Koncert Kena Burtona, uczestników VI edycji Międzynarodowych Warsztatów Gospel oraz Orkiestry Symfonicznej Zespołu Szkół Muzycznych im. Stanisława Mon
Koncert Kena Burtona, uczestników VI edycji Międzynarodowych Warsztatów Gospel oraz Orkiestry Symfonicznej Zespołu Szkół Muzycznych im. Stanisława Mon Salesmen Polska
2019-11-11 , godz. 17:00 (Poniedziałek) Katowice Filharmonia Śląska im. Henryka Mikołaja Góreckiego
INFO

Opis wydarzenia:

Salesmen Polska zaprasza na koncert Kena Burtona, uczestników VI edycji Międzynarodowych Warsztatów Gospel które poprowadzi sam artysta oraz Orkiestry Symfonicznej Zespołu Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej.
 
Ken Burton - słynny brytyjski muzyk, wokalista i kompozytor, gwiazda TV BBC, lider 5 londyńskich zespołów. Artysta regularnie występuje przed Brytyjską królową i ministrami. Koncertował w Royal Albert Hall w Londynie, Sindey Opera House w Australii, Metropolitan Opera House w Nowym Jorku, na Webley Arena i w San Antonio przed 70000 publicznością.  Komponuje muzykę m.in. do filmów Stevena Spielberga. W 2019 roku przygotowywał chór na potrzeby muzyki do filmu Black Panther - która została nagrodzona Oscarem 2019 oraz Grammy 2019. 
 
Ken Burton prowadzi warsztaty na najwyższym światowym poziomie. Efekty można zobaczyć oglądając wcześniejsze koncerty na www.warsztatygospel.eu
 
Ken Burton wielokrotnie koncertował w Polsce m.in. w NOSPR w Katowicach, w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie oraz na festiwalu Sacrum in Musica w Bielsku-Białej lub na Festiwalu Gorczyckiego na Śląsku – każdorazowo gromadząc komplet publiczności.
 
Tym razem koncert odbędzie się w prestiżowej Filharmonii Śląskiej w Katowicach. Ale to nie wszystko! 
 
Po raz pierwszy w Polsce a być może na świecie w Koncercie Finałowym Warsztatów Gospel oprócz Kena i chóru wystąpi ... Orkiestra Symfoniczna Zespołu Szkół Muzycznych w Bielsku-Białej!
 
Jest to jedna z najlepszych polskich orkiestr młodzieżowych, zwycięzca nagrody jury w III Ogólnopolskim Konkursie Szkół Muzycznych. Ken na tę okazję przygotuję specjalną aranżację wykorzystując nowe poszerzone możliwości. Takiej imprezy gospel jeszcze nie widziano!
 
Organizator:
Salesmen Polska (www.warsztatygospel.eu)
 
Wykonawcy:
Ken Burton, uczestnicy VI edycji Warsztatów Gospel oraz Orkiestra Symfonicznej Zespołu Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej pod dyrekcją Andrzeja Kucybały.
Inne wydarzenia
Bilety na: DO ŁEZKI ŁEZKA
Koncert
DO ŁEZKI ŁEZKA
Jelenia Góra - 21 listopada 2019 kup bilet od 25 zł
Bilety na: NOSPR kameralnie
Koncert
NOSPR kameralnie
Katowice - 21 listopada 2019 kup bilet od 15 zł
Bilety na: Moreno / I, Culture / Gardolińska | Festiwal Eufonie
Koncert
Moreno / I, Culture / Gardolińska | Fe...
Warszawa - 21 listopada 2019 INFO
Bilety na: PORYWY ROMANTYZMU
Koncert
PORYWY ROMANTYZMU
Jelenia Góra - 22 listopada 2019 kup bilet od 30 zł
Bilety na: Raz Dwa Trzy
Koncert
Raz Dwa Trzy
Płock - 22 listopada 2019 INFO
Bilety na: NOSPR / Simone Young / Elena Bashkirova / S2
Koncert
NOSPR / Simone Young / Elena Bashkirov...
Katowice - 22 listopada 2019 INFO
Bilety na: Gidon Kremer / Orkiestra Symfoniczna FN | Festiwal Eufonie
Koncert
Gidon Kremer / Orkiestra Symfoniczna F...
Warszawa - 22 listopada 2019 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.