Narodowe Forum Muzyki

Data budowy: 2015-09-04
Pojemność
Sala koncertowa: 1800
Sale kameralne
Sala Czerwona o powierzchni 400 m2, mogąca pomieścić od 300 do 400 osób (w zależności od wielkości sceny i aranżacji wnętrza), znajduje się na poziomie -3. Dzięki mobilnej widowni amfiteatralnej, która ma do 300 miejsc, sala ta zapewnia dużą wygodę i komfort odbioru wydarzeń.
Sala Czarna o powierzchni 230 m2, licząca od 100 do 200 miejsc, usytuowana jest na poziomie -3.  To miejsce koncertów jazzu, muzyki współczesnej, rozrywkowej, muzyki świata.
Sala Kameralna o powierzchni 220 m2, licząca ok.100–200 miejsc, jest zlokalizowana na poziomie +2.


Każda z trzech sal kameralnych ma niepowtarzalny charakter i doskonałe warunki akustyczne. Widownia w salach kameralnych umieszczona jest na jednym poziomie, miejsca nie są numerowane. Płaska, drewniana podłoga i ruchome elementy wyposażenia (podesty sceniczne, krzesła dla publiczności itd.) pozwalają na dowolną aranżację sceny i widowni. Wszystkie sale wyposażone są w wysokiej klasy system nagłośnienia i oświetlenia scenicznego. Dostosowane są do występów akustycznych oraz z nagłośnieniem, wszystkie trzy mogą być też przeznaczone na koncerty z miejscami stojącymi.


Narodowe Forum Muzyki - wydarzenia
Artur Andrus i jego goście Redakcja Artystyczna LIVE CONCERT
2021-11-23, godz. 19:00 (Wtorek) Wrocław Narodowe Forum Muzyki


Artyści
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.