Ray Wilson Acoustic Trio - wszystkie bilety

Ray Wilson Acoustic TrioDziedziniec Zamkowy / Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniugodzina: 20:00bilety: przedsprzedaż 100 zł  (miejsca siedzące nienumerowane) Ray Wilson podczas koncertu zaprezentuje zarówno twórczość solową, zwłaszcza utwory które zostały zawarte na najnowszym albumie podsumowującym 20-lecie jego kariery solowej "Upon my life”, jak i największe przeboje grupy Genesis. Usłyszymy przegląd utworów sięgających zarówno początków istnienia zespołu, przez późniejsze, prze

Organizator

Centrum Kultury ZAMEK

Dziedziniec Zamkowy Święty Marcin 80/82 Poznań

Dane kontaktowe

Święty Marcin 80/82
61-809 Poznań

2020-08-27T20:00:00+0200
Ray Wilson Acoustic Trio Centrum Kultury ZAMEK
2020-08-27, godz. 20:00 (Czwartek) Poznań Dziedziniec Zamkowy

Opis wydarzenia:

Ray Wilson Acoustic Trio
Dziedziniec Zamkowy / Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu
godzina: 20:00
bilety: przedsprzedaż 100 zł  (miejsca siedzące nienumerowane)
 

Ray Wilson podczas koncertu zaprezentuje zarówno twórczość solową, zwłaszcza utwory które zostały zawarte na najnowszym albumie podsumowującym 20-lecie jego kariery solowej "Upon my life”, jak i największe przeboje grupy Genesis.
 
Usłyszymy przegląd utworów sięgających zarówno początków istnienia zespołu, przez późniejsze, przełomowe kompozycje oraz te, które Ray Wilson współtworzył jako frontman grupy na albumie “Calling All Stations”.
 
Ostatnie lata były dla Raya Wilsona bardzo owocne. W 2016 roku na rynku pojawiły się aż dwa nowe studyjne albumy artysty: akustyczny “Song for a friend” oraz “Makes me think of home” o bardziej elektrycznym brzmieniu. W 2017 roku ukazał się natomiast album live pt. “Time and Distance”. Wydawnictwa spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem na rynku polskim. W tym roku Wilson wydał swoją pierwszą płytę w formacie Blu-Ray. To zarejestrowany w niemieckim studio ZDF Bauhaus eksluzywny, zagrany dla niewielkiej widowni koncert.
 
22 lata temu Ray śpiewał, współtworzył i nagrał ostatni album studyjny Genesis „Calling all Stations”. Album zdobył 2. miejsce na listach przebojów w Niemczech i Wielkiej Brytanii i był wspierany przez 46-koncertową trasę po Europie, której zwieńczeniem były dwa występy w roli głównej gwiazdy na Rock in Park i Rock am Ring.
 
Solowa kariera Raya rozpoczęła się w 2002 roku. Ray wraz z bratem Steve’em i wokalistką Amandą Lyon zagrali 12 wyprzedanych koncertów akustycznych na Edinburgh International Festival. Podczas tych dwugodzinnych koncertów Ray wykonał utwory ze swojego debiutanckiego albumu solowego „Change”.
 
Nowy podwójny album Ray’a Wilsona „Upon My Life” obejmuje 20 lat jego kariery od czasów Genesis, podczas których Ray napisał i nagrał 9 albumów studyjnych, w tym zarówno solowych, jak i tych nagranych z grupami Stiltskin i Cut_. Ten dwupłytowy album przynosi bogactwo wspomnień i emocji, podsumowanie wyjątkowej i imponującej kariery szkockiego wokalisty.
 
Album przynosi również 2 nowe utwory: „Come the End of the World” oraz „I Wait and I Pray”. Obie piosenki zainspirowały dezorientacja polityczna, ekologiczne wyzwania i spolaryzowanie świata, w którym żyjemy.
 
„Postrzegam tę kolekcję piosenek jako moją własną duchową podróż. Piosenki niosą przesłanie pokoju, miłości, nadziei, wiary w siebie i w serce. Każda piosenka zawiera duchowe przesłanie i reprezentuje konkretny moment.”
 
Ray'a inspirują ludzie, a nie wydarzenia. W miarę jak życie staje się coraz bardziej zagmatwane i rozczarowujące, muzyka może dać nam bardzo potrzebną ucieczkę. Ważne jest, aby nieść przesłanie nadziei, nawet w melancholijnej piosence.
 
Ludzie potrzebują wsparcia. Muzyka, a także rodzina i przyjaźń mogą go udzielić. Muzyka powinna być balsamem i tym zawsze była dla Ray’a. Zarówno jeśli chodzi o piosenki, jak i występy na żywo. 
-- 
zakup biletu jest równoznaczy z zaakceptowaniem regulaminu koncertu
https://ckzamek.pl/media/files/Regulamin_uczestniczenia_w_koncertach_dziedziniec_MR1zsPe.pdf
Inne wydarzenia
Bilety na: BAASCH
Koncert
BAASCH "Noc"
Lublin - 08 sierpnia 2020 kup bilet od 27 zł
Bilety na: BAJKOWY KONCERT / MUZYKA NA DACHU
Koncert
BAJKOWY KONCERT / MUZYKA NA DACHU
Tarnów - 09 sierpnia 2020 INFO
Bilety na: Letni Koncert CLEO
Koncert
Letni Koncert CLEO
Świnoujście - 09 sierpnia 2020 kup bilet od 35 zł
Bilety na: Koncert Zespołu IRA
Koncert
Koncert Zespołu IRA
Kołobrzeg - 09 sierpnia 2020 kup bilet od 80 zł
Bilety na: Koncert CLEO
Koncert
Koncert CLEO
Kołobrzeg - 10 sierpnia 2020 kup bilet od 35 zł
Bilety na: Letni Koncert CLEO
Koncert
Letni Koncert CLEO
Ustronie Morskie - 10 sierpnia 2020 kup bilet od 35 zł
Bilety na: Gala Disco Polo
Koncert
Gala Disco Polo
Kołobrzeg - 11 sierpnia 2020 kup bilet od 25 zł
Bilety na: MROZU
Koncert
MROZU
Kołobrzeg - 12 sierpnia 2020 kup bilet od 35 zł
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.