowszym dziele, podobnie jak w „Idzie” i „Zimnej...
reż. Paweł Pawlikowski | Polska, Niemcy, Włochy, Francja | 2026 „Ojczyzna” to najnowszy, długo wyczekiwany film laureata Oscara®, Pawła Pawlikowskiego,...
28.06.2026, Wrocław
FILM
Ojczyzna
kalendarz 28.06.2026 lokalizacja Wrocław cena od 21,00 pln
kup bilet
Noce Cabirii | FEDERICO FELLINI: ciao a tutti!
reż. Federico Fellini | Włochy, Francja | 1957 „Noce Cabirii” Federica Felliniego to jeden z najpiękniejszych filmów o ludzkiej potrzebie miłości - tej naiwnej, upartej, czasem wręcz rozpaczliwej, ale nigdy śmiesznej. Grana przez Giuliettę Masinę Cabiria jest kobietą, która raz po raz zostaje upokorzona, oszukana i porzucona, a mimo to nie potrafi całkowicie zrezygnować z wiary, że gdzieś istnieje...
reż. Federico Fellini | Włochy, Francja | 1957 „Noce Cabirii” Federica Felliniego to jeden z najpiękniejszych filmów o ludzkiej potrzebie miłości - tej...
11.08.2026, Wrocław
FILM
Noce Cabirii | FEDERICO FELLINI: ciao a tutti!
kalendarz 11.08.2026 lokalizacja Wrocław cena od 16,00 pln
kup bilet
Robin Hood: Koniec legendy
reż. Michael Sarnoski | USA | 2026 Legenda była kłamstwem. Hugh Jackman, Jodie Comer, Bill Skarsgård w mrocznej opowieści o odkupieniu. Zapomnijcie o historii, którą znacie. Nadchodzi najmroczniejsza i najbardziej bezkompromisowa opowieść o legendarnym banicie. Robin Hood (Hugh Jackman), który do tej pory wiódł życie bandyty — naznaczone przemocą, krwią i cierpieniem — pogodził się z tym, że każda...
reż. Michael Sarnoski | USA | 2026 Legenda była kłamstwem. Hugh Jackman, Jodie Comer, Bill Skarsgård w mrocznej opowieści o odkupieniu. Zapomnijcie o historii,...
02.07.2026, Wrocław
FILM
Robin Hood: Koniec legendy
kalendarz 02.07.2026 lokalizacja Wrocław cena od 16,00 pln
kup bilet
Backrooms. Bez wyjścia
reż. Kane Parsons | USA | 2026 Clark natrafia w podziemiach swojego sklepu na przejście do niepokojącej, na pierwszy rzut oka pustej plątaniny niekończących się korytarzy. Kiedy opowiada o tym swojej terapeutce, kobieta uznaje, że mogą to być omamy zapowiadające pogorszenie jego stanu psychicznego. Sytuacja zmienia się, gdy Clark przestaje przychodzić na wizyty — zaniepokojona terapeutka postanawia...
reż. Kane Parsons | USA | 2026 Clark natrafia w podziemiach swojego sklepu na przejście do niepokojącej, na pierwszy rzut oka pustej plątaniny niekończących...
01.07.2026, Wrocław
FILM
Backrooms. Bez wyjścia
kalendarz 01.07.2026 lokalizacja Wrocław cena od 16,00 pln
kup bilet
Chinatown | 10/10 Klasyka filmowa
reż. Roman Polański | USA | 1974 Pechowy prywatny detektyw, tajemnicza piękność, bezwzględny mafioso oraz skomplikowana intryga utkana ze zdrady, morderstw, korupcji, skandali i śmiertelnie niebezpiecznych układów. Wszystko to w mrocznej i stylowej opowieści o latach 30., uznawanej za pozycję wyjątkową i ponadczasową, a także za hołd Romana Polańskiego dla niezwykłego gatunku, jakim jest klasyczny...
reż. Roman Polański | USA | 1974 Pechowy prywatny detektyw, tajemnicza piękność, bezwzględny mafioso oraz skomplikowana intryga utkana ze zdrady, morderstw,...
06.08.2026, Wrocław
FILM
Chinatown | 10/10 Klasyka filmowa
kalendarz 06.08.2026 lokalizacja Wrocław cena od 16,00 pln
kup bilet
Deus sex machina
DEUS SEX MACHINA Premierowy set spektaklu na podstawie książki Ewy Stusińskiej pt. „Deus sex machina. Czy roboty nas pokochają?”. Reportaż przenoszą na deski teatru Agnieszka Jakimiak i Mateusz Atman, dla których jest to kolejny projekt o seksualności. Twórcy sięgają po autentyczne przypadki relacji między ludźmi a seks-lalkami, robotami i systemami sztucznej inteligencji, by zadać pytanie, które jeszcze...
DEUS SEX MACHINA Premierowy set spektaklu na podstawie książki Ewy Stusińskiej pt. „Deus sex machina. Czy roboty nas pokochają?”. Reportaż przenoszą na...
13.09.2026, Wrocław
SPEKTAKL
Deus sex machina
kalendarz 13.09.2026 lokalizacja Wrocław cena od 45,00 pln
kup bilet
90. urodziny Pavarottiego Koncert gwiazd z Arena di Verona 2025
90. urodziny Pavarottiego Koncert gwiazd z Arena di Verona 2025 Andrea Bocelli • Plácido Domingo • José Carreras • Il Volo • Jonathan Tetelman •Hauser • Angela Gheorghiu • Vittorio Grigolo • Francesco Meli • Umberto Tozzi Jesienią 2025 roku w słynnej Arena di Verona zebrały się największe gwiazdy opery i popu, w tym Andrea Bocelli, Jonathan Tetelman, Angela Gheorghiu i Il Volo, by dać niebywały koncert,...
90. urodziny Pavarottiego Koncert gwiazd z Arena di Verona 2025 Andrea Bocelli • Plácido Domingo • José Carreras • Il Volo • Jonathan Tetelman •Hauser...
04.07.2026, Oborniki Śląskie
FILM
90. urodziny Pavarottiego Koncert gwiazd z Arena di Verona 2025
kalendarz 04.07.2026 lokalizacja Oborniki Śląskie cena od 34,00 pln
kup bilet
Odyseja
The Odyssey reż. Christopher Nolan czas: 172’ produkcja: USA, Wielka Brytania 2026 język: angielski gatunek: dramat, historyczny To starożytna opowieść autorstwa Homera uznawana za jedno z najważniejszych dzieł literatury zachodniej. Opowiada o podróży Odyseusza, króla Itaki, który musi stawić czoła licznym wyzwaniom próbując wrócić do domu po wojnie trojańskiej.******* Bezpieczne zakupy w Bilety24....
The Odyssey reż. Christopher Nolan czas: 172’ produkcja: USA, Wielka Brytania 2026 język: angielski gatunek: dramat, historyczny To starożytna opowieść...
18.07.2026, Oborniki Śląskie
FILM
Odyseja
kalendarz 18.07.2026 lokalizacja Oborniki Śląskie cena od 15,50 pln
kup bilet
Robin Hood: Koniec legendy
reż. Michael Sarnoski | USA | 2026 Legenda była kłamstwem. Hugh Jackman, Jodie Comer, Bill Skarsgård w mrocznej opowieści o odkupieniu. Zapomnijcie o historii, którą znacie. Nadchodzi najmroczniejsza i najbardziej bezkompromisowa opowieść o legendarnym banicie. Robin Hood (Hugh Jackman), który do tej pory wiódł życie bandyty — naznaczone przemocą, krwią i cierpieniem — pogodził się z tym, że każda...
reż. Michael Sarnoski | USA | 2026 Legenda była kłamstwem. Hugh Jackman, Jodie Comer, Bill Skarsgård w mrocznej opowieści o odkupieniu. Zapomnijcie o historii,...
01.07.2026, Wrocław
FILM
Robin Hood: Koniec legendy
kalendarz 01.07.2026 lokalizacja Wrocław cena od 16,00 pln
kup bilet
Odyseja
The Odyssey reż. Christopher Nolan czas: 172’ produkcja: USA, Wielka Brytania 2026 język: angielski gatunek: dramat, historyczny To starożytna opowieść autorstwa Homera uznawana za jedno z najważniejszych dzieł literatury zachodniej. Opowiada o podróży Odyseusza, króla Itaki, który musi stawić czoła licznym wyzwaniom próbując wrócić do domu po wojnie trojańskiej.******* Bezpieczne zakupy w Bilety24....
The Odyssey reż. Christopher Nolan czas: 172’ produkcja: USA, Wielka Brytania 2026 język: angielski gatunek: dramat, historyczny To starożytna opowieść...
20.07.2026, Oborniki Śląskie
FILM
Odyseja
kalendarz 20.07.2026 lokalizacja Oborniki Śląskie cena od 15,50 pln
kup bilet
Marat/Sade
Energetyczny spektakl, w którym na oczach widzów powstaje scenografia widowiska o rewolucji z jej głównym bohaterem Maratem w roli głównej. Aktorami tego widowiska są, wymykający się nieustannie władzy dyrektora, niesubordynowani więźniowie, których reżyseruje sam Markiz de Sade. Całość układa się w tragikomiczną opowieść o uniwersalnych mechanizmach rządzących światem. Spektakl rekomendowany od lat...
Energetyczny spektakl, w którym na oczach widzów powstaje scenografia widowiska o rewolucji z jej głównym bohaterem Maratem w roli głównej. Aktorami tego...
31.10.2026, Wrocław
SPEKTAKL
Marat/Sade
kalendarz 31.10.2026 lokalizacja Wrocław cena od 75,00 pln
kup bilet
Zaproszenie | pokaz przedpremierowy
reź. Olivia Wilde | USA | 2026 Joe i Angela są małżeństwem z kilkunastoletnim stażem. Z pozoru ich związek wydaje się wręcz wzorcowy: zgodne, spokojne życie w porządnej dzielnicy, udane dziecko, niezły status materialny. Jednak pod powierzchnią kryją się wzajemne pretensje, drobne konflikty, a przede wszystkim nuda i rutyna. Gdy pewnego wieczoru Joe i Angela zapraszają na kolację parę tajemniczych...
reź. Olivia Wilde | USA | 2026 Joe i Angela są małżeństwem z kilkunastoletnim stażem. Z pozoru ich związek wydaje się wręcz wzorcowy: zgodne, spokojne...
28.06.2026, Wrocław
FILM
Zaproszenie | pokaz przedpremierowy
kalendarz 28.06.2026 lokalizacja Wrocław cena od 21,00 pln
kup bilet
Backrooms. Bez wyjścia
Backrooms. Bez wyjścia Backrooms reż. Kane Parsons czas: 105’ produkcja: USA 2026 język: angielski gatunek: horror, sci-fi Clark natrafia w podziemiach swojego sklepu na przejście do niepokojącej, na pierwszy rzut oka pustej plątaniny niekończących się korytarzy. Kiedy opowiada o tym swojej terapeutce, kobieta uznaje, że mogą to być omamy zapowiadające pogorszenie jego stanu psychicznego. Sytuacja...
Backrooms. Bez wyjścia Backrooms reż. Kane Parsons czas: 105’ produkcja: USA 2026 język: angielski gatunek: horror, sci-fi Clark natrafia w podziemiach...
27.06.2026, Oborniki Śląskie
FILM
Backrooms. Bez wyjścia
kalendarz 27.06.2026 lokalizacja Oborniki Śląskie cena od 15,50 pln
kup bilet
Big Shark | Najlepsze z najgorszych | spotkanie
reż. Tommy Wiseau | USA | 2023 Najnowszy film Tommy’ego Wiseau, twórcy „The Room” – premierowo w Polsce! Nowy Orlean staje w obliczu śmiertelnego zagrożenia: gigantyczny rekin terroryzuje miasto, pożera mieszkańców i sieje chaos na ulicach. Kiedy kolejne próby powstrzymania bestii zawodzą, do akcji wkracza trzech przyjaciół, którzy postanawiają zrobić to, czego nie potrafią służby, naukowcy ani władze....
reż. Tommy Wiseau | USA | 2023 Najnowszy film Tommy’ego Wiseau, twórcy „The Room” – premierowo w Polsce! Nowy Orlean staje w obliczu śmiertelnego zagrożenia:...
04.08.2026, Wrocław
FILM
Big Shark | Najlepsze z najgorszych | spotkanie
kalendarz 04.08.2026 lokalizacja Wrocław cena od 60,00 pln
kup bilet
Lubiewo
„Lubiewo” na podstawie powieści Michała Witkowskiego to spektakl o sile wyobraźni, pełen heroin i operowych diw uwięzionych w ciałach starzejących się, ubogich mężczyzn. Jędrzej Piaskowski (reżyseria, koncepcja) i Hubert Sulima (adaptacja, dramaturgia, koncepcja) zrealizowali wielowątkową opowieść o samotności i potrzebie miłości, a także o buncie i anarchii. Twórcy urządzają „ciotowskie” dziady, a...
„Lubiewo” na podstawie powieści Michała Witkowskiego to spektakl o sile wyobraźni, pełen heroin i operowych diw uwięzionych w ciałach starzejących się,...
11.10.2026, Wrocław
SPEKTAKL
Lubiewo
kalendarz 11.10.2026 lokalizacja Wrocław cena od 45,00 pln
kup bilet
David Hockney. Pejzaże, portrety i martwe natury | pokaz specjalny
reż. Phil Grabsky | Wielka Brytania | 2017 David Hockney kontynuuje wprowadzanie innowacji do sztuk wizualnych w skali globalnej. Zainspirowany pop-artem i ostrym światłem Los Angeles, gdzie spędził trzy lata, poszedł dalej, włączając do swojej twórczości elementy fotografii i kolażu, realizując nie tylko cykle malarskie, ale także projekty scenograficzne i in. Jest jednym z największych żyjących artystów...
reż. Phil Grabsky | Wielka Brytania | 2017 David Hockney kontynuuje wprowadzanie innowacji do sztuk wizualnych w skali globalnej. Zainspirowany pop-artem...
05.07.2026, Wrocław
FILM
David Hockney. Pejzaże, portrety i martwe natury | pokaz specjalny
kalendarz 05.07.2026 lokalizacja Wrocław cena od 25,00 pln
kup bilet
Słodkie życie | FEDERICO FELLINI: ciao a tutti!
reż. Federico Fellini | Włochy, Francja | 1960 „Słodkie życie” to dzieło, którym Federico Fellini otwiera na oścież drzwi do własnego wielkiego teatru nowoczesności. Stolica Włoch nie jest tu już tylko miastem, lecz labiryntem pragnień, perwersji, plotek, fleszy, procesji i spektakularnych przyjęć. Marcello Rubini (w tej roli Marcello Mastroianni) dryfuje przez kolejne nieprzespane noce i środowiska...
reż. Federico Fellini | Włochy, Francja | 1960 „Słodkie życie” to dzieło, którym Federico Fellini otwiera na oścież drzwi do własnego wielkiego teatru...
18.08.2026, Wrocław
FILM
Słodkie życie | FEDERICO FELLINI: ciao a tutti!
kalendarz 18.08.2026 lokalizacja Wrocław cena od 16,00 pln
kup bilet
Following
reż. Christopher Nolan | USA, Wielka Brytania | 1998 Młody niespełniony pisarz przeżywa kryzys twórczy i osobowościowy. By zapełnić jakoś życiową pustkę, zaczyna śledzić na ulicy obcych ludzi. Jest to swoista gra - próbuje zgadnąć kim są, czym się zajmują, gdzie pracują. Jednej reguły przestrzega rygorystycznie - nigdy nie śledzić po raz drugi tej samej osoby. Kiedy łamie ją po raz pierwszy, nie umie...
reż. Christopher Nolan | USA, Wielka Brytania | 1998 Młody niespełniony pisarz przeżywa kryzys twórczy i osobowościowy. By zapełnić jakoś życiową pustkę,...
01.07.2026, Wrocław
FILM
Following
kalendarz 01.07.2026 lokalizacja Wrocław cena od 16,00 pln
kup bilet
Takie jest życie
reż. Riccardo Milani | Włochy | 2025 "Takie jest życie" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami poruszająca historia, która rozgrywa się na słonecznym wybrzeżu południowej Sardynii. Efisio Mulas, żyjący po swojemu pasterz, musi nagle stanąć do nierównej walki z bezkompromisowym deweloperem. Niespodziewany najeźdźca chce zamienić jego dom i ziemię w luksusowy kurort. Gdy w grę wchodzą milionowe oferty...
reż. Riccardo Milani | Włochy | 2025 "Takie jest życie" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami poruszająca historia, która rozgrywa się na słonecznym...
02.07.2026, Wrocław
FILM
Takie jest życie
kalendarz 02.07.2026 lokalizacja Wrocław cena od 16,00 pln
kup bilet
Ojczyzna
reż. Paweł Pawlikowski | Polska, Niemcy, Włochy, Francja | 2026 „Ojczyzna” to najnowszy, długo wyczekiwany film laureata Oscara®, Pawła Pawlikowskiego, twórcy „Idy” i „Zimnej wojny”, który powalczy o jedną z najważniejszych nagród filmowych na świecie - Złotą Palmę (Palme d’Or) na tegorocznym 79. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. W swoim najnowszym dziele, podobnie jak w „Idzie” i „Zimnej...
reż. Paweł Pawlikowski | Polska, Niemcy, Włochy, Francja | 2026 „Ojczyzna” to najnowszy, długo wyczekiwany film laureata Oscara®, Pawła Pawlikowskiego,...
29.06.2026, Wrocław
FILM
Ojczyzna
kalendarz 29.06.2026 lokalizacja Wrocław cena od 18,00 pln
kup bilet
Czytając Lolitę w Teheranie
reż. Eran Riklis | Włochy, Izrael | 2024 Oparty na bestsellerowej autobiografii Azar Nafisi film to przejmująca i wciąż aktualna opowieść o kobiecej solidarności, odwadze i sile literatury. W głównych rolach wystąpiły czołowe irańskie aktorki – Golshifteh Farahani oraz Zar Amir Ebrahimi. Po rewolucji islamskiej w Iranie, która miała miejsce w 1979 roku, ulice Teheranu patrolowane są przez obrońców...
reż. Eran Riklis | Włochy, Izrael | 2024 Oparty na bestsellerowej autobiografii Azar Nafisi film to przejmująca i wciąż aktualna opowieść o kobiecej solidarności,...
02.07.2026, Wrocław
FILM
Czytając Lolitę w Teheranie
kalendarz 02.07.2026 lokalizacja Wrocław cena od 16,00 pln
kup bilet
Państwo Snu
Główny bohater – Rysownik – otrzymał od swojego dawnego kolegi, Klausa Patery, osobliwe zaproszenie do zamieszkania w Państwie Snu. Wplątany w szereg onirycznych zdarzeń z udziałem ekscentrycznych postaci, czuje się coraz bardziej zagubiony. Spokój mieszkańców zakłóca pojawienie się tajemniczego przybysza, Herculesa Bella. Wraz z jego nadejściem rozpoczyna się walka o władzę i przyszłość tego miejsca....
Główny bohater – Rysownik – otrzymał od swojego dawnego kolegi, Klausa Patery, osobliwe zaproszenie do zamieszkania w Państwie Snu. Wplątany w szereg onirycznych...
03.10.2026, Wrocław
SPEKTAKL
Państwo Snu
kalendarz 03.10.2026 lokalizacja Wrocław cena od 75,00 pln
kup bilet
Fargo | 10/10 Klasyka filmowa
reż. Ethan Coen, Joel Coen | USA, Wielka Brytania | 1996 Fargo, to jedno z najważniejszych dzieł kina amerykańskiego lat 90. i film, który na trwałe zapisał się w historii kina jako mistrzowskie połączenie kryminału, czarnej komedii i groteski. Akcja rozgrywa się w zaśnieżonej Minnesocie, gdzie pozornie banalne porwanie szybko przeradza się w serię absurdalnych i brutalnych wydarzeń. Unikalny styl...
reż. Ethan Coen, Joel Coen | USA, Wielka Brytania | 1996 Fargo, to jedno z najważniejszych dzieł kina amerykańskiego lat 90. i film, który na trwałe zapisał...
03.12.2026, Wrocław
FILM
Fargo | 10/10 Klasyka filmowa
kalendarz 03.12.2026 lokalizacja Wrocław cena od 16,00 pln
kup bilet
Uwierz w ducha | 10/10 Klasyka filmowa
reż. Jerry Zucker | USA | 1990 Jeden z najbardziej rozpoznawalnych melodramatów przełomu lat 80. i 90., który w wyjątkowy sposób łączy kino romantyczne z elementami thrillera i nadprzyrodzonej fantazji. Historia miłości Sama i Molly, przerwanej tragiczną śmiercią, staje się opowieścią o sile uczuć przekraczających granice życia i śmierci. Kreacje Patricka Swayze, Demi Moore i nagrodzonej Oscarem Whoopi...
reż. Jerry Zucker | USA | 1990 Jeden z najbardziej rozpoznawalnych melodramatów przełomu lat 80. i 90., który w wyjątkowy sposób łączy kino romantyczne...
05.11.2026, Wrocław
FILM
Uwierz w ducha | 10/10 Klasyka filmowa
kalendarz 05.11.2026 lokalizacja Wrocław cena od 16,00 pln
kup bilet
Ojczyzna
reż. Paweł Pawlikowski | Polska, Niemcy, Włochy, Francja | 2026 „Ojczyzna” to najnowszy, długo wyczekiwany film laureata Oscara®, Pawła Pawlikowskiego, twórcy „Idy” i „Zimnej wojny”, który powalczy o jedną z najważniejszych nagród filmowych na świecie - Złotą Palmę (Palme d’Or) na tegorocznym 79. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. W swoim najnowszym dziele, podobnie jak w „Idzie” i „Zimnej...
reż. Paweł Pawlikowski | Polska, Niemcy, Włochy, Francja | 2026 „Ojczyzna” to najnowszy, długo wyczekiwany film laureata Oscara®, Pawła Pawlikowskiego,...
30.06.2026, Wrocław
FILM
Ojczyzna
kalendarz 30.06.2026 lokalizacja Wrocław cena od 18,00 pln
kup bilet
Following
reż. Christopher Nolan | USA, Wielka Brytania | 1998 Młody niespełniony pisarz przeżywa kryzys twórczy i osobowościowy. By zapełnić jakoś życiową pustkę, zaczyna śledzić na ulicy obcych ludzi. Jest to swoista gra - próbuje zgadnąć kim są, czym się zajmują, gdzie pracują. Jednej reguły przestrzega rygorystycznie - nigdy nie śledzić po raz drugi tej samej osoby. Kiedy łamie ją po raz pierwszy, nie umie...
reż. Christopher Nolan | USA, Wielka Brytania | 1998 Młody niespełniony pisarz przeżywa kryzys twórczy i osobowościowy. By zapełnić jakoś życiową pustkę,...
01.07.2026, Wrocław
FILM
Following
kalendarz 01.07.2026 lokalizacja Wrocław cena od 16,00 pln
kup bilet
Kasyno | 10/10 Klasyka filmowa
reż. Martin Scorsese | USA, Francja | 1995 Chicagowski Żyd, Sam Rothstein (Robert De Niro), nazywany przez wszystkich Asem, jest zawodowym graczem i genialnym hazardzistą. Mafia ściąga go do Las Vegas, powierzając mu ważną misję. Dzięki wpływowym protektorom Sam obejmuje kontrolę nad kilkoma dochodowymi kasynami. W prowadzeniu interesów pomaga mu najlepszy przyjaciel, Nicky Santoro (Joe Pesci), psychopatyczny...
reż. Martin Scorsese | USA, Francja | 1995 Chicagowski Żyd, Sam Rothstein (Robert De Niro), nazywany przez wszystkich Asem, jest zawodowym graczem i genialnym...
03.09.2026, Wrocław
FILM
Kasyno | 10/10 Klasyka filmowa
kalendarz 03.09.2026 lokalizacja Wrocław cena od 16,00 pln
kup bilet
Czytając Lolitę w Teheranie
reż. Eran Riklis | Włochy, Izrael | 2024 Oparty na bestsellerowej autobiografii Azar Nafisi film to przejmująca i wciąż aktualna opowieść o kobiecej solidarności, odwadze i sile literatury. W głównych rolach wystąpiły czołowe irańskie aktorki – Golshifteh Farahani oraz Zar Amir Ebrahimi. Po rewolucji islamskiej w Iranie, która miała miejsce w 1979 roku, ulice Teheranu patrolowane są przez obrońców...
reż. Eran Riklis | Włochy, Izrael | 2024 Oparty na bestsellerowej autobiografii Azar Nafisi film to przejmująca i wciąż aktualna opowieść o kobiecej solidarności,...
01.07.2026, Wrocław
FILM
Czytając Lolitę w Teheranie
kalendarz 01.07.2026 lokalizacja Wrocław cena od 16,00 pln
kup bilet
Mavka. Prawdziwy mit | KinoUkraïna
reż. Katya Tsaryk | Ukraina | 2026 Mavka jest jedną z nimf leśnego jeziora – stworzeń o aurze tajemniczości i niebezpiecznym uroku. Kiedy spotyka Lukiana, eksperta od biologii, ma jedno zadanie: sprowadzić go nad swoje jezioro, gdzie syreny i inne nimfy czekają, gotowe porwać ludzkie dusze. Jednak zamiast doprowadzić do zguby Lukiana, Mavka zakochuje się w nim. W miarę jak jej uczucia stają się silniejsze,...
reż. Katya Tsaryk | Ukraina | 2026 Mavka jest jedną z nimf leśnego jeziora – stworzeń o aurze tajemniczości i niebezpiecznym uroku. Kiedy spotyka Lukiana,...
28.06.2026, Wrocław
FILM
Mavka. Prawdziwy mit | KinoUkraïna
kalendarz 28.06.2026 lokalizacja Wrocław cena od 25,00 pln
kup bilet
Ojczyzna
reż. Paweł Pawlikowski | Polska, Niemcy, Włochy, Francja | 2026 „Ojczyzna” to najnowszy, długo wyczekiwany film laureata Oscara®, Pawła Pawlikowskiego, twórcy „Idy” i „Zimnej wojny”, który powalczy o jedną z najważniejszych nagród filmowych na świecie - Złotą Palmę (Palme d’Or) na tegorocznym 79. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. W swoim najnowszym dziele, podobnie jak w „Idzie” i „Zimnej...
reż. Paweł Pawlikowski | Polska, Niemcy, Włochy, Francja | 2026 „Ojczyzna” to najnowszy, długo wyczekiwany film laureata Oscara®, Pawła Pawlikowskiego,...
28.06.2026, Wrocław
FILM
Ojczyzna
kalendarz 28.06.2026 lokalizacja Wrocław cena od 21,00 pln
kup bilet
Backrooms. Bez wyjścia
reż. Kane Parsons | USA | 2026 Clark natrafia w podziemiach swojego sklepu na przejście do niepokojącej, na pierwszy rzut oka pustej plątaniny niekończących się korytarzy. Kiedy opowiada o tym swojej terapeutce, kobieta uznaje, że mogą to być omamy zapowiadające pogorszenie jego stanu psychicznego. Sytuacja zmienia się, gdy Clark przestaje przychodzić na wizyty — zaniepokojona terapeutka postanawia...
reż. Kane Parsons | USA | 2026 Clark natrafia w podziemiach swojego sklepu na przejście do niepokojącej, na pierwszy rzut oka pustej plątaniny niekończących...
28.06.2026, Wrocław
FILM
Backrooms. Bez wyjścia
kalendarz 28.06.2026 lokalizacja Wrocław cena od 21,00 pln
kup bilet
Odyseja
The Odyssey reż. Christopher Nolan czas: 172’ produkcja: USA, Wielka Brytania 2026 język: angielski gatunek: dramat, historyczny To starożytna opowieść autorstwa Homera uznawana za jedno z najważniejszych dzieł literatury zachodniej. Opowiada o podróży Odyseusza, króla Itaki, który musi stawić czoła licznym wyzwaniom próbując wrócić do domu po wojnie trojańskiej.******* Bezpieczne zakupy w Bilety24....
The Odyssey reż. Christopher Nolan czas: 172’ produkcja: USA, Wielka Brytania 2026 język: angielski gatunek: dramat, historyczny To starożytna opowieść...
19.07.2026, Oborniki Śląskie
FILM
Odyseja
kalendarz 19.07.2026 lokalizacja Oborniki Śląskie cena od 15,50 pln
kup bilet
Takie jest życie
reż. Riccardo Milani | Włochy | 2025 "Takie jest życie" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami poruszająca historia, która rozgrywa się na słonecznym wybrzeżu południowej Sardynii. Efisio Mulas, żyjący po swojemu pasterz, musi nagle stanąć do nierównej walki z bezkompromisowym deweloperem. Niespodziewany najeźdźca chce zamienić jego dom i ziemię w luksusowy kurort. Gdy w grę wchodzą milionowe oferty...
reż. Riccardo Milani | Włochy | 2025 "Takie jest życie" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami poruszająca historia, która rozgrywa się na słonecznym...
30.06.2026, Wrocław
FILM
Takie jest życie
kalendarz 30.06.2026 lokalizacja Wrocław cena od 18,00 pln
kup bilet
Odyseja
The Odyssey reż. Christopher Nolan czas: 172’ produkcja: USA, Wielka Brytania 2026 język: angielski gatunek: dramat, historyczny To starożytna opowieść autorstwa Homera uznawana za jedno z najważniejszych dzieł literatury zachodniej. Opowiada o podróży Odyseusza, króla Itaki, który musi stawić czoła licznym wyzwaniom próbując wrócić do domu po wojnie trojańskiej.******* Bezpieczne zakupy w Bilety24....
The Odyssey reż. Christopher Nolan czas: 172’ produkcja: USA, Wielka Brytania 2026 język: angielski gatunek: dramat, historyczny To starożytna opowieść...
17.07.2026, Oborniki Śląskie
FILM
Odyseja
kalendarz 17.07.2026 lokalizacja Oborniki Śląskie cena od 15,50 pln
kup bilet
Monterey Pop | pokaz specjalny
reż. D.A. Pennebaker | USA | 1968 Trzy dni, jedna scena, niemal 30 kultowych zespołów, blisko 100 godzin nagrań oraz jeden znakomity film. W letni, czerwcowy weekend w 1967 roku, zaczęła się legenda Janis Joplin i Jimiego Hendrixa. Wystarczyły trzy gorące dni na stadionie w Monterey, by dzięki 27 artystom powstała kontrkultura i zrodził się kalifornijski sen. Zanim doszło do powstania Woodstocku, sto...
reż. D.A. Pennebaker | USA | 1968 Trzy dni, jedna scena, niemal 30 kultowych zespołów, blisko 100 godzin nagrań oraz jeden znakomity film. W letni, czerwcowy...
09.07.2026, Wrocław
FILM
Monterey Pop | pokaz specjalny
kalendarz 09.07.2026 lokalizacja Wrocław cena od 16,00 pln
kup bilet
Robin Hood: Koniec legendy
reż. Michael Sarnoski | USA | 2026 Legenda była kłamstwem. Hugh Jackman, Jodie Comer, Bill Skarsgård w mrocznej opowieści o odkupieniu. Zapomnijcie o historii, którą znacie. Nadchodzi najmroczniejsza i najbardziej bezkompromisowa opowieść o legendarnym banicie. Robin Hood (Hugh Jackman), który do tej pory wiódł życie bandyty — naznaczone przemocą, krwią i cierpieniem — pogodził się z tym, że każda...
reż. Michael Sarnoski | USA | 2026 Legenda była kłamstwem. Hugh Jackman, Jodie Comer, Bill Skarsgård w mrocznej opowieści o odkupieniu. Zapomnijcie o historii,...
30.06.2026, Wrocław
FILM
Robin Hood: Koniec legendy
kalendarz 30.06.2026 lokalizacja Wrocław cena od 18,00 pln
kup bilet
Wałkonie | FEDERICO FELLINI: ciao a tutti!
reż. Federico Fellini | Włochy, Francja | 1953 „Wałkonie” Federica Felliniego to film, który zaczyna się jak lekka opowieść o paczce próżniaków z prowincjonalnego miasteczka, a po chwili okazuje się jednym z najczulszych portretów młodości, która nie potrafi - albo po prostu nie chce - dorosnąć. Bohaterowie włóczą się po kawiarniach, plażach i salach balowych, uciekając przed pracą, odpowiedzialnością...
reż. Federico Fellini | Włochy, Francja | 1953 „Wałkonie” Federica Felliniego to film, który zaczyna się jak lekka opowieść o paczce próżniaków z prowincjonalnego...
04.08.2026, Wrocław
FILM
Wałkonie | FEDERICO FELLINI: ciao a tutti!
kalendarz 04.08.2026 lokalizacja Wrocław cena od 16,00 pln
kup bilet
The Room | Najlepsze z najgorszych | spotkanie
reż. Tommy Wiseau | USA | 2003 Kultowe antyarcydzieło Tommy’ego Wiseau „The Room” to historia Johnny’ego – dobrego, hojnego i uczciwego bankiera z San Francisco, którego życie rozpada się, gdy narzeczona Lisa zaczyna romansować z jego najlepszym przyjacielem Markiem. W zamierzeniu miał to być przejmujący dramat o miłości, zdradzie i cierpieniu. W praktyce powstał jeden z najsłynniejszych filmów kultowych...
reż. Tommy Wiseau | USA | 2003 Kultowe antyarcydzieło Tommy’ego Wiseau „The Room” to historia Johnny’ego – dobrego, hojnego i uczciwego bankiera z San...
03.08.2026, Wrocław
FILM
The Room | Najlepsze z najgorszych | spotkanie
kalendarz 03.08.2026 lokalizacja Wrocław cena od 60,00 pln
kup bilet
Robin Hood: Koniec legendy
reż. Michael Sarnoski | USA | 2026 Legenda była kłamstwem. Hugh Jackman, Jodie Comer, Bill Skarsgård w mrocznej opowieści o odkupieniu. Zapomnijcie o historii, którą znacie. Nadchodzi najmroczniejsza i najbardziej bezkompromisowa opowieść o legendarnym banicie. Robin Hood (Hugh Jackman), który do tej pory wiódł życie bandyty — naznaczone przemocą, krwią i cierpieniem — pogodził się z tym, że każda...
reż. Michael Sarnoski | USA | 2026 Legenda była kłamstwem. Hugh Jackman, Jodie Comer, Bill Skarsgård w mrocznej opowieści o odkupieniu. Zapomnijcie o historii,...
28.06.2026, Wrocław
FILM
Robin Hood: Koniec legendy
kalendarz 28.06.2026 lokalizacja Wrocław cena od 21,00 pln
kup bilet
Odyseja
reż. Christopher Nolan | USA, Wielka Brytania | 2026 Christopher Nolan, który nakręcił takie filmy jak "Interstellar" oraz "Oppenheimer" jest znany z tego, że nie boi się żadnego gatunku filmowego. Po świetnie przyjętym i nagrodzonym 7 Oscarami® "Oppenheimerze" opowiadajacym historię powstania pierwszej bomby atomowej, teraz reżyser pracuje nad adaptacją "Odysei". To opowieść autorstwa Homera uznawana...
reż. Christopher Nolan | USA, Wielka Brytania | 2026 Christopher Nolan, który nakręcił takie filmy jak "Interstellar" oraz "Oppenheimer" jest znany z tego,...
17.07.2026, Wrocław
FILM
Odyseja
kalendarz 17.07.2026 lokalizacja Wrocław cena od 18,00 pln
kup bilet
Sarnie żniwo, czyli pokusa statuetkowego szlaku | Najlepsze z najgorszych
reż. Bartosz Walaszek | Polska | 2006 Kultowa produkcja w reżyserii Bartosza Walaszka Pan Andrzej, drobny przemytnik z wielkimi ambicjami, wchodzi w posiadanie tajemniczych statuetek, które podobno dają władzę absolutną. Problem w tym, że ten sam trop wpada cała plejada typów spod ciemnej gwiazdy: od Wściekłego Węża po Tytanowego Janusza. Zaczyna się wyścig, w którym każdy chce przejąć artefakty, a...
reż. Bartosz Walaszek | Polska | 2006 Kultowa produkcja w reżyserii Bartosza Walaszka Pan Andrzej, drobny przemytnik z wielkimi ambicjami, wchodzi w posiadanie...
29.06.2026, Wrocław
FILM
Sarnie żniwo, czyli pokusa statuetkowego szlaku | Najlepsze z najgorszych
kalendarz 29.06.2026 lokalizacja Wrocław cena od 22,00 pln
kup bilet
Ojczyzna
reż. Paweł Pawlikowski | Polska, Niemcy, Włochy, Francja | 2026 „Ojczyzna” to najnowszy, długo wyczekiwany film laureata Oscara®, Pawła Pawlikowskiego, twórcy „Idy” i „Zimnej wojny”, który powalczy o jedną z najważniejszych nagród filmowych na świecie - Złotą Palmę (Palme d’Or) na tegorocznym 79. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. W swoim najnowszym dziele, podobnie jak w „Idzie” i „Zimnej...
reż. Paweł Pawlikowski | Polska, Niemcy, Włochy, Francja | 2026 „Ojczyzna” to najnowszy, długo wyczekiwany film laureata Oscara®, Pawła Pawlikowskiego,...
27.06.2026, Wrocław
FILM
Ojczyzna
kalendarz 27.06.2026 lokalizacja Wrocław cena od 21,00 pln
kup bilet